Dermika, Collaction, Krem anti - aging na dzień aktywowany światłem

Dermika, Collaction, Krem anti - aging na dzień aktywowany światłem

Krem przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry z wyjątkiem skóry tłustej. Krem jest aktywowany światłem, które uruchamia transformację jednego ze składników w aktywne cząsteczki, chroniące skórę przed wolnymi rodnikami, fotostarzeniem się i przedwczesnymi zmarszczkami, a DNA w komórkach-przed zniszczeniem promieni UV.

Krem zawiera też bardzo aktywny przeciwzmarszczkowy DNA_Collagen Repair Day Complex z fragmentem nici DNA, który chroni włókna kolagenu i elastyny przed pekanie, skręceniem się, deformacją oraz stypuluje syntezę nowego kolagenu.

Krem szybko i skutecznie wygładza i redukuje pierwsze, zarysowujące się już po 30 roku życia, zmarszczki mimiczne oraz te, które wynikają z fotostarzenia sie skóry. Zawiera składniki zapobiegające ich dalszemu pogłębianiu się i powstawaniu nowych. Krem nadaje skórze jędrność, świeżości, doskonałą elastyczność oraz lekko opalowy, wyrównany koloryt.

Rezultaty:

Cera staje się bardzo gładka, zadbana, piękna i promieniująca młodzieńczą witalnością. Delikatnie napięta skóra i wzbogacona w energię życiową.

Cena: 59zł / 50ml

/bw/

dobry

mam 25 lat i pierwsze zmarszczki, Po 5 latach stosowania nawilżających kremów, postanowiłam sięgnąc po coś "mocniejszego"
Collaction okazał się dobrym wyborem i już po kilku tyg zauważyłam rezultat wygładzonej skóry twarzy,jednak dla osób posiadających bardzo suchą skórę, kosmetyk ten może nie spełniać w 100% potrzeby nawilżenia. niemniej jednak polecam!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: konczę drugi słoiczek

Bardzo dobry i skuteczny

Krem rzeczywiście działa. Moja cera już po ok tygodniu stosowania zaczęła wyglądać dużo lepiej, młodziej.
Dobrze się wchłania. Kupiłam kolejny słoiczek.Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczynam dugie

jestem zawiedziona

W sumie nie byłoby się do czego przyczepić gdyby nie obietnice dot. zmarszczek, bo tu krem nie pomaga.
Dobrze sie rozprowadza, zapach i konsystencja w normie.
Powrócę już raczej do przeciwzmarszczkowej Dermiki PP.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

pasuje mi

Bardzo dobry kremik za przystepną cenę.Przede wszystkim bardzo szybko sie wchlania nie pozostawiając żadnej sliskiej i lepkiej warstwy przez co doskonale nadaje się pod makijaż. Nie powoduje błyszczenia, nie zapycha lecz nie zuważam zmiany kolorytu skory. Ze zmarszczkami radzi sobie średnio-nie znikają, ale też w trakcie stosowania nie powstają nowe. Uważam ,że nie będzie sie nadawal do suchej skóry, ale dla mieszanej może być. Plus za wydajność.

Używam tego produktu od:ok 5 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze