Borghese, Fango, Active Mud Face & Body

Borghese, Fango, Active Mud Face & Body

Ekskluzywna wzbogacona minerałami maska z błota pochodzącego z toskańskich wzgórz wulkanicznych. Energetyzuje i odżywia komórki skóry twarzy i ciała. Specjalna wnikająca formuła odblokowuje pory, eliminuje martwe komórki naskórka i oczyszcza skórę z toksyn. Skóra jest dobrze nawilżona, ujędrniona i ożywiona.

Cena: 240zł / 500ml
/e/

fajna ale nie za "Polską cenę"

Wszystko o tej maseczce zostało już wcześniej napisane,rzeczywiście jest fajna, buzia jest po niej bardzo przyjemna ale muszę się zgodzić z jedną z wypowiedzi że jest to efekt raczej krótkotrwały. Nie jestem do końca przekonana czy jest to moje KWC więc dla bezpieczeństwa daje 4 gwiazdki- za polską cenę raczej bym jej powtórnie nie kupiła-moją (słój 200g) upolowałam na truskawce za mniej niż 50zł.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1(ogromne)

polecam dla wrazliwych

szukalam zastepstwa sisleya-maseczki oczyszczajacej..pani w douglasie polecila mi borghese-ze niby nadaje sie do skory wrazliwej z problemami.na poczatku nie bylam przekonana ale wzielam bo cena jak na ta pojemnosc nie byla zla..i jestem bardzo zadowolona! nie wysusza(ale nie radze przekraczac15min na twarzy),oczyszcza, co najlepsze-lagodzi podraznienia,skora jest delikatna i mam wrazenie jakby l lekko zluszczala naskorek!! jesli wyskoczy mi jkais pryszcz ,lub zaskornik,maseczka jest niezastapiona!! dziala antybakteryjnie i likwiduje zaczerwienienie ,,miekscowo trzymam ja nawet do 2h.:))

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

Cudo!

same superlatywy!

Maseczkę kupiłam po namowie konsultantki w Douglasie - z drobnym dystansem bo nigdy wcześniej nie miałam kosmetyków tej firmy.
...zgodnie ze wskazówkami stosowałam przez pierwsze 3 dni raz dziennie a następnie ( do dzisiejszego dnia ) raz w tygodniu.

Efekt był widoczny po pierwszej aplikacji - gładka i promienista cera z lekkim uczuciem "ściągnięcia" ale takim pozytywnym.
Kolejne dni i tygodnie poprawiły efekt.

Konsultantka poradziła że maska ta świetnie się sprawdza jako ratunek na nagłego pryszcza - posmarować i zostawić na noc - ... sprawdziłam - działa!

więc plusy za:
- duuuuże opakowanie ( produkt do twarzy i ciała - ja używam tylko do twarzy)
- bardzo wydajna ( bardzo! )
- działa :)

...do zapachu można się przyzwyczaić.

Polecam!

Używam tego produktu od: od miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zwykłe błotko.

Kto używał ziemi wulkanicznej czy po prostu zielonej glinki wie jakiego efektu można spodziewać się po błotnych maskach. Jest to efekt tyleż spektakularny co krótkotrwały, niestety oczyszczone i ściągnięte po zmyciu maski pory szybko wracają do normalnego wyglądu, ale na wyjście czemu nie?

Dla mnie ta maska borghese się nie sprawdziła niestety, podrażniła mi dość mocno wrażliwe policzki. Nie mogę się specjalnie czepiać, bo to czarne błotko nie jest przeznaczone do cer wrażliwych, ale raczej problematycznych, grubych, odpornych.

Do cery takiej jak moja powinnam sięgnąć po błotko w kolorze zielonym, tyle, że lecząc podrażnienie po czarnym odechciało mi się dalszych eksperymentów.

Sama maska łatwo się nakłada, trochę piecze, stosunkowo łatwo się zmywa ( pod prysznicem oczywiście), dość intensywnie, choć przyjemnie pachnie.

