Clarena, Dermasebum Line, Sebum Control Cream

Clarena, Dermasebum Line, Sebum Control Cream

Beztłuszczowy krem-żel o lekkiej konsystencji przeznaczony dla cery mieszanej, tłustej i trądzikowej. Preparat nawilża przesuszające się obszary jednocześnie normalizując tłuste partie twarzy. Działa bakteriobójczo i złuszczająco przyspieszając gojenie stanów zapalnych i systematycznie zwężając pory, łagodzi podrażnienia i nie obciąża skóry. Doskonale nadaje się jako codzienna baza pod makijaż.

Cena: ok. 200zł / 50ml
/m/

A JA BARDZO LUBIĘ !

NA ZACHĘTĘ DAM 5kę :)

Na razie zużyłam opakowanie 50ml i daję mu najwyższą ocenę, chociaż na brodzie nadal mam zanieczyszczenia i zaskórniki - jednak nie oczekuję cudów po jednym opakowaniu, więc teraz zamówiłam kolejne, tym razem 200ml

Lekka żelowa konsystencja, delikatny owocowy zapach, miłe uczucie nawilżenia. Nie wysusza.

Nie stosuję pod podkład więc w tym temacie się nie wypowiem.

Ogólnie odnoszę wrażenie, że służy mojej cerze choć jeszcze nie poradził sobie ze wszystkimi zanieczyszczeniami - na to potrzeba zapewne czasu

Niestety średnio wydajny, przez tą lekką konsystencję zużywa się dość szybko - a kosztuje drożej niż "nivea", jednak astronomiczna cena z opisu to gruba przesada - 200 ml kosztuje na allegro ok 80złotych

Używam tego produktu od: 2mce
Ilość zużytych opakowań: 1 * 50ml

Nie dla mnie

Krem zupełnie mi nie pomógł, ani nie zmniejszył ilości zaskórników, twarz jak się świeciła tak się dalej świeci a przy tym jest mało nawilżający. Tak naprawdę miałam już kilka produktów do twarzy z tej firmy, ale z żadnych nie byłam zadowolona. Tylko Thalgo radzi sobie świetnie z moją wymagającą cerą :)

Używam tego produktu od:3 miesiace

Bez efektów

Krem nie działa tak, jak sie spodziewałam.
nie zauwazylam zmniejszenia zaskorników. Bardzo średnio nawilża.

Z plusów: dobrze sie rozsmarowuje, szybko sie wchłania, jest wydajny. nic poza tym.

są tańsze i lepsze kremy.

za drogi, nie działa

Nie wiem skąd oni wzięli tę kosmiczną cenę, ale krem za 8 zł zdziałałby więcej niż to. Kompletnie żadnego efektu, pół godziny po posmarowaniu buzia wyglądała jakbym ją wypaćkała olejem. Żadnego efektu matującego, żadnego efektu na stany zapalne. Nie zahamował wzrostu krostek, a nawet go przyspieszył. Żadnego efektu wysuszającego krosty.

Po prostu nic - jakby smarowała twarz wodą.

Używam tego produktu od: już nie
Ilość zużytych opakowań: a nie wiem

Bez rewelacji

Używałam tego produktu razem z tonikiem z tej samej serii. Tonik stanowczo odradzam (patrz. opinia), a co do kremu mam mieszane uczucia. Kremik jest bardzo wydajny i ma dość fajną konsystencję. Łatwo się rozprowadza. I Rzeczywiście przez pierwszą godzinę świetnie matuje i odświeża, ale później zbawienny efekt gdzieś się traci. Na początku używałam go jako bazę pod makijaż, ale szybko zrezygnowałam z tego sposobu. Za każdym razem miałam wrażenie, że makijaż dosłownie ze mnie spływa! Skóra świeciła się nawet bardziej niż przed używaniem kremu. Straszny dyskomfort i uczucie nieświeżości już po godzinie od aplikacji. Jak dla mnie niestety bez rewelacji.

Bardzo dobry, polecam

To najlepszy krem do cery tłustej i mieszanej ze wszystkich jakie miałam. Odkąd zaczęłam go używać, wypryski na mojej skórze pojawiają się bardzo, bardzo rzadko. Ponadto nie przesusza w ogóle skóry w przeciwienstwie do innych kremów do tłustej cery. Bardzo dobrze ją nawilża, skóra jest dosłownie aksamitnie gładka, szczególnie po długotrwałym regularnym używaniu. Nie podrażnia tez wrażliwej skóry. Szczerze go polecam.
A cena podana w opisie jest gruuubo przesadzona, ja kupiłam 50 ml. za 66 zł. a 200ml kosztuje trochę ponad 100zł.
Używam tego produktu od:3 misięcy

Dobry

Jestem z niego zadowolona, ponieważ reguluje produkcję sebum, nawilża, jest po nim aksamitna cera, jest bardzo wydajny i wycisza skórę.
Mógłby jeszcze bardziej matowieć twarz i być trochę tańszy:)

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek i w trakcie pierwszej tuby

Polecam szczegolnie do cery mieszanej. Krem ma zelowa konsystencje ktora szybko sie wchlania, lagodzi podrażnienia i nie wysusza skóry. Efekty widac juz po pierwszym użyciu. Matuje ładnie skórę i jest super pod pokład.

świetny!!!

Dla mnie świetny! Mam wrażliwą mieszaną cerę z tendencją do przetłuszczania i zanieczyszczania. Wcześniej używane kremy do cer tłustych/mieszanych najczęściej mnie uczulały. Clarena nie uczula, nie podrażnia i cerę mam mniej zanieczyszczoną - żadnych wykwitów przed okresem! Skusiłam się najpierw na 50ml na próbę, do tego tonik, świetnie mi służył, dlatego teraz kupiłam od razu 200ml. Nie daję najwyższej oceny tylko dlatego, że nie matuje tak, jak bym chciała - można kupić matujący clareny.

Używam tego produktu od: 5 m-cy

Mnie nie zachwycil

Tez stosowalam ten krem i powiem szczerze ze jestem srednio zadowolona choc moja skora jakos specjalnie sie nie blyszczy ani nic z tych rzeczy. Natomiast po kremie tak gdzies po 7-8 godzinach blyszczala sie bardzo nie ladnie a nawet przez ten krem sciaral mi sie fluid i to na pewno nie dlatego ze byl zly.

Ten kosmetyk wcale nie kosztuje 200 zl tylko 50 ml jest w granicach 60-70 zl natomiast 250 mozna kupic za jakies 140 zl.

Jest to kosmetyk gabinetowy jednka producent sam sobie przeczy bo pisze ze jest wylacznie do profesjonalnego uzytku natomiast na pisie kosmetyku "swietnie nadaje sie jako codzienna baza podmakijaz"

To co dobrego moge o nim powiedziec to to ze na pewno nie przesuszyl mi skory jednka na kolejny zakup sie nie skusze.

Używam tego produktu od: uzywalam go jakies 4 miesiace temu

rewelacja

Doskonały! Lekka konsystencja w połączeniu z delikatnym zapachem. Łagodzi łojotok i goi stany zapalne jednocześnie nie przesuszając skóry. Polecam szczególnie do mieszanych cer, które potrzebują jednocześnie złagodzenia łojotoku i nawilżenia.

Używam tego produktu od: 1roku