Yves Rocher, Couleurs Nature, Podkład wygładzający (stara wersja)

Yves Rocher, Couleurs Nature, Podkład wygładzający (stara wersja)

Przypadł mi do gustu po zużyciu próbki - kupiłam i nie narzekam, ładnie wygładza, ale świeci się, konieczny puder i poprawki w ciągu dnia. Poręczny jest sloiczek (w kształcie łezki), bo można nabrać dowolną ilość podkładu.

Całkiem niezły.

Używam go od kilku dni i jak narazie mam kilka spostrzeżeń na jego temat :) a więc jak dla mnie podkład jest całkiem niezły chociaż mógł by być lepszy. Kryje przyzwoicie ale nie jakoś specjalnie dokładnie (moim zdaniem nie do cer z większymi problemami), ładnie rozświetla, twarz wygląda po nim promiennie i świeżo, całkiem ładnie wyrównuje koloryt :) i jak narazie to tyle ode mnie :)

Zdecydowanie muszę dodać jedną gwiazdkę za to jak spisał się w bardzo ale to bardzo upalne dni :) no więc byłam zmuszona chodzić po mieście w bardzo upalny dzień. Po powrocie do domu bałam się spojrzeć w lustro ponieważ byłam poprostu pewna, że wyglądam jak dziwoląg :) byłam przekonana, że podkład spłynął robiąć plamy, że odkrył to wszystko co chciałam ukryc a tu...niespodzianka :) nie wiem jak to się stało ale pomimo tego, że czułam, że twarz mam spoconą to podkład cały czas pozostał w nienaruszonym stanie. Buzia nie świeciła się a niespodzianki skórne były przykryte :)
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jestem przy pierwszym.

srednio kryje

Podkład jest dobry, srednio kryje, rozswietla(wiec nie dlaPan które chca skóre matowic)nie dla dla cery z problemami.
Opakowanie sparwia ze produkt jest wydajny i oszczedny.
Poza tym podkład nawilza skóre i nie ma potrzeby nakładania kremu przed jego połozeniem.Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie w trakcie

ma zalety ale i wady

Sam podkład jest dość przyjemny w użytkowaniu. Łatwo się rozprowadza i kryje. Jednak po kilku godzinach, twarz zaczyna się świecić, a mam dość sucha cerę.

Zdecydowanym minusem i rzeczą, która przemówiła za tym bu więcej go nie kupić jest opakowanie. Fakt iż jest to słoiczek powoduje, ze gdy podkładu ubywa każde jego nabranie bez specjalnej szpatułki, która niestety nie jest do nie dołączana, kończy się wchodzeniem pudru pod paznokcie. Jeśli ktoś ma je długie, to będzie go to z pewności irytowało.

Poza tym w kącikach zostają spore ilości produktu, których nijak nie da się stamtąd wydostać. To trochę marnotrawstwo. Zdecydowanie wolę opakowania, które dają mi mozliwość spożytkowania całej zawartości.

*c*u*d*n*y*

Na ten podkład wpadłam, gdyż doprowadzał mnie do szału podkład w słoiczku, też Yves Rocher, tyle że ten "niebrudzący".
No więc do rzeczy:
ogólnie jest bardzo dobry, świetnie kryje, choć nie potrzebuję tego aż tak bardzo.
Generalnie mógłby być mniej gęsty, choć nie przeszkadza mi to, bo wystarczy go dobrze rozsmarować.
No i jego główna zaleta: opakowanie: rewelacja, wreszcie nie zostawiam połowy zawartości na ściankach itp. I za to go lubię :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok.6-7

mój faworyt

Kupiłam po raz pierwszy 7 lat temu przed ślubem, na który sama sie malowałam i to było olsnienie. Absolutnie żaden podkład nie jest w stanie mu dorównać.Wg mnie ma właściwosci pielegnacyjne.Daje efekt świetlistej , wypielęgnowanej cery.Jedyny kłopot to wąska gama kolorystyczna-w ymaga lekko opalonej cery( w moim przypadku).

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:4 rocznie czyli-28 haha

polecam :D

Kupilam, bo akurat trafilam na promocje i nie zawiodlam sie. Uzywam odcienia nr 03. Podklad jest niezwykle wydajny, super sie rozprowadza, jak lekki kremik, dobrze kryje rozszerzone pory, a nawet drobne naczynka. Nie widac go w swietle dziennym, dobrze matuje cere, choc nie na bardzo dlugo, bo po ok 4-5h cera zaczyna sie mi swiecic lekko w strefie T, ale odrobinka transparentnego i po problemie :) Co wazne swietnie stapia sie z kolorem cery, dzieki czemu wyglada bardzo naturalnie, lekko opalizujac skore. Mam go juz pol roku i nawet polowy sloiczka nie zuzylam. Jedna gwiazdeczke odjelam, gdyz jak dla mnie opakowanie jest nieporeczne, juz raz prawie wypadlo mi z reki. Wielka strata by to byla....

