L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Silver, Szampon do włosów rozjaśnianych, siwych

Szampon do włosów mocno rozjaśnionych lub siwych eliminuje niepożądany żółty odcień.
Gloss Protect System: zawiera barwnik dostarczający włosom dawkę refleksów opalizujących, neutralizujących efekt żółknięcia białka włosowego - kreatyny oraz aminokwasy, które nadają włosom miękkość i sprężystość.

Przy regularnym stosowaniu włókno włosowe staje się miękkie, sprężyste i błyszczące. Włosy odzyskują swój naturalny blask. Dla spotęgowania efektu zaleca się używać szamponu około 2 razy w tygodniu.

polecam

to jest moj pierwszy tego typu produkt ale jestem bardzo zadowolona, faktycznie ladnie utzrymuje kolorek blond na wlosach,jedyny minus to taki ze troche wysusza, odzywka jest niezbedna,bede probowala jeszcze innych ale ten starczy mi chyba na ponad rok albo dluzej

Używam tego produktu od:pol roku

wybiela

co prawda nie mam porównania i jest to mój pierwszy tego typu szampon, ale chyba przy nim zostanę.
używam go 2-3 razy w tygodniu (myję włosy codziennie), trzymam ok. 5 minut i spłukuję, to wystarcza żeby pozbyć się koszmarnych żółtych refleksów, ponadto jest bardzo wydajny, mam buteleczkę 250 ml od kilku miesięcy, używam dosyć obficie, a mimo to jest go sporo.
Wśród minusów wymieniłabym przede wszystkim plątanie, wysuszanie i brudzenie (trzeba baaardzo dokładnie umyć ręce po użyciu, za paznokciami dziada z babą brak), no ale nie w tym celu się go stosuje;) dlatego mimo wszystko 4*:)

Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

jestem na tak

jestem farbowaną platynową blondynką i ten szampon to stały mieszkaniec mojej łazienki. oczywiście nie ma co mówić o walorach pielęgnacyjnych( wystarczy po myciu nałozyc dobra odzywkę lub maskę)ale efekty wizualne są niesamowite. szampon ma prześliczny, atramentowy kolor i daje efekt rozświetlenia włsow białosrebrnym połyskiem. ja ten efekt uwielbiam- pozatym stosuję go także prewencyjnie po pływaniu w basenie - wiadomo ze po mocnym chlorze platyna moze zżółknąć.uzywam go co drugie mycie włosów bo zbyt intensywne używanie podobno moze dać nieoczekiwane efekty. acha- do mycia nim włosów zakładam rękawiczki bo obawiam się zabarwienia frenchowej końcówki tipsów.
jest bardzo wydajny jak to z profesjonalnymi kosmetykami bywa.

Używam tego produktu od: 2 lata?
Ilość zużytych opakowań:sporo

Zostanie u mnie na stałe ;)

Produkt kupilam niedawno. Znudzona i poddenerwowana szamponem tego typu z joanny postanowilam sprobowac tego. Porownam z joanna ktora uzywalam od poczatku kiedy rozjasnilam wlosy. Konsystencja o wiele lepsza, gesty, mocno fioletowy, fantastycznie sie pieni, juz niewielka ilosc starcza by zabarwic cale wlosy. UWAGA!
Nie nalezy dawac szamponu zbyt wiele na wloski, bowiem szampon jest na tyle intensywny ze moze spowodowac zabarwienie sie wloskow na kolor fioletowo- rozowy:)
Kazda plukanka wysusza wlosy i u siebie rowniez zaobserwowalam ze po tych kilku minutach trzymania piany wlosy sa suche i maja sklonnosci do platania. Maska do wlosow lub dobrze nawilzajaca odzywka i wlosy wroca do normy. Szampon rewelacyjnie odzywia blond wlosy nie pozostawiajac sladu po zoltych pasmach, do tego dziwne ale po uzyciu szamponu i wszystkich zabiegach ktore wykonuje powyzej wlosy sa zdyscyplinowane i super odbijaja sie w swietle. Naprawde polecam :)

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1 ale bedzie wiecej

niezbyt

Spodziewalam sie czegos wiecej po tej marce, niestety sie przeliczylam.
Na mnie jakos nie robi wrazenia ten szampon, na moich wlosach nic nie robi. N?ie zauwazylam zadnych rezultatow, pomimo iz trzymalam pare minut i masowalam we wlosy, nic!
Poza tym strasznie placze wlosy, przeokropnie, nie spodziewalam sie tego po szmponie z loreala, ze bedzie taki slaby, juz wiecej go nie zakupie.

Używam tego produktu od:miesiaca

działa

Szampon z efektem płukanki - fajnie się pieni, dość wydajny, oczywiście może zostawić plamy na dłoniach - na szczęście łatwo go zmyć.
Myłam nim skóre głowy a pianę zostawiałam na chwilę na włosach, blond pasemka stają się bielusieńkie, nawet ciemniejszym włosom ochładza lekko odcień.
Podobny szampon w cenie 3 razy niższej ma Joanna. Jednakże polecam, blondynkom lub osobom z balejażem na głowie.
Jedyny minus - po myciu obowiazkowo maska lub odzywka bo włosy staja sie szorstkie i splatane, bez odżywki nie da się ich rozczesać nie mówiąc o jako takim wyglądzie.
Dostałby więcej gwiazdek gdyby tak nie wysuszