Ziaja, Opuncja Figowa, Krem odżywczy

Ziaja, Opuncja Figowa, Krem odżywczy

Krem odżywia i regeneruje skórę suchą i mało elastyczną, zapobiega utracie wody, trwale nawilża naskórek i głębsze warstwy skóry. Doskonale wygładza i skutecznie opóźnia powstawanie zmarszczek. Zawiera ekstrakt z opuncji fogowej oraz witaminy E i F.

Rozczarowałam się

Oczekiwałam czegoś innego po tym kremie.
Kupiłam go z myślą o zimowej ochronie skóry zimą, ale do tego jest za lekki (przynajmniej dla mnie). Po nałożeniu skóra robi się mokra i świeci się, ale po chwili to mija.
Niestety za kiepsko nawilża - nie czuje komfortu na twarzy - skóra jest napięta i lekko ściągnięta (zwłaszcza na czole i skroniach).
Stosowanie skutecznie uprzykrza zapach - wg.mojego nosa jest to miks kleju biurowego i dymu z papierosów, a lekko słodką nutą. Z tej samej serii mam tez tonik który ma zapach identyczny.Używam tego produktu od:ok 3 miesięcy

na jesień w sam raz.

Kupiłam razem z kremem lekka formuła, tonikiem i kremem do rąk.

Używam go głównie na noc, mam wrażenie, że wtedy skóra czerpie z niego wszystkie te nawilżające i odżywcze składniki. Krem jest treściwy, ale nie tłusty. Daleko mu do biolipidowej Calmy, którą tak lubię. Niemniej jednak, nawilża równie dobrze. Wygładza naskórek, w krótkim czasie widać poprawę.

Dodatkowym plusem może być fakt, że krem mimo swojej gęstej konsystencji nie zawiera parafiny ani triglicerydów, które lubią zapychać problemowe cery.

Świetnie nadaje się także do ciała - pięknie nawilża i natłuszcza.