Cashmere, Corrector (Korektor rozświetlający w pędzelku)

Cashmere, Corrector (Korektor rozświetlający w pędzelku)

Pojemność 2,5 ml

Ekskluzywny korektor rozświetlający perfekcyjnie usuwa oznaki zmęczenia i niedoskonałości cery. Kryje ciemne obwódki pod oczami, zmniejsza widoczność zmarszczek oraz redukuje niedoskonałości miejsc problematycznych – nosa, kącików ust i brody. Dzięki rozpraszającym światło mikroperłom, korektor delikatnie rozświetla wybrane miejsca twarzy, zapewniając cerze nieskazitelny, wypoczęty wygląd. Korektor ma lekką, nie zatykającą porów konsystencję, która jednocześnie zapewnia średnie do wysokiego krycie. Produkt o długotrwałym działaniu z efektem „long lasting”, odporny na pot i ścieranie. Nie brudzi ubrań. Zawiera nawilżający d-pantenol oraz vitamin compex A, E, C i PP, który poprawia strukturę i koloryt skóry, niweluje przebarwienia, nadaje jej sprężystości i jędrności.

do twarzy, pod oczy
wygładzające, rozświetlające, kryjące
w pędzelku / w aplikatorze

taki sobie

Zakupiłam, ponieważ generalnie ufam tej firmie, a na mój KWC budżet mi chwilowo nie pozwalał ;)
Plusy:
-rzeczywiście rozświetla
-dobra konsystencja
-nie zbiera się w zmarszczkach czy załamaniach powiek

Minusy, które jednak przesądzają sprawę:
-znika, blednie, przestaje działac po kilku godzinach - trzeba go całkowicie zmyc, żeby zaaplikowac kolejną warstwę;
-firma, nie wiedziec czemu, proponuje tylko jeden kolor, dla mnie osobiście za ciemny, choc nie mam cery Królewny Śnieżki

Lekki

Zalety:
- lekka konsystencja, nie uwypukla zmarszczek, nie obciąża i nie męczy skóry,
- dobrze radzi sobie z niewielkimi cieniami pod oczami, świetnie sprawdza się przy skrzydełkach nosa - może nie kryje zbyt dobrze, ale ładnie wyrównuje koloryt,
- delikatnie rozświetla, odświeża spojrzenie,
- nie wysusza skóry i raczej nie szkodzi jej w żaden inny sposób,
- trwały, nie znika niepostrzeżenie z twarzy.
Wady:
- problemy z dozowaniem (po jednym kliknięciu nic nie wypływa, po drugim za to zdecydowanie za dużo jak na moje potrzeby),
- nie widać, ile produktu pozostało w opakowaniu,
- tylko jeden odcień korektora - nie pogardziłabym odrobinę jaśnieszym.
Jak na moje wymagania - bardzo dobry i niedrogi produkt.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy

bardzo dobry

Miłe zaskoczenie. Nie przepadam za produktami daxa, ale korektor naprawdę im się udał.
Ładnie rozjasnia cienie pod oczami, bruzdy w okolicach nosa i ust, odrobinę kładę tez pod łukiem brwiowym. na to tylko muśnięcie pudrem matującym i mam ładny, naturalny dzienny makijaż.
Opakowanie wygodne i praktyczne.
Miałby szansę na 5 gwiazdek ale wcześniej stosowałam YSL, i to właśnie on stal się moim KWC.

Używam tego produktu od:2 mes.

jak dotąd nie miałam lepszego

Cena tego kosmetyku może odstraszyć, bo opakowanie małe, a w drogerii to wydatek ponad 30 zł. Ja zaszalałam i nie żałuję. Naprawdę skóra pod oczami wydaje się mniej zmęczona, zwłaszcza po długim siedzeniu przed komputerem lub zarwanej nocy. Nie podrażnia. Dodatkowym atutem jest wygodny aplikator, który umożliwia nałożenie dokładnie tyle kosmetyku ile potrzeba.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

wygodny

Jak nie miałam korektorów to nie miałam, a teraz testuję kolejny ;)
Całkiem przyzwoity, prawdę mówiąc. Ma miekki pedzelek ( w odróznieniu od wielu innych) i mozna nim rozprowadzic korektor, choc potem i tak uzywam palców. Jest wygodny i szybki, nie wchodzi w załamania skóry, nie uwidacznia się. Tuszuje cienie i rozświetla, choc nie kryje specjalnie mocno. Naturalny. Przy bardziej widocznych cieniach może byc za delikatny, ale ja wole to, niż kosmetyk bardziej kryjący, widoczny za to w zmarszczkach mimicznych ;)

