Estee Lauder, So Ingenious Multi-Dimension Loose Powder (Puder sypki)

Estee Lauder, So Ingenious Multi-Dimension Loose Powder (Puder sypki)

Puder So Ingenious wykorzystuje niepowtarzalną technologię QuadraColor. Puder jest wyjątkowo delikatny, nadaje skórze aksamitny, nieskazitelny wygląd, który utrzymuje się przez cały dzień. Kosmetyk nie wysusza skóry, polecany jest do wszystkich rodzajów skóry.

Rewelacja

Dlugo szukalam odpowiedniego pudru sypkiego....a to zle matowal...a to wygladalam jak w masce...a to mial nieodpowiednie dla mnie kolory (niestety Guerlain ).....az w koncu znalazlam :)

Plusiki:
-delikatniuski jak mgielka, poprostu pyleczek bardzo mocno zmielony
- dzieki tej delikatnosci i mocnemu zmieleniu pieknie pokrywa buzke, zakrywa rozszerzone pory i nie daje przy tym efektu maski, poprost nie widac go na buzce a efekt zamierzony pozostaje
- trzyma sie bardzo ladnie caly dzien (nocne szalenstwa rowniez) i moja mieszana cere matowi dobre pare godzin
- cera wyglada w nim zywo i zdrowo tak jak obiecuje producent
- kolorki cudne- najjasniejszy jest w sam raz dla jasniejszych karnacji na jesien-zime, natomiast medium light rewelacyjny na lato, jest tez kolorek mocniejszy ktory bedzie odpowiadal milosniczkom mocnej opalenizny i ciemnej karnacji

Minusiki:
- niestety cena, pudeleczko zawiera 17 g pudru a cena obecnie okolo 170zl w Polsce
- piekna szklana puderniczka jednak stanowczo nieodpowiednia na podroze

Ale oczywiscie te wszystkie minusy nie wplywaja na ocene koncowa pudru a przede wszystkim na jego doskonala jakosc. Dla mnie KWC!!!

CUDO

jak dla mnie super!!! dlugo szukalam odpowiedniego pudru sypkiego, przetestowalam ich mase m.in chanel, clinique, EL, clarins i dopiero so ingenious okazal sie byc najlepszy. Pierwszy puder, ktorego nie da sie przedawkowac, dzieki czemu twarz nie wyglada jak obsypana maka, w ogole go nie widac, daje subtelne rozswietlenie, twarz wyglada na wypoczeta, no po prostu rewelacyjny!!!! Matowi na dosyc dlugo, ja uzywam do z podkladem z tej linii i efekt jest bardzo fajny, razem trzymaja sie caly dzien, nawet teraz latem. Wart swojej ceny, tylko troche za szybko ubywa.

Odcień 02 jest super, ale odcień 03 niestety zmienia kolor podkłady i u mnie staje się zółtawy ;-( już mi się tak bardzo nie podoba. Ale do odcienia 02 na pewno powrócę, tym bardziej, że znów pojawił się na półkach, bo przez jakiś czas nie było tego podru.

Suuupper

Rewelacyjny sypki puder. Delikatnie rozswietla, matuje moze nie spekatularnie ale dla mnie wystarczy. Nie da sie z nim przesadzic na buzce, nie tworzy efektu maski. Naprawde polecam. Gwiazdke odejmuje za wyskoa cene

Używam tego kosmetyku od miesiaca
/ ilość zużytych opakowań: .w trakcie 1..

Splendid!

Jedyne co mam do powiedzenia to:
"Jakość Estee Lauder - królowej kremów - zapewniająca idealne wykończenie makijażu bez wad!"
Czarujące, szlachetne, nowoczesne opakowanie.
Kupujcie, póki coś tak wspaniałego istnieje.
Twarz po jego użyciu (puszek jest milusi - mniam, mniam!) wygląda jak gładziutka pupcia niemowlęcia. Jest rozświetlona, wygładzona i upiększona. W ogóle nie wysusza. Znakomicie się rozprowadza.
Mój ideał!!! Polecam gorąco.
Oby więcej tak solidnych kosmetyków dostępnych na polskim rynku kosmetycznym.

niezwykły

Jest bardzo delikatny (żadna mąka), aksamitny,"poślizgowy" ślicznie rozświetla buzię i o dziwo utrwala makijaż. Trudno przedobrzyć przy nakładaniu, spokojnie można nałożyć kilka warstw, nie sciąga skóry, nie tworzy maski. Doskonały do ciężkich podkładów typu Revlon Color Stay, niweluje efekt płaskiej twarzy i tynku.Odbija światło, twarz jest gładziutka, promienna. Mile mnie zaskoczył.
Ma jedną wadę, ten niebiański pyłek ulatnia się z pudełka w niewiarygodnym tempie. Jak to pyłek, bo taką ma konsystencję. Ze względu jednak na doskonałą jakość, pozostawię mu pięć gwiazdek.

wysoka jakość!

Puder dorównuje jakością podkładowi! Daje efekt podobny do pudru Shiseido - bardzo naturalny. Na długo matuje skórę, nie zatyka porów, łagodzi rysy i lekko tuszuje zaczerwienienia. Jest bardzo, bardzo dobry.