RoC, Retin-Ox , Hydratant Anti-Rides Intensif Jour SPF 15 (Intensywnie nawilżający krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF 15)

Intensywnie nawilżający krem przeciwzmarszczkowy do cery normalnej i mieszanej, przyzwyczajonej do retinolu. Nie tylko nawilża i chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, ale również redukuje głębokie zmarszczki.
Krem zawiera czysty retinol, kompleks minerałów Collagen Booster (miedź, magnez, cynk) – ułatwiający przyswajanie retinolu oraz filtry UVA i UVB SPF 15. Formuła minimalizująca ryzyko alergii. Produkt niekomedogenny.

taki sobie

Kupiłam na allegro sporo próbek, więc zuzyłam więcej, niz standardowe opakowanie. Krem mnie nie zachwycił i nie zraził do siebie...Ot, taki sobie. Lekki, dośc rzadki, z dziwnym, jak na mój gust zapachem - dla mnie to psujące sie owoce ;) Rosmarowuje sie dobrze, wchłania dośc szybko, pozostawiając nieco lepki film, nawilża przecietnie.
Nie zrobił na mnie wrażenia, sadze, że do cery suchej lub normalnej może byc za lekki, może do mieszanej...?

Używam tego produktu od:2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań:ponad 30 ml w próbkach