Używam tego produktu od:2 tygodni

dobry

Długo przymierzałam się do zakupu owego korektora aż wreszcie go nabyłam.Jestem mile zaskoczona jego dziełaniem.Ma jedwabistą i dość rzadką konsystencję przez co ładnie się rozprowadza pod okiem, nie wchodzi w zmarszczki(jak Loreal), lekko rozświetla cienie(nieprzespane noce -małe dziecko).Ten efekt rozświetlenia i ukrycia cieni mógłby być trochę lepszy ale nie oczekujmy cudów.Szkoda że występuje tylko w jednym kolorze aczkolwiek ten mi odpowiada.Opakowanie estetyczne i wygodne w użyciu.Jeszcze nie zauważyłam jak radzi sobie z potem lub łzawieniem oczu.Nakładam go rówież na skrzydełka nosa aby przykryć niedoskonałości, zaczerwienienia i tu też radzi sobie dobrze. Nie wiem czy kupię go ponownie bo mam ochotę na YSL Eclat Touche ale cena mnie odstrasza.Jednakże ten korektor jest dobry warto wypróbować.

Używam tego produktu od:2 tyg.

ładnie rozświetla :-)

Korektor jest naprawde dobry, co prawda nie kryje , ale ładnie rozświetla skórę pod oczami i chyba troszkę nawilża :-). Oczy wydają sie mniej zmęczone i podkrążone. Bardzo mi sie podoba w nim to, że nie tworzy maski pod oczami, nie wałkuje się i jest bardzo delikatny :-)
Zapłaciłam za niego 25,99 zł i kupię go jeszzce na pewno :-)
Co do wydajnosci, to nie jest źle.... używam go ponad miesiąc i jeszzce jest :-) no i i tyle wystarcza.... jednak minus za wydajność....Używam tego produktu od:ponad miesąc

dobry, ale ma zasadniczą wadę.

Nie wiem co mam myśleć o tym kosmetyku. Czy to tylko mnie się przydarzyła jakaś wadliwa sztuka... Otóż wszystko było pięknie, efekt ładny, delikatny, nie wysusza skóry pod oczami, fajnie rozświetla i wogóle nie wałkuje się ani nie włazi w zmarszczki, odświeża spojrzenie...ale. No właśnie. Korektor jest zapakowany w takie opakowanie, że w sklepie nie sposób go wydobyć i otworzyć więc niemożliwe żeby został wcześniej otwarty. Data ważności na 2011 rok. No właśnie, więc dlaczego korektor zaczął potwornie śmierdzieć i zbrylać się? Nie sądzę bym trzymała go w nieodpowiednich warunkach.
Nacieszyłam się nim zaledwie 2 miesiące i już więcej po niego nie sięgnę, bo boję się że stanie się z drugim to samo.

bardzo fajny:)

wygodny, ładnie rozświetla, nie wałkuje się, jeśli chodzi o krycie cieni pod oczami- wypada przyzwoicie.

polecam polecam polecam polecam polecam
polecam polecam polecam polecam polecam

pozytywne zaskoczenie

Pewnego dnia desperacko szukając czegoś do zamalowania paskudztw na mojej twarzy, znalazłam toto u mamy w szafie. Sięgnęłam bez przekonania i muszę przyznać, że zaskoczył mnie ten produkt bardzo pozytywnie. Skóra faktycznie może oddychać, a niespodzianki negatywne są zamaskowane.
Nadal będę szukać swojego KWC, lecz jeśli nie zostanie nim któryś z wizażowych faworytów w tej kategorii, to pewnie zostanie nim ten korektor.

Używam tego produktu od:miesiąca

naprawde fajny

Kupiłam ten korektor z ciekawości akurat był w promocji ;) nie spodziewałam się,że używanie jego będzie taką wielką przyjemnością :) świetne opakowanie i rewelacyjnie się rozprowadza :)
Używam tego produktu od czasu do czasu

A ja go uwielbiam! :)

Przede wszystkim jest bardzo ekonomiczny, wystarcza na bardzo, bardzo długi czas. Klikam raz lub dwa i z opakowania wypływa gęsty korektor, nakładam go w okolice oczu i delikatnie wklepuje. Efekt? Cienie zatuszowane, spojrzenie się rozjaśnia, a zmęcznenie znika z twarzy. Korektor posiada maleńkie, prawie niewidoczne drobinki, które rozświetlają skórę. Nie ściera się.

Miałam już masę korektorów pod oczy, także tych z wyższej półki, ale tylko ten mnie w 100% satysfakcjonuje.

Polecam! Super produkt! :)