For Your Beauty, Pędzel do nakładania cieni

For Your Beauty, Pędzel do nakładania cieni

Półokrągły pędzelek z włosia naturalnego umożliwiający nakładanie cieni na powieki. Dzięki aplikacji za pomocą pędzelka cienie lepiej się trzymają, nie kruszą się.

KWC

Mój jedyny KWC wśród pędzli do nakładania cieni. Kupiony w sumie z ciekawości, podczs poszukiwań tego jedynego i oto za 5,99 mam swój ideał! Miękkie włosie, które nie wyłazi, umożliwia na prawdę precyzyjne wykonanie makijażu, Polecam :)

bardzo dobry

kupiłam go w rossmanie z zaciekawienia w sumie...
bardzo dobry pędzelek, miekkie włosie, poręcznie się go używa. Włoski się raczej trzymają, łatwo go oczyścić. No i cena nie jest zbyt wygórowana.

Używam tego produktu od:4 miesiące

świetny pędzelek

Przyznam, że kupiłam go z czystej ciekawości - co też nam rossmann serwuje w cenie 5 zł.Tym bardziej,ze posiadam sephorowski pędzel o identycznych gabarytach.No i różnicy nie ma dla mnie żadnej.Włosie identyczne,a może nawet for your beauty ma bardziej miękkie.Rozprowadzanie cienia na powiece dokładne,przyjemne,włosie nie kłuje,nie sypie się i nie obrzydza życia w żaden inny sposób :-) Nie ma według mnie ani jednego powodu dla którego warto przepłacać i za taki sam pędzel płacić w sephorze około 30 zł.(no chyba,że ktoś musi mieć pędzel w kolorze czarnym i z napisem sephora,takich to nic nie przekona).Bo tak poza tym powyższy pędzel to świetna jakoś za naprawdę maleńką cenę.Polecam i zapewnie skuszę się na przetestowanie innych for your beauty.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:jakich tam zużytych

polecam :)

nie ma wielkiego wyboru pędzli w drogeriach, a te najlepsze są za drogie na studencką kieszeń. pędzelek jest bardzo dobry i bardzo tani, mam go już dwa lata i żaden włosek nie wyszedł :) mimo że piorę je od czasu do czasu. jest miękki, nie drapie, ma długą poręczną rączkę i włoski odpowiedniej długości. wygodnie się nakłada cienie i można uzyskać bardziej subtelny kolor niż aplikatorem. reszta zależy od cienia :D

Używam tego produktu od: 2 lata

polecam

polecam pedzlem bardzo ładnie i równo można rozprowadzic cienie
pedzel trwały
mam z tej samej serii do nakladania pudru
i tez super
podoba mi sie wyglad pedzelków
plus za cene
polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:3-4 lat

Świetny za tak niską cenę!

Szczerze polecam ten pędzel!

Kupiłam zachęcona niską ceną, spodziewałam się średniej jakości. Jednak jakość tego pędzelka jest naprawdę świetna, moim zdaniem dorównuje o wiele wiele droższym pędzlom pod względem jakości. Ma miłe włosie, zbite, bardzo dobrze nakłada się nim cienie. Pozwala uzyskać ładne przejscia miedzy cieniami. Rozmiar pędzelka wg mnie idealny do nakładania cienia bazowego, ogólnego cieniowania- do szczegółów juz za szeroki. Nie zauwzyłam też żeby wypadały z niego włoski. Jak dla mnie świetny. Zachęcam tym bardziej ze względu na cenę. Nie wiem czy kupię kolejny gdyż mam nadzieje ze dluuuuugo mi posłuży;)

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: -

Bardzo dobry w niskiej cenie

Bardzo dobry pędzelek mam już go jakies pół roku i nie swilcowal się,jest mięsisty,wlosie jest przyjemne. Dobrze się nabiera nim cienie,na mokro też można nim pracowac.

Notabene troszkę linieje,ale minimalnie.Naprawdę za takie pieniądze można go spokojnie kupic :)

Używam tego produktu od:pol roku

super!

Mam dwa takie pędzelki, jeden do jasnych a drugi do ciemnych cieni ;-) pędzelek super, mięciutki, łatwo nabiera cień, świetnie się aplikuje na powiece, nic się nie osypuje. Precyzyjny, trwały, tani. Warto kupić, tym bardziej że często jest w promocji:)

Używam tego produktu od: 2mies

Świetny i bardzo niedrogi produkt.Używam go razem z droższym bratem sephorowskim nr 9 do cieni i naprawdę praktycznie nie ustępuje mu jakością.Bardzo mięsiste,miłe dla skóry włosie(może odrobinkę twardsze niż w pędzelku z sephory ale nie robi mi to wielkiej różnicy)dobrze i precyzyjnie rozprowadza cień na powiece.Pędzelek nie łysieje,nie kołtuni się jednym słowem nie dzieje się z nim nic co nie powinno.Ładna przezroczysta rączka jest odpowiednio długa,wygodnie się nią operuje.
Za tą, a tak naprawdę nie tylko za tą bo pędzel jak już wspomniałam niczym nie różni się od droższych,rewelacja!

Używam tego produktu od:4,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań:mam 1