L'Oreal Paris, Glam Shine 6h

L'Oreal Paris, Glam Shine 6h

Pierwszy błyszczyk, który utrzymuje się na ustach do 6 godzin. W nowym błyszczyku zastosowano technologię Shine-Fix - wynik 6 lat badań oraz zastosowania 7 opatentowanych przez L`Oreal składników. Błyszczyk tworzy na ustach trwały film, który nie tylko zapewnia trwały kolor, ale i 6 godzin nisamowitego połysku.

Cena: 41zł / 6ml

/s/

Rewelacja

Błyszczyk jak dla mnie rewelacyjny . Ślicznie wygląda na ustach ,długo utrzymuje się na ustach(może nie 6godzin ale i tak przyzwoicie),dużo odcieni do wyboru (mój faworyt 106),bardzo ładne opakowanie a zapach nie drażni.\\\\nJedyną wadą jaką znalazłam jest niewątpliwie cena w drogeriach.

bardzo fajny

Mam Loreal glam Shine 6G Fresh, kolor 405, Fresh Tangerine. Dla mnie super; odpowiada mi kolor, nawilża usta i trzyma się długo na ustach, choć na pewno nie jest to obiecane 6h :) eleganckie opakowanie, wyprofilowany aplikator. Klasa, jak to Loreal, chociaż klei się jak każdy inny :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 na wykończeniu

ulubiony

Nie mam temu błyszczykowi nic do zarzucenia. Mam wersję powiększającą usta, która jak dla mnie przyjemnie mrowi usta. Zaczynam się od niego uzależniać. Kolory piękne, trwałość, też ok. Ładnie błyszczą na ustach. Polecam wszystkim. Ulubiony. Warto kupić - szczególnie na allegro.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakicie pierwszego

Uwielbiam

Jest to jeden z moich ulubionych błyszczyków,
Posiadam odcień 001 Endless Light- bezbarwny z brokatem.
Błyszczyk spisuje się świetnie. Jest trwały, na ustach tworzy taką trochę ciężką i lepką warstwę,
Kosmetyk ślicznie nabłyszcza usta.
Dodatkowo błyszczyk posiada świetny aplikator w kształcie serca, którym bardzo dobrze nakłada się kosmetyk na usta.
Jedyny minusik to trochę chemiczny zapach.
Z pewnością kupię go ponownie.
Polecam.

Fajny

Miałam kolor 102,piękny,delikatny.Cena jak dla mnie za błyszczyk odpowiednia,jeśli będzie utrzymywał się chociaż połowę tego co obiecuje producent.Jednak tutaj to kwestia góra 3 godzin i za to duży minus.Producent dokonał pewnej zmiany,bo błyszczyk jest gęsty dzięki czemu utrzymuje się dłużej niż inne błyszczyki.Niestety jeśli dotknie ust jakiś włos to niestety,ale zostanie on przyklejony.Ogólnie myślę,że powrócę do niego jeszcze,bo to jedyne minusy.

Używam tego produktu od: od 2lat

bardzo dobry

Mam kolor Loyal Wild Rose 201 i fuchia obsesion.Błyszczyk w opakowaniu ma dość ciemny,intensywny odcień ze złotymi drobinkami,ale na ustach wyglada naturalnie. Dość dobrze napigmentowany.Utrzymuje sie dlugo jakies 4h i ladnie eksponuje usta. Poprzez drobinki nie daje tandetnego efektu,ladnie wspolgraja z kolorem. Moich ust nie przesusza.Plusem jest swietny aplikator w ksztalcie serca. Uważam ten produkt za jeden z lepszych biorac pod uwage cene / jakosc. Polecam
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze

straszna skorupa

och, tyle zachwytów... a tu taka klapa
Najpierw plusy:
+bardzo ładne, dobrze wykonane opakowanie, kolory się nie ścierają, genialna różdżka, wygodna i poręczna
+piękne kolory (mam obecnie 3, pamiętam nazwę tylko jednego - Plum Obsession) - głupio zrobiłam, kupilam gdzieś jakiś zestaw i się z nim tak do teraz męczę.
+utrzymują się spokojnie przez 4, 5 h
+ ślicznie rozświetlają usta
+ nie \'wylewają się poza kontur ust
+ jak dla mnie dość mocno napigmentowane

i to wszystko widać tuż po nałożeniu.

