Clinique, Repairwear, Lift Firming Night Cream (Krem ujędrniający na noc)

Clinique, Repairwear, Lift Firming Night Cream (Krem ujędrniający na noc)

Najnowsza propozycja na noc laboratoriów Clinique. Krem zawiera mieszankę retinolu, witaminy E i C oraz protein serwatki. Efektem tego jest działanie liftingujące oraz przyspieszenie procesu produkcji kolagenu. Rezultat - ujędrniona, nawilżona i elastyczna skóra. Repairwear Lift zaspokaja potrzeby cery dojrzałej.

Cena: 285zł /50ml
/e/

Mój KWC

Krem ideał, no prawie bo mógłby być tańszy i mógłby wolniej sie kończyć. Efekt wygładzenia zmarszczek + świetne nawilżenie i napięcie skóry. Zazwyczaj jak coś jest z retinolem, wit. C to nawet jeśli ma nawilżać to i tak powoduje z czasem wysuszenie i łuszczenie skóry. Z tym kremem jest zupełnie inaczej. Rano skóra jest jak pupka niemowlęcia:) a mam 30 lat;)

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Cudowny

Krem po prostu doskonały! Moja przesuszona zazwyczaj skóra jest nawilżona, napięta, odżywiona, ma zdrowy kolor. W życiu nie miałam takiej cery, nawet pory wyglądają duuużo lepiej. W najśmielszych marzeniach się tego nie spodziewałam. Faktycznie kolor i zapach odrzucają, ale w końcu to nie perfumy :)

Używam tego produktu od: kilku m-cy

dobry śmierdziuszek ;)

Krem ma świetną konsystencja i super się wchłania dosłownie błyskawicznie do tego bardzo wydajny... piękny słoik kryje dobry produkt... tylko... chyba jednak toche zapycha no i ten zapach... dla mnie wręcz trudny do zniesienia,pierwsze moje wrażenie było "ojej kupiłam przeterminowany krem" :D Jak go czuje to cały urok-czar pryska... może się jeszcze do niego przekonam na razie stawiam 4- za ogólne wrażenia ;)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończe 1

Świetne odżywienie

Powtórzę za poprzedniczkami - kolor zjełczałego kremu, zapach nie za ciekawy, konsystencja tłusta ... ogólnie pierwsze wrażenie po otwarciu słoiczka co najmniej mieszane :D

Ale nakłada się świetnie, szybko sie wchłania, rozjaśnia skórę, napina ją, wyrównuje koloryt.

Wydajność - rewelacyjna, opakowanie luksusowe (jak na Clinique)

Używam krem do cery normalnej i mieszanej i jest dobrze.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50 ml

bardzo dobry - a jednak nie

Świetny kosmetyk dla przesuszonej, zmasakrowanej retinoidami cery. Wprawdzie ma zapach starego pora i tłusty jest, ale dobrze się wchłania, rano buzia gładka, skóra napięta a zaczerwienienia, szarości i inne niedoskonałości zlikwidowane. Działanie przeciwzmarszczkowe-niewiadoma, rezultat za parę latek, jak na razie całkiem dobrze likwiduje te z przesuszenia.

po wykończeniu wielkiego słoja edytuję moje wcześniejsze zachwyty, krem jest dobry, tylko dobry jak na tę cenę, nawilża i odżywia ale to wszystko, nie napina nic a nic, wprawdzie do upiększającego działania kosmetyków nam racjonalne podejście (wiadomo krem nie skalpel) i w bajki producentów od dawna już nie wierzę jednak w tym przypadku oczekiwałam choćby niewielkiego ujędrnienia
Używam tego produktu od:miesiąca

Tak, Tak , Tak

Skóra po nim jest napięta, po nocy nie świeci się i nie ma niespodzianek. Wchłania się bardzo dobrze. Przyjemna konsytencja, zapach prawie niewyczuwalny. Bardzo wydajny!

Używam tego produktu od:4 m-ce

świetna kuracja

Postanowiłam zaaplikować mojej skórze coś silniejszego na noc, w ramach "kuracji regenerującej". Ten krem to był dobry wybór. Zapach wprawdzie apteczny i kolor tez nieciekawy, ale wspaniałe efekty;)
Krem, ku mojemu zaskoczeniu, błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Skóra po użyciu jest mięciutka, gładka, doskonale nawilżona i nie jest to efekt chwilowy. Wygładza też drobne linie i w widoczny sposób regeneruje skórę podczas snu.

Używam tego produktu od: 1 mies.

Świetny

Krem jest rewelacyjny - w ogóle zaczynam dostrzegać uroki pielęgnacji Clinique:)
Niby tłusta i treściwa konsystencja, a tu zaskoczenie: preparat wchłania się szybko i skutecznie.
Wydajny - jedno opakowanie to kilka miesiący używania.
Efekt - wygładzona i promienna cera. Bardzo polecam, nawet w ramach kuracji jak ja go stosuję, bo na target docelowy jeszczem za młoda.

Używam tego produktu od:jakieś 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:2 zaczynam