Używam tego produktu od:6 mies
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Ładnie wygładza.

Pani w sklepie YR uparła się, żeby mi sprzedać odcień 03 (brzoskwiniowy). Próbowałam ją przekonać, że wolę jaśniejszy (02 - liliowy) ale wyszłam z... 03 :) No i pani miała rację, przyznaję. Podkład dla bardziej problematycznych cer, ładnie wgładza buźkę, nie powoduje wysypu tzw. niespodzianek, przy mojej rumianej twarzy brzoskwiniowy jest rewelacyjny (liliowy pewnie by podkreślał zaczerwienienia). Jest gęsty i trzeba wprawy, żeby dobrze go rozprowadzić na twarzy ale można się tego nauczyć :) Nie spływa, nie "roztapia" się, po prostu fajny. Troszkę tylko przeszkadza mi opakowanie (wolę tubki).

Używam tego produktu od: kilku dni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego słoiczka.

musze go miec!

Oceniam na podstawie próbki. Wydajny /probka-1ml starczylo na dwa uzycia!!!/, dobrze sie rozprowadza, jest srednio-kryjacy, lekko matuje, fajna konsystencja. Podoba mi sie bo nie tworzy efektu maski. Lekko nawilza, nie roluje sie, nie czulam ze mam podklad na twarzy a co za tym idzie-nie zapycha porow. Bardzo wygodnie sie go 'nosi' i juz widnieje na mojej liscie zakupow kosmetycznych, na pierwszym miejscu!!!
Aaa! i bardzo ladne opakowanie ma. /chyba napisze list do YR, podziekuje za to ze przyslali mi probki i w nich byl ten podkladzik:P/

Użylam jednej probki. Mam zamiar kupic produkt pelnowymiarowy.

Kremowy i lekki

Zależało mi na kryjącym podkładzie, który poradzi sobie z rozszerzonymi porami na nosku a przy okazji na tyle delikatnym, aby nie zaszkodził delikatnym i suchym policzkom. Znalazłam właśnie ten i jestem bardzo zadowolona. Gęsta kremowa konsystencja dobrze kryje, ale też nie obciąża. Używam koloru 03, bo zależało mi na rozjaśnieniu środkowej części twarzy. Tak dobrze stapia się z cerą, że czasem nawet zapominam rano o nałożeniu innego podkładu na resztę twarzy. Wierzcie mi, że po różnicy nie ma śladu! Kosmetyk naprawdę godny polecenia! Jedną gwiazdkę odejmę za słoiczek - co prawda ekonomiczny, ale nieporęczny.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

bardzo dobry

Podobnie jak jedna z Wizazanek, kupilam ten podklad w promocji ( 2 w cenie jednego), zachecila mnie do niego pani w sklepie oraz sliczny sloiczek (zuzytego nie mialam serca wyzucic).

Podklad dosc dobrze sie rozprowadza, chociaz dla mnie jest troche za gesty (czasem "rozrzedzalam" i rozjasnialam go innym podkladem). Kryje dobrze, dla mnie jest wydajny, bo nie biore go duzo. Za opakowanie daje duuuza gwiazdke (nic nie pozostaje na sciankach, jak to jest w przypadku buteleczek z dozownikami, czy tubek).

Kolory rzeczywiscie sa troszke ciemne, ale ja sobie dopasowalam (ewentualnie rozjasnialam go mieszajac na dloni z jasniejszym).

Dosc trwaly, pod warunkiem, ze nie pociera sie twarzy, nie sciaga przez glowe ubran ;) itp.

Bdb

Bardzo dobry podkład, ktory ma właściwości kremu. Swietnie kryje, dskonale nawilża i ma fajne ciepłe kolory. I byłoby 5 gwiazdek, gdyby buzia nie świeciła sie zaraz po nałożeniu, no i gdyby nie brudził tak bardzo ubrania. Ale i tak oceniam go wysoko. To najlepszy obok Yrii podkład w YR, choć daje zupełnie inny efekt.

dobry

Z tego podkładu jestem bardziej zadowolona niż z niebrudzącego tej samej firmy. Dobrze kryje,wygładza skore, tuszuje drobne niedoskonałosci. Ładnie sie rozprowadza mimo że ma gęstą konsystencję. Mimo że mam cere mieszaną w ogóle nie przetłuszcza mi buzi jedynie ten nieszczesny nos musze czesto pudrować ale pewnie taki już moj los;) Mam teraz cynamon ale zimą używałam rowniez brzoskwini, uważam ze mimo tylko 3odcieni spokojnie można wybrac cos dla siebie.

ilość zużytych opakowań:2