Ziaja, Kozie Mleko, Krem do rąk i paznokci (stara wersja)

Ziaja, Kozie Mleko, Krem do rąk i paznokci (stara wersja)

Aksamitny kremik o pięknym zapachu i konsystencji, do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Zawiera regenerujący kompleks składników mleka koziego: proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz dodatkowo witaminę A, E i prowitaminę B5 (D-Panthenol). Intensywnie nawilża, wygładza i uelastycznia skórę dłoni. Skutecznie regeneruje naskórek i likwiduje uczucie szorstkości. Świetnie się wchłania, a dłonie po nim to po prostu marzenie. Nie zostawia tłustej warstwy.

świetny

Rzeczywiście trudno go dostać. Ale warto się postarać. Ma doskonałą, nie za gęstą i nie za rzadką konsystencję. Trochę specyficznie, ale bardzo delikatnie pachnie, a mi się ten zapach podoba, ale ja lubie takie dziwne, nie każdemu musi pasować. Dobrze się rozprowadza. Wchłania się błyskawicznie, ledwo sie nim posmaruję a już go nie ma. I to w dowolnych ilościach. Mam wrażenie, że lekko chłodzi. Nie zostawia tłustej warstewki. Dłonie są dobrze nawilżone, odżywione, gładkie i przyjemne w dotyku. Ale jednocześnie mam po nim wrażenie pewnej suchości, nie wysuszenia, tylko suchości właśnie, dlatego co chwila latam się nim posmarować. Jednocześnie gdy myję ręce, pod wpływem wody czuję lekko tłustą, trudną do zmycia warstewkę, ale może to dlatego, że dużo go używam. Mało wydajny, ale to chyba dlatego, że co chwila się nim smaruję. Bardzo go lubię, po prostu przyjemnie go używać. Polecam, naprawdę warto spróbować.

na codzień

zachęcona opiniami kupiłam krem...rzeczywiście strasznie trudno go dostać, a teraz wrażenia ...konsystencja jest super, nie za rzadka, nie za gęsta, bardzo szybko się wchłania, dlatego od razu przeznaczyłam go do pracy, kiedy nie mam czasu na czekanie aż w końcu jakiś kremik raczy się wchłonąć....jedyne co mnie odstrasza to zapach....nie miałam wcześniej kosmetyków z kozim mlekiem więc nie wiem czy ono tak pachnie czy jakiś inny składnik w kremie...zapomniałam dodać, że dłonie po jednokrotnym użyciu są ładnie nawilżone bez tłustego filmu...polecam do stosowania w ciągu dnia, bo na noc wolę coś tłuściejszego...mocniej nawilżającego...

Ja równiez bardzo lubię ten krem.Gęsta konsystencja,ale znakomicie się wchłania,skóra rąk jest gładka,dobrze nawilżona i odżywiona.Bardzo przyjemny zapach.

cudowny!

Obeszłam juz 10 drogerii i nigdzie nie można go dostać - to jego jedyna, ale bardzo poważna wada. Niewybaczalna, bo to jest najlepszy krem, jaki kiedykolwiek w życiu miałam na rękach. Gorąco polecam.