Joko, Virtual, Powder (Puder sypki)

Joko, Virtual, Powder (Puder sypki)

Delikatny, lekko transparentny puder, pozwala wykreować bardzo naturalny makijaż. Nie zatyka porów, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. Mikronizowany. Idealny do wykończenia makijażu. Na kilka godzin likwiduje efekt świecenia się skóry. Delikatny i przyjemny w nakładaniu. Matuje i utrwala makijaż, rozprasza światło, koryguje rysy twarzy. Zawiera filtry UVA/UVB.
Dostępny w 4 odcieniach.

No może być.

Puder jest ok ale po przeczytaniu recenzji spodziewałam się pudru sypkiego, który matuje na długo i nadaje zdrowy wygląd cerze.

- dziwny kolor, nadaje dziwny kolo cerze (a niby transparentny więc powinien być ok)

- matuje normalnie jak każdy inny puder, którego używałam

+ wygodny w użyciu
+ wyrównuje trochę cerę
+ skóra po nim jest miła w dotyku
+ nie wysusza
+ nie zapycha i jest lekki

Polecam osobom z cerą bezproblemową.
Jest ok ale żadna rewelacja więc nie wiem skąd te zachwyty, ja w sumie nie mam trądziku tylko ślady po nim - tak dla wiadomości osób czytających.
Używam tego produktu od: nie pamiętam, jakieś 3 tygodnie może
Ilość zużytych opakowań: na razie jestem w trakcie pierwszego.

Cudowny

Jestem dosyć opalona i używam odcień ciemny beż. Nakładam go na czystą buzie gdyż nie używam w ogóle podkładów. Efekt jest wspaniały matowa cera na długo, zero efektu maski, nie zatyka porów ( mam tłustą cerę), super naturalny. Nie mogę wypowiedzieć się co do jego krycia niedoskonałości gdyż ich nie posiadam. Polecam go osobom które cenią sobie ładny i naturalny wygląd cery. Jest to w szczególności idealny produkt na lato.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Fajny :)

Mam jak większość dziewczyn odcień transparentny.

+ nie jestem bladolica, raczej dość ciemna i puder nie bieli mojej twarzy
+ jest wydajny, nie trzeba używać go dużo do omiecenia całej twarzy
+ zdarza mi się nakładać go dołączoną gąbeczką - daje rade :)
+ twarz po aplikacji wygląda naprawdę ślicznie, zmatowiona ale bez efektu płaskiego, nienaturalnego matu

-jedyny i największy minus za to, że po jakimś czasie najzwyczajniej znika z twarzy, a przez to że jest sypki nie nadaje się do wrzucenia do torebki i późniejszych poprawek w ciągu dnia.

Używam tego produktu od:miesiąca

Praktyka czyni mistrza :)

Hmm...przyznaję,długo zwlekałam,zanim zdecydowałam się napisać recenzję o tym pudrze. Właściwie,kupiłam go tylko dlatego,że miał dość jasne odcienie,a mój kolor-transparentny był naprawdę jasny :)
Hehe,okazało się,że naprawdę transparentny. Jeśli nadaje kolor,to bardzo,bardzo niewiele. Nałożony na podkład i korektor jest naprawdę imponujący! Do tego bardzo wydajny.
Więc dlaczego nie jest KWC? No cóż..:) Zapach przypomina mi zapach idący od starszych pań. Wydaje mi się,że używają właśnie tego pudru :P.
Odjęłam też za gąbeczkę. Jest słaba. O wiele lepiej nakłada się pędzlem.

Ale mimo to,polecam !

Używam tego produktu od:Miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 zaczęte
Cena: 17 zł.

Najlepszy!!!

+ boski zapach
+ ładnie wygląda na skórze ( 025 - transparentny )
+ świetnie się rozprowadza
+ nie zapycha
+ nawet po 8 godzinach w szkole wygląda znakomicie
+ jest naturalny
+ nie tworzy maski

- nie umiałam na początku pudru " wydostać " , ale trening czyni mistrza:D
Mimo wszystko KWC ;)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

jest super

zachęcona pozytywnymi opiniami wizażanek, postanowiłam spróbować i nie żałuję :) jak dla mnie, puder bomba. stosunek jakośc/cena/wydajność - rewelacja. delikatnie matuje, przy jego użyciu łatwo można stworzyć naturalny makijaż (a taki lubię najbardziej). produk udowadnia,że nie trzeba wydawać kroci,żeby stosować dobre kosmetyki

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 (jest bardzo wydajny)

miłe zaskoczenie:)

Puder bardzo mi spasował.W końcu znalazłam puder, który nie podkreśla mojej nieraz przesuszonej skóry, wygląda świeżo, matuje na długo, ładnie pachnie, jest wydajny. Minusem dla mnie są odcienie; ciężko było mi dobrać odpowiedni. Następnym razem kupię transparentny.

