Astor, Mattitude 16h (Podkład matujący)

Astor, Mattitude 16h (Podkład matujący)

Pod­kład Mat­ti­tu­de 16 h za­wie­ra ba­weł­nę, któ­ra do­sko­na­le ab­sor­bu­je se­bum. Dzię­ki te­mu skó­ra wy­glą­da zdro­wo, de­li­kat­nie i świe­żo. Naj­now­sza tech­no­lo­gia `Age Re­vi­sing` spra­wia, że roz­sze­rzo­ne po­ry są znacz­nie mniej wi­docz­ne. Pod­kład za­wie­ra ma­gnez i wi­ta­mi­nę E, któ­re nie tyl­ko sku­tecz­nie po­bu­dza­ją, ale rów­nież pięk­nie roz­świe­tla­ją skó­rę. Ma on też wy­so­ki fak­tor SPF 22, któ­ry chro­ni skó­rę przed zgub­nym wpły­wem pro­mie­ni sło­necz­nych.

Cena: 37zł/ 25ml

/e/

Dobry

Trafiłam na próbke tego podkładu w jakiejs gazecie. Z ciekawości spróbowałam i kupiłam sobie cały "flakonik". Bardzo ąłdnie się rozprowadza, skóra jest matowa i nie widac na niej podkłady. Świetnie przykrywa nidoskonalości. Moje alergiczne rumieńce pod oczami znikły jak za dotknięciem magicznej różdżki. Co do ceny to kupiłam go za 36,99 czyli po "normalnej" cenie.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1szego

Zdecydowanie tak!

Kupiłam go w promocji w Super-Pharm po 30 zł to i tak dobrze, bo normalnie kosztuje 36.99 ;) Także gdyby cena promocyjna była ceną normalną, to byłoby lepiej.

Podkład ma bardzo przyjemny zapach, który sie czuje przez około 1h od nałożenia.
Używam 003 Nude Beige, myśle że to taki standardowy kolor, ponieważ na półce nie stał i Pani Ekspedjentka brała ostatni z zaplecza, wiec może być problem z tym odcieniem.
Sam odcien idealnie pasuje do twarzy, bo nie robią się ciemne smugi, łatwo się rozsmarowuje.
Jeśli chodzi o krycie to zgadzam się z pozostałymi wizażankami, że średnio/dobrze. Mam skłonność do wyprysków a on dobrze je kryje.
Polecam mimo ceny i średniego krycia. Skóra jest jedwabista po użyciu.

Ah jeszcze jeden minus to opakowanie. Ma ono tylko 25 ml i jest malenkie. W porównaniu z ceną... no cóż :)

Używam tego produktu od: tygodnia

bardzo fajny

mam tłustą cerę z pewnymi niedoskonałosciami:) - podkład doskonale matuje moją cerę, długo po nałożeniu jest aksamitna. Oczywiscie po 16 h sciera sie w pewnym stopniu, ale jeszcze sie taki nie znalazł, który by sie nie starł:) Niestety nie kryje za dobrze, moje przebarwienia sa widoczne. Myslę jednak, ze to bardzo dobry podkład dla mnie, lekki i pzyjemny, w sam raz na wosnę i lato. Uzuwam nr 003, ladnie stapia sie z cerą.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Świeża i wypoczęta cera:)

Zapłaciłam za niego 35 zł. Długo się nad nim zastanawiałam, bo bałam się, że odcień okaże się w domu ostatecznie za ciemny (wiadomo to sztuczne oświetlenie w drogeriach;)) Wybrałam najjaśniejszy dostępny kolorek i nie żałuje:) Mimo, że kolorek nie jest tak jasny jak moja cera, bardzo dobrze się dopasowuje do skóry, nie ciemnieje i ostatecznie go nie widać. No może nie zupełnie, bo cera jest widocznie wygładzona, ujednolicona i wypoczęta. Naprawdę dobrze matuje, ładnie się rozprowadza - z takim przyjemnym poślizgiem, nie podkreśla suchych skórek. Należy uważać, aby czasem nie nakładać na suche partie twarzy (u mnie policzki), bo może przesłuszyć skórę. Nie kryje jakoś wybitnie, raczej ujednolica kolorek, ale z większymi przebarwieniami (u mnie widocznie popękane naczynka) sobie nie poradzi, chociaż sprawi, że ostatecznie nie rzucają się aż tak bardzo w oczy. Bardzo podoba mi się to ekonomiczne opakowanie z pompką. Podsumowując bardzo dobry podkład wart swej ceny:)

Naprawdę matujący ;)

+ dobrze się rozprowadza, dostosowuje się do skóry
+ naturalny efekt, wyrównuje koloryt
+ krycie całkiem dobre, brak efektu maski
+ skóra jest miła w dotyku, gładka
+ bardzo dobrze matuje na wiele godzin (puder jest raczej zbędny)
+ nie brudzi ubrań
+ nie uwydatnia rozszerzonych porów!
+ rozpromienia cerę, jest ona pełna blasku

- trwałość jest niestety zdecydowanie mniejsza, niż 16h, wytrzymuje ok. 6h bez poprawek
- jest dość wysuszający, przez co na pewno nie nadaje się do każdej cery, choć tak gwarantuje producent
- niezbyt wydajny

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: ok. 1/4 opakowania

naturalny efekt:)

podklad jest bardzo sympatyczny:)
mam odcien 001 jest jasniutki w sam raz do mojej bladej karnacji. podoba mi sie konsystencja, nie jest ani rzadka ani tez szczegolnie gesta. fluid dobrze sie rozprowadza nie robi smug. Nie kryje zbyt dobrze ale za to daje bardzo naturalny efekt. Moglby byc tylko troche trwalszy bo niestety poprawki w ciagu dnia sa niezbedne:(

Używam tego produktu od: 2 tyg

Takie ja wiem...

