Essence, Mineral Powder Blush 2 in 1 (Róż do policzków 2 w 1)

Essence, Mineral Powder Blush 2 in 1 (Róż do policzków 2 w 1)

Jedwabisty róż do policzków nadaje świeży i naturalny wygląd cerze. Każdy odcień składa się z 2 części: wewnętrznej jaśniejszej i zewnętrznej ciemniejszej, które można łatwo zmieszać dla osiągnięcia odpowiedniego koloru.
Zamknięty w poręcznym opakowaniu. Dostępny w 4 odcieniach.

Polecam! :)

Bardzo dobry kosmetyk.Trwały,nie ściera się,ładnie wygląda na skórze,ma delikatnie rozświetlające drobinki,ale widać je tylko w mocnym świetle.Bardzo łatwo kontroluje się intensywność koloru.Ja mam 2 odcienie: Bronzing Star i Best Friends.Ten pierwszy ma delikatne drobinki rozświetlające,natomiast drugi wygląda bardziej jak matowy.
Podsumowując kosmetyk bardzo dobrej jakości za przystępną cenę. :)

niach niach niach;P

To moj pierwszy roz! wczesniej podkreslalam policzki rozswietlajacymi kuleczkami! Skusił mnie wizaż! kupiłam odcien best friend! Roz jest swietny! pieknie rozswietla, dodaje uroku! i nie wiem dlaczego narzekacie na trwałosc kosmetyku! Wrocilam z imprezy i nie zmyłam makijazu(wiem, wiem ze to niedpouszczalne ale nie byłam w stanie:P) kiedy rano spojrzałam w lusterko roz był na swoim miejscu! wiec jednak nie jest tak zle;)

Używam tego produktu od:tygidnia

Kupiłam ten róż zawierzając ocenom poprzedniczek i to był świetny wybór. Mam kolor Best friends.
Bardzo ładnie wygląda na twarzy, mimo że w opakowaniu jest dosyć ciemny. Wychodzi naturalnie i lekko, dobre wykończenie makijażu.
Jednym minusem jest krótkotrwałość, ale przy innych zaletach da się to przeboleć.
Zapłaciłam 11 zł. Jakość do ceny bardzo dobra i zaskakująca.

Tego szukałam! :)

Dla mojej bladej buzi ten róż jest idealny. Ładnie podkreśla kości policzkowe, jest delikatny, ale ożywia makijaż, który dzięki niemu nabiera głębi. Aplikacja jest łatwa, opakowanie poręczne i trwałe. Róż spadł mi już kilka razy na podłogę, a mimo to się nie rozkruszył. Jedyny minus, jaki zauważyłam, dosyć szybko, przy delikatnym nałożeniu znika z twarzy (po ok. 2, 3 godzinach).

polecam !

no róż rzeczywiście jest fajny, dałam za niego 13 zł w naturze bardzo drogo jak na malutkie opakowanie 5 gramowe, wzięłam kolor best friends ( ten co większość) pomimo ze wydawał sie strasznie jasny ale mowie skoro tak go wychwalacie to musi byc dobry, noi rzeczywiscie kolorek jest świetny absolutnie nie za jasny ani nie za ciemny po 2 muśniecia na polik i jest w sam raz, fajnie od czasu do czasu poczynić jakąś zmianę bo od 6 lat maluje się kuleczkami brązującymi, wytrzymałość tradycyjna jak większość róży czy pudrów brązujących gdyby nie ta cena i małe opakowanie ( jak po cieniach ) to dałabym mu nawet 5 gwiazdek

