Sephora, Fond de Teint Hydratant Lissant SPF 10 (Podkład nawilżająco - wygładzający)

Podkład nawilżający, beztłuszczowy, dobrze sie rozprowadza. Jego głównym zadanie jest idealne wygładzenie. Idealnie dopasowuje sie do struktury skóry, przy odpowiednim dobraniu odcienia jest wręcz niewidoczny. Szeroka gama odcieni.

nie

Kupiłam ten podkład ze względu na beztłuszczową formułę. Ale krycie prawie żadne, nie matuje, brudzi. Za tą cenę nie polecam.

Używam tego produktu od:2 mies

Najlepszy jaki miałam!

Plusy:
* wygodne opakowanie, bo wyciskasz tyle ile chcesz nie brudząc przy tym wszystkiego dookoła
* możliwośc wyboru idealnego odcienia i na twarzy nie widac, że masz podkład!
* nie mam po nim żadnej alergii, ani nic mi sie nie robi na twarzy :) z czym mam notoryczny problem
* świetna konsystencja, nie powoduje smug ani nie tworzy maski
* delikatny, niedrażniący zapach
* kryje niedoskonałości i jest trwały (nie ściera sie)
* dobra cena jak za taka buteleczke
* jest wydajny, bo wystarcza niewielka ilosc żeby uzyskac świetny efekt

Minusów brak! :)

Z resztą same wypróbujcie a zobaczycie :) Polecam

Używam tego produktu od: roku, może dłużej

kiepski

Kiepski ten podkład.
Ma dziwne kolory-wszystkie sa nienaturalne (chyba, ze dla spalonych na solarium te pomarancze byłyby ok).
Próbowałam kilku kolorów i efekt wciąż ten sam-nienaturalny. Podkład dość trudno się rozprowadza i trzeba go zużyć całkiem sporo na raz.
Średnio kryje, nie tworzy maski, jest bardzo trwały-wytrzymuje cąły dzien bez zadnych wspomagaczy typu baza itd.
Ale generalnie jest kiepski, nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: próbki

Jeden z moich ulubionych

Jeden z najlepszych podkładów jakie miałam! Wspaniałe odcienie podkładu to największy plus, stapiają się z cerą i skóra robi się niemal satynowa. Naprawdę spektakularny efekt, tylko ten podkład to potrafi! Dosyć dobrze kryje. Świetnie nawilża i nie podkreśla suchych skórek!!!!! Jedynym minusem jest to, że zapycha pory:(

Dobry, ale...

Skusiłam się na ten leciutki podkład nawilżający, mimo, że mam cerę mieszaną z powodu zbliżającego się lata. Nie zawiodłam się, ale...

Zalety:
- rzeczywiście nawilża, więc do suchej skóry będzie idealny
- rozprowadza się bez problemu na twarzy i po chwili stapia się z nią
- nie wnika w pory
- wydajny, wystarcza niewielka ilość, by nałożyć go na twarz
- naturalny efekt
- dobrze kryje mimo, że jest bardzo leciutki

Wady: (mam cere mieszanę, więc zdaję sobie sprawę, że ten podkład nie jest przeznaczony dla niej)
- nie matowi na długo (ok. 4 godzin wraz znałożonym na niego pudrem matującym)
- zapach waniliowy, dla mnie zbyt słodki, ale po jakimś czasie nie czuje się go

Podsumowując - ten podkład powinien spodobać się cerom suchym i normalnym, mieszanym tylko w towarzystwie matującego pudru. Mimo wszystko nie żałuję tego zakupu. Na lato będzie odpowiedni :).

Używam tego produktu od: kilku tygodni

jestem na tak

Jestem z niego BARDZO ZADOWOLONA, mogę go z czystym sumieniem polecić, niedrogi i godny wypróbowania:) Mam cerę mieszaną, a podkład jest dla mnie odpowiedni:)))))
Nie wiem czy kupię go ponownie, ale tylko dlatego, że lubię zmieniać podkłady....