Używam tego produktu od:miesiąca

To moj pierwszy puder sypki, uzywam go do wykonczenia makijazu. Na poczatku denerwowala mnie aplikacja, nie moglam go wydostac :P ale znalazlam na to sposob i jest juz ok ;) Dobrze matuje, daje naturalny efekt (mam odcien 023-naturalny) szalenie wydajny! , cena jest niska w porownaniu do jakosci :]

Używam tego produktu od: roku?!
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 !!!

Uwielbiam

Kupiłam ten puder już bardzo dawno temu (wtedy miał jeszcze inne opakowanie) Wcześniej używałam tylko w kamieniu, ale od kiedy go mam nie zamierzam go zamieniać na żaden inny :) jak dla mnie jest on fenomenalny! :)

PLUSY:
- nie zapycha porów
- kolor jest idealny ( jasny beż)
- starcza naprawdę na baardzo długo
- nie ma po nim efektu maski
- niska cena ( kupiłam go za 12.50 )
- utrzymuje się przez kilka dobrych godzin bez żadnych poprawek
- zapach mi nie przeszkadza można się przyzwyczaić
- problem ze świecącą twarzą znikł

MINUSY: brak

Na tak

Zaznaczyłam opcję "nie wiem" przy pytaniu czy kupię go ponownie tylko dlatego, że nie używam pudrów. Ten kupiłam z konieczności- chwilowe popsucie cery, a szykowało się wielkie wyjście.
Był to strzał w dziesiątkę. Nie jestem doświadczona w kupowaniu pudrów i bałam się, że mimo iż jest transparentny nie będzie do mnie pasował. Mile się rozczarowałam :)
Ładnie pachnie, nie zostawia wrażenia "tapety" na twarzy, faktycznie twarz się nie błyszczy po nałożeniu.
Niestety nie maskuje- a po to go kupiłam. Minusem jest nieporęczne opakowanie.

osłupiałam

Puder jest doskonały. Mam kolor transparentny, w opakowaniu ma odcień różowy, ale na twarzy ten kolor znika idealnie stapiając się z kolorytem cery.
Puder jest bardzo drobny, pięknie wykańcza makijaż. Według mnie to nie jest płaski mat, daje piękne szlachetne satynowe wykończenie. Nie osiada na włoskach, nie zbiera się w zmarszczkach mimicznych ani w porach, nie przysporzył mi problemów z cerą, ani nie podrażnił skóry.
Dobrze współpracuje z emulsją brązująca Nuxe albo podkładem Guerlaina. Utrzymuje się na mojej twarzy wiele godzin bez konieczności poprawek.
Stosunek jakości do ceny mnie powalił. Efekt dekoracyjny na mojej buzi porównywalny jest z używanym ostatnio przeze mnie pudrem sypkim Kanebo, natomiast cen tych dwóch kosmetyków nie ma co porównywać.
Czemu nie 5 gwiazdek skoro wad nie widzę? Ano zapach pudru Joko. Charakterystyczny dla pudrów tej firmy słodkawy smrodek nie to kwiatowy, ni to kokosowy, ni to owocowy. Gdyby był bezzapachowy, lub perfumowany strawniejszą kompozycją awansowałaby by na mój KWC w kategorii puder sypki.

Na tak.

Mam odcień transparentny i mimo że mi odpowiada, to za drugim razem skuszę na jakiś konkretny kolor. Puder ślicznie pachnie - tak właśnie wyobrażałam sobie zapach pudrowy . Bardzo ładnie zmiękcza rysy, nieco maskuje. Używam tylko pudru,więc oceniam jego zachowanie na gołej skórze. Opakowanie w porządku,przy odrobinie szczęścia uda mi się nie wysypać nic,przy mojej nadpobudliwości ;-). Ogólnie polecam.