Używam tego produktu od:kilku dni

godny polecenia

Kupiłam ten róż, bo chciałam go wypróbować. I nie zawiodłam się.
Niska cena, całkiem dobrze się nakłada, ładnie ożywia twarz. Drobinki w jego wypadku są zaletą, bo nie ma ich bardzo dużo, ale ładnie rozświetlają buzię. Mam odcień 01 Almost Famous, taki ciepły odcień, bardzo naturalny.
Jest wydajny, używam go codziennie, a końca nie widać!
Ma jedną wadę - po jakimś czasie kolor blednie...
Ale i tak warto go kupić :)

przyjemny

bardzo przypadł mi do gustu odcień best friends.
mam małe doświadczenie w różach, ale wg mnie daje ładne wykończenie. kolor jest jak najbardziej okay- taki jasny, trochę przybrudzony róż?

jest całkiem wydajny, używam go prawie codziennie i widzę, że się zużywa, ale nie dzieje się to w jakimś zastraszającym tempie.

nie wiem, czy kupię jeszcze raz, ponieważ lubię eksperymentować z nowymi produktami.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy

Bardzo fajny

Naprawdę fajny róż, dość trwały, wydajny, taniutki, ma fajne kolory, bez sylwestrowych drobin i udziwnień, dość łatwo dostępny, opakowanie jest poręczne i wytrzymałe (chociaż wolę większe).

Myślę, że warto spróbować.

(ja mam chłodny, brudnawy róż-nie pamiętam nazwy:))

Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

nie zaskoczył mnie

kolor ktory mam to almpoust famous. jak nei znalazlam w koncu moich rozy to eni byl zly, ale forma kółek to nie jest dobry pomysł, bo i tak w wiekszosci sie aplikuje srodkowy, a brzegi zostają... nie powalił mnie efekt, chociaz ładnie w nim wyglądam, maluję czasami nim, jest trwały i to ejgo plus..

Bardzo sympatyczny

Lubie go ponieważ ma bardzo subtelne rozświetlające drobinki i po użyciu efekt jest niezwykle naturalny- mat, ale bynajmniej nie płaski. Kolor best friends (04) pasuje praktycznie do każdej karnacji co bardzo mnie dziwi (mamy go z 3 innymi koleżankami i każda z nas ma zupełnie inna karnacje). Nanosi się go bardzo dobrze, nie jest za twardy/miękki. Z trwałością bywa różnie, ogólnie jest poprawnie, ale mogłoby być lepiej. Po imprezach nie ma po nim śladu. W normalnych warunkach wytrzyma z 8h. Mimo mniejszej trwałości na pewno kupie go po raz kolejny, bo nie uczula, nie zapycha, mogłabym spokojnie w nim spać. Polecam!

Ilość zużytych opakowań:na początku pierwszego

zawod

Dlugo chodzilam kolor tego rozu. jako ze kolor Best Friends byl zachwalany nie tylko na Wizazu pistanowilam zaryzyskowac. Cena mala i kolor idealny dla mnie, daje tez transparentne wykonczenie czyli wszystko to czego oczekuje od rozu. jest matowy, ale jednak rozswietla, mat nie jest plaski. I wszystko bylo by super, gdyby jego trwalosc byly lepsza. Bardzo szybko znikal z mojej twarzy. Bardzo sie zawiodlam, bo po tych recenzjach spodziewalam sie cuda za grosze. Roz lezy z dobry rok i go nie uzywam. Znalazlam inny roz, a nawet 2 ktore trzymaja sie u mnie caly dzien.

Używam tego produktu od: zdaje sie za zakupilam go rok moze nawet 1,5 roku temu
Ilość zużytych opakowań:napoczeste pierwsze

kiepsko...

Róż ma ładny odcień ( posiadam 01), fajnie komponuje się z odcieniem mojej karnacji, łatwy w aplikacji, co do opakowania to nie budzi ono żadnych skrajnych emocji, zresztą zawsze zwracam uwagę głównie na zawartość, wydajność przyzwoita. Jest tylko jedno małe ale - trwałość tego kosmetyku jest praktycznie żadna, na skórze utrzymuje się góra godzinę, a później ulatnia się w nieznane...

Używam tego produktu od:5mcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i na tym poprzestanę