Eveline Cosmetics, Ice Glow Cool & Shine Lipgloss

Eveline Cosmetics, Ice Glow Cool & Shine Lipgloss

Błyszczyk zapewniający efekt ust skąpanych w chłodnej mineralnej wodzie. Jego zadaniem jest chłodzenie ust i powiększenie ich. Delikatna konsystencja i zapach umilają użytkowanie.

Cena: ok. 10zł / 5ml

/bw/

chłodzi

Fajny błyszczyk za parę groszy. ładnie pachnie, przyjemnie chłodzi usta, ma fajne kolorki. Faktycznie tak jak pisza poprzedniczki długo utrzymuje się na ustach.

jednak ma dwa minusy, dla których go więcej nie kupię
- nieporęczne opakowanie
- strasznie sie klei i robi kluski na ustach

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Super!

Uwielbiam wszelkiej maści błyszczyki i wypróbowałam ich już dziesiątki. Im jestem starsza tym mam wobec nich większe wymagania. Ten błyszczyk spełnia je wszystkie. Kupiłam go w kisoku za niewiele ponad 7zł i nie spodziewałam się po nim wiele. Zaskoczył mnie mocno. Pachnie cudnie, smakuje delikatnie, chłodzi usta, nawilża, uwypukla je. Mam odcień 513, który wydawał mi się beżem, a okazał się przejrzysty z mnóstwem drobinek. Wygląda świetnie nałożony sam (zwłaszcza w sztucznym świetle) jak i na pomadkę. Opakowanie jest naprawdę ładne, aplikator przyjemny. Rzeczywiście trzeba go dużo razy maczać w opakowniu, ale nie przeszkadza mi to zasadniczo, wolę tak niż kiedy otwór jest zbyt duży i błyszczyk się wylewa. Jego największą zaleta jest trwałość. Potrafi przetrwać nawet 4-5 h jeśli nie jem, a nawet po posiłku pozostaje na ustach. Dla mnie to KWC w niskiej cenie. Jedyne co nie do końca mi się w nim podoba to niewielka objętość, błyszczyka używam od kilku tygodni na przemian z wieloma innymi, a zostało go chyba mniej niż połowa. Z drugiej strony nie zdaży się zestarzeć, jak inne moje błyszczydła ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

całkiem dobry, ale....

kupiłam ten błyszczyk w akcie, można powiedzieć, desperacji :) kiedy potrzebowałam jednorazowo czegoś, w kolorze jakiego na codzień nie używam, dlatego też zależało mi na niskiej cenie kosmetyku. Błyszczyk ten przyciągnął moją uwagę dość ciekawym opakowaniem, poza tym od razu rzucił mi się w oczy odpowiadający mi kolor. I wszytko byłoby naprawdę super, ponieważ błyszczyk długo utrzymuje się na ustach, ładnie wygląda, i pozostawia efekt miłego "mrowienia" , gdyby nie sprawiał tak dużego problemu z nakładaniem go na usta... Na aplikator nabiera się bardzo mała ilość kosmetyku, przez co, żeby pokryć nim całe usta, tzreba zanurzyć go w pojemniczku conajmniej 6 razy... Gdyby firma udoskonaliła opakowanie, byłby to naprawdę świetny produkt.

Używam tego produktu od: kilku tygidni

rewelacja

Pierwszy kosmetyk,któremu z czystym sumieniem wystawiam 5 gwiazdek.Dostałam pod choinkę,i oddałam mamie bo mam swoje ulubione,sprawdzone błyszczyki.Z ciekawości jednak pomalowałam nim usta któregoś ranka, a po powrocie (ok.3 godzinach) ON nadal był na ustach.Dodam,że w tym czasie wypiłam kawkę i zjadłam śniadanie.Pierwszy kosmetyk za grosze który mnie zachwycił.Ma tylko zalety;przyjemnie chłodzi i uwypukla usta,ma delikatne drobinki,które pieknie lśnią w słońcu i kosztuje groszę.Dostałam kolor 516 i kupiłam już bezbarwny.Za efekt i cenę 6!Moje KWC.

Używam tego produktu od:tygodnia

bardzo dobry błyszczyk :)

Sprzedawczyni na stoisku z kosmetykami poleciła mi ten błyszczyk i jestem jej bardzo wdzięczna :) Błyszczyk ma bardzo ładny odcień (mam nr 513), długo utrzymuje się na ustach, pięknie się błyszczy :) odczuwalny efekt delikatnego mrowienia ust, który ma na celu powiększenie ust. Do tego ma miły zapach :)
Gorąco polecam !!!