Olay, Total Effects, Krem do cery mieszanej i tłustej

Olay, Total Effects, Krem do cery mieszanej i tłustej

Jeden prosty i przyjemny krok w kierunku czystej i młodziej wyglądającej skóry
Pomaga zwalczać 7 oznak starzenia się skóry:
- edukuje niedoskonałości skórne (wypryski/plamki)A ponadto:
- Spłyca linie mimiczne i zmarszczki
- Wygładza strukturę naskórka
- Wyrównuje koloryt skóry
- Poprawia nawilżenie
- Zmniejsza widoczność porów
- Poprawia szary, matowy wygląd
Krem Total Effects zawiera unikalne połączenie 7 witamin i minerałów, między innymi Vitaniacynę - specjalny kompleks witamin B3, E i prowitaminy B5. Krem pomaga w zachowaniu młodszego wyglądu skóry, jednocześnie nawilżając jej bardziej suche części.
Dodatkowo formuła kremu zawiera delikatny, ale skuteczny kompleks salicylowy, który działa na wypryski i przetłuszczające się partie skóry twarzy.

Skład: Aqua, Glycerin, PPG-15 Stearyl Eyher, Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Salicylic Acid, Polyacrylamide, Titanium Dioxide, Tocopheryl Acetate, Panthenyl Ethyl Ether, Tocopheryl Nicotinate, Stearyl Alcohol, C13-14 Isoparaffin, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Dimethiconol, Isohexadecane, Laureth-7, Steareth-21, Parfum, Disodium EDTA, Myristyl Alcohol, Polyhydroxystearic Acid, Triethoxycaprylylsilane, Tocopherol, BHT, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylopropional, Limonene, Linalool, CI 77492, CI 77491. (05.08.2009)

Cena: 59zł / 50ml
/bw/

nic nie robi właściwie

Krem niestety nie robi tego co obiecuje producent, czyli:
- przede wszystkim niedostatecznie nawilża
- na pewno nie zmniejsza widoczności porów
- jeśli chodzi o wygładzanie to tez jakoś specjalnie sie nie spisał
-co do zmarszczek to nie mogę sie za bardzo wypowiedzieć bo ich nie mam jeszcze
-faktycznie może trochę poprawia wygląd szarej cery
Ogólnie krem ani szkodzi ani pomaga, na pewno spodziewałam się więcej biorąc pod uwagę cenę.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

średni

Sama nie wiem co sądzic na temat tego kremu... Taki nijaki jest... Ani nie pomaga, ani nie szkodzi skórze... Nawilża raczej średnio. Zostawia tłustawą świecącą warstewkę wiec można g stosowac tylko na noc.
Poza tym nie robi nic. Ani dobrego, ani zlego. Jak ktoś chce to może spróbować ale znam lepsze.

Ilość zużytych opakowań: wciąż męcze pierwsze

bardzo lubię

Zgadzam się w zupełności z recenzją kuseczki. Dla mnie to też jest super produkt, który zaspokaja potrzeby mojej skóry. Wygładza, nawilża, nie jest tłusty - idealny pod makijaż, nie zatyka porów, nie powoduje zaskórników, uspokaja skórę. Bardzo go lubię i jakoś nie chce mi się szukać czegoś innego. Tylko cena mogłaby być nieco niższa. 49 zł to chyba ciut za dużo. Ale, nic to, ma wiele zalet.

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Nie dla mnie

Męczę ten krem od dwóch miesięcy i chyba spasuję. Po nałożeniu go wieczorem rano budzę się z twarzą tłustą, a w dzień zaczynam się błyszczeć już w parę minut po aplikacji kremu. Generalnie nie zrobił nic złego z moją cerą ale jednak oczekiwałam czegoś więcej od tej firmy. Tak zachowują się kremy naszych rodzimych firm a są o wiele tańsze. Chyba już nie skuszę się na żaden kosmetyk tej firmy. Aha, krem ma przyjemny zapach, delikatny.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy, nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: 1/2

świetny na noc

fajny krem ale nie na dzień bo nie zapewnia efektu matującego (dla mnie to podstawa kremów dla cery tłustej i mieszanej) i nie ma filtrów SPF.
plusy:
- przyjemna konsytencja - krem jest gęsty ale nie tłusty,
- dobrze rozprowadza się na skórze,
- szybko się wchłania,
- skóra jest miła w dotyku, nie klei się, sprawia wrażenie dobrze wypielęgnowanej,
- widać efekty działania kwasu salicylowego - zwężenie porów, poprawa wyglądu skóry, korzystny wpływ na krostki,
- po zastosowaniu na noc rano skóra jest gładka, wypoczęta, odżywiona, promienna i bardzo przyjemna.
minusy:
- trochę zbyt słabe działanie nawilżające (skóra mi się delikatnie po nim łuszczy),
- szybko i dość mocno się po nim świecę dlatego zupełnie odpada jako krem na dzień,
- nie sprawdza się jako podkład pod makijaż.
polecam jako bardzo dobry krem na noc

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

Świetny!

Kupiłam z lekką obawą, mam cerę trądzikową, mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania. Na początku podchodziłam do niego zbyt sceptycznie, ale z dnia na dzień przekonałam się w 100%, że jest naprawdę dobry.
1.Nie zatyka porów
2.Mam wrażenie, że minimalizuje ryzyko powstawania krostek jak i ma zbawienny wplyw na te istniejące
3.Po nałożeniu nie zostawia tłustego filmu, niespodzianki i nierówności są mniej widoczne, ujednolica kolor skóry
4. skóra na buźce wydaje się być wygładzona i odpowiednio nawilżona.
Jak dla mnie strzał w 10! Polecam.
Edit: Muszę dodać, że obecnie używam kwasów i cera jest nieco przesuszona- w takiej sytuacji krem ten mogę zdecydowanie polecić. Myślę, że jeśli ktoś z tłustą czy mieszaną cerą zakupi ów specyfik, może być nieco rozczarowany, ponieważ nie jest to typowy krem matujący. Poza tym, dopiero w PL dowiedziałam się, że niby do takich cer jest przeznaczony, ponieważ na ulotce w UK było wyraźnie napisane "All skin types". Więc to chyba polskie,złe tłumaczenie wprowadza klientkę w błąd!
Używam tego produktu od:hmmm z 3-4 mś.