po paru godzinach:
- dają uczucie \'zaschnięcia na ustach\'
- ochronna warstewka, która zasycha jest straaasznie lepka
-ma chemiczny zapach
-przeraźliwie wysuszają usta
- kiedy piję albo jem, to mam wrażenie, że kolor się ściera nierównomiernie i jakby waży się na wargach
- drobinki, które ślicznie rozświetlają po próbie zmycia miałam na całej twarzy
- w sytuacji kryzysowej, na imprezie próbowałam ten błyszczyk zetrzeć \'na sucho\' - dawno nie miałam takiej plamy na ustach - trwałość to nie zawsze aż taki atut
-cena

Podsumowując, błyszczyk jest fajny, ale tylko na większe wyjścia. Kiedy koniecznie musimy wyglądać super elegancko. I jesteśmy gotowe się przemęczyć te parę godzin.

Używam tego produktu od: 2 lat...
Ilość zużytych opakowań: 3 napremiennie

jeden z lepszych

Błyszczyk ten posiadałam w kolorze jasnego różu. Rzeczywiście utrzymuje się bardzooo długo- kilka godzin. Prosty w aplikacji, nie wałkuje sie na ustach , nie lepi się, wystarczy niewielka ilośc by dobrze pokryć usta. Jest mało wydajny, szybko mi sie skonczył. przetrwa jedzenie czy picie .

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 błyszczyk

dobry

mam wersję volumizer, gloss repulpant 6h, czyli ten powiększający usta
plusy:
-wygodny w aplikacji pędzelek
-zapach
-kolorki fajne
-ładnie się błyszczy
- dość długo utrzymuje na ustach(jeżeli się nie je:P więc bez rewelacji
-opakowanie
-wydajny,
-nie jest tłusty
-nadaje blask
-wersja volumizer nadaje efekt chłodzący na ustach, wiec super na wakacje

a teraz minusy:
-klei się więc nie należy przesadzać z jego ilością
-nie utrzymuje się 6 h, maksymalnie 1,5 h bez podjadania w międzyczasie:P
-nie powiększa jakoś specjalnie ust
-nie nawilża, przynajmniej nie zauważyłam, trzeba pod niego używać balsam

ogólnie jest wart swojej ceny, póki co to najlepszy błyszczyk jaki miałam do tej pory

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Okropnie wysusza usta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zachęcona 6h trwałością błyszczyku, postanowiłam go nabyć!
Kolory fajne...spory wybór i ładnie się prezentują na ustach, ale...............to co robił z ustami, to była jakaś droga przez mękę! Paskudnie wysuszał usta....robił białe otoczki, które się utrwalały, bo przecież to błyszczyk 6h;/A w dodatku po nałożeniu sie kleił;/:(

Ogólnie jestem na NIE!

Na początku byłam na nie....

Dostałam ten błyszczyk w prezencie, a wlaściwie to trzy sztuki w komplecie. Używałam od czasu do czasu, ale strasznie denerwowały mnie te lepkie usta...

Ostatnio jednak go odgrzebałam i używam codziennie. Lepkość przechodzi po jakiś 5-10 min. i kolor naprawdę długo utrzymuje się na ustach, a co najważniejsze nie wysusza ich.

Myślę, że jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Bez rewelacji

Spodziewałam się czegoś lepszego a tu proszę - usta mi się kleją, kolor i "błysk" może starcza na maksymalnie godzinę...
Nie zachwycił mnie. Wrzuciłam go do kosmetyczki i leży - używam gdy mi się napatoczy pod rękę ;)

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego opakowania