Cena nie jest wygórowana w przypadku dużego opakowania, które z pewnością starczy na bardzo długo.

Polecić mogę jedynie osobom o cerze odpornej na intensywne kuracje, powinno dobrze się sprawdzić.

Używam tego produktu od:kilka aplikacji zakończonych podrażnieniem

*****

Fantastyczny produkt, naprawdę godny polecenia. Zapach odświeżający, taki ... cytrusowo-lawendowy. Maska przyjemnie rozprowadza się na skórze , delikatnym poślizgiem. Efekt? Maski z najwyższych półek drżyjcie! Cera zaróżowiona ( ale nie podrażniona, bardziej przypomina dotlenioną ), czysta, gładka jak pupa niemowlęcia, pory oczyszczone i co najważniejsze, skóra nie jest wysuszona - dzięki awokado i migdałom. Działa również rewelacyjnie jako przygotowanie cery do nałożenia innych masek : np. rewitalizujących . Cudo. Zaczarowała mnie ta maska. Wydaje się być dość droga[ 140zł/200ml ] ale naprawdę starcza na bardzo długo. Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: rozpoczynam drugie

rewelacja

Kupiłam wersję 200 ml. Z niepewnością dałam się skusić w Douglasie na to błotko ale już po pierwszym użyciu byłam zachwycona. Już kiedyś używałam takiego błotka w rodzaju ziemi wulkanicznej ale ten produkt ma dużo lepsze działanie, wygładza szczególnie rozszerzone pory i od razy goi skórę. Na razie używam tylko do twarzy. Na koniec wystarczy jeszcze jakiś krem nawilżający i efekt jest taki jakiego nie osiągnęłam żadnymi innymi peelingami, kremami nawet z najwyższej półki

Używam tego produktu od:1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań:

SUPER

Jedna z najlepszych maseczek jakie miałam okazję używać! Ponoć jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, w tym przypadku to powiedzenie zdecydowanie niesprawdza się. Używam tej maseczki do twarzy, choć można też do ciała, ale na to jest troche za droga. Skóra po jej użyciu jest widocznie oczyszczona gładka, kolor wydaje sie zdrowy, pory są ściągniete ale skóra nie!! Twarz pozostaje nawilżona dla wrażliwej i bardzo suchej cery ponoć dobre jest fango delikato.
Na początku strasznie mnie piekła, ponoć tak ma być i zależy to od kondycji skóry w miarę stosowania mrowienie było coraz mniejsze teraz czuje tylko delikatny chłód jak ją nałożę, zapach bardzo odprężający. gorąco polecam!! ja kupuję w dużej tubie chyba 200 ml ok 130 zł tuba starcza mi na ok 20 -30 razy na twarz

Używam tego produktu od: ok 8 mc

TAK TAK TAK ! ! !

Dowiedziałam się o tym cudeńku w Douglasie podczas kolejnych zakupów. W związku z wejściem tej marki paniom obsługującym bardzo zależało na tym, aby błotko dobrze się sprzedawało i w trakcie mojej wizyty w zasadzie wszystkie pracownice zajmowały się głównie prezentacją asortymentu Borghese. I przyznam, że ten kto uwierzyl w możliwości tego błota ma szczęście. Faktycznie jest to kosmetyk, który potrafi czynić cuda. W zasadzie wszystkie jego założenia działania znakomicie sprawdzają się w praktyce.
Błoto już po pierwszym użyciu sprawia, że skóra od razu się ożywia i po kilku użyciach dla mnie dość szybko poprawia sie jej stan.
Konsystencja jest gęsta, jednak nakłada się bardzo wygodnie. Zasycha po dłuższej chwili i wtedy w zasadzie można już je zmyć.
Zapach bardzo przyjemny jak na maski tego typu. Wogóle dla mnie to prawdziwy KWC. Dlatego go zgłosiłam dziwiąc się czemu jeszcze go tu nie ma???Używam tego produktu od:2óch mcy