Szukam jak wszystkie,na specjalne okazje juz mam revolna z softflexem sucha/normalna a teraz na codzien ciezko znalezc.Jest ok ale nic specjalnego.

-cena w markecie jak dobrze poszukacie bedze 30 zl ja tyle dalam
-konsystencja ok
-po nalozeniu efekt super pozniej robi sie taka troche sliska maz na buzi
-nieodporny na pot,sciara sie,ale trzyma sie srednio do 5 h jako tako daje rade
-robia sie krostki i zapycha kiedy sie go np.ma caly dzien i nie ma mozliwosci zmycia
-takie nijakie to ale na pewno lepsze od takiego z kiosku

Nie chce mi sie juz szukac,testowac,wiec na razie zostane przy nim.

Używam tego produktu od:kilku tyogdni

Dość dobry

Wciaz szukam najlepszego dla mnie podkładu. Probowałam juz innych z firmy Astor (bylam srednio zadowolona) ale ten mnie pozytywnie zaskoczył. Przede wszystkim ma jasny odcien Ivory ktory dopasowuje sie do mojej twarzy oraz twarz po jego nalozeniu nie swieci sie co mialo miejsce np. przy AntiShine.Jego najwiekszą wadą jest to że łatwo ściera sie z twarzy, nie moge nawet dotknac jej palcem bo od razu zostaje na nim podklad. Gdyby nie to, to zakonczyłabym moje poszukiwania.

Używam tego produktu od:nie dawna

komfort i mat

+ rewelacyjna konsystencja, taka którą uwielbiam- niezbyt gęsta i nie wodnista, nie "ciągnie się" i nie rozmazuje - dość szybko zasycha pozwalając jednak na dokładne rozłożenie podkładu na twarzy bez smug i palm.

świetna kolorystyka - jasnych odcieni- 03 to mój kolor.

Doskonały, naturalny efekt matu na twarzy- jak na moje możliwości - świetnie się spisuje :) nie pozostawia twarzy "płaskiej " jak w przypadku totalnego matu uzyskanego pudrem w kamieniu

lekkość i przyjemość noszenia na twarzy- niesamowity komfort i spore wygładzenie- pory stają sie mniej widoczne !

opakowanie- rewelacyjnie 3ma sie w dłoni, jest bardzo poręczne, pompka pracuje bez zarzutów.
dobrze oznaczone pod wzgledem numeracji

cena - myslę , ze jak na tej jakości produkt, jest na odpowiednim poziomie

- mógłby kryć nieco mocniej choć na codzień ten stopień krycia jest jak dla mnie wystarczający

Używam tego produktu od grudnia

Bardzo OK !

Zawsze się posiłkuję opiniami na KWC przed zakupem kosmetyków, tym razem to ja jestem "królikiem doświadczalnym" ;)

Kupiłam Mattitude w ciemno, poszłam po coś zupełnie innego i wróciłam z podkładem Astora ...
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona właściwościami tego kosmetyku ! Podkład ma lekko kremową nietłustą konsystencję, bardzo higieniczne opakowanie z pompeczką i dosyć przyjemny zapach. Wg producenta posiada filtr SPF22 ale nie jestem w stanie tego stwierdzić, muszę uwierzyć na słowo ;)
Mattitude NAPRAWDĘ matuje moją superhiperextra tłustą skórę za co jestem mu nieskończenie wdzięczna, myślałam że już nic nigdy mnie nie zmatuje a tu proszę : taka miła niespodziewajka :) Twarz bez błysku nawet 10 godzin :o cud po prostu !
Lekkie zastrzeżenia mam co do dwóch rzeczy:
- pod koniec dnia przy zmywaniu na waciku nie pojawia się prawie żaden brud ( w sensie podkład ) - wniosek - nie jest zbyt trwały
- opakowanie ma tylko 25 ml, więc wydaje mi się że nie jest zbyt wydajny
Z drugiej jednak strony na całą twarz wystarcza jedno "pompnięcie", więc może nie będzie tak źle :)

Podsumowując jest to bardzo dobry podkład matujący ale jednak dla bezproblemowych cer bo krycie jest prawie żadne :) używam odcienia 007 i jest dla mnie idealny, próbowałam jeszcze na ręce 005 i mogę stwierdzić z całą odpowiedzialnością, że żaden z tych dwóch kolorków nie wpada w róż a tego się bałam po doświadczeniach z antistress&lift tej samej firmy, który zrobił ze mnie świnkę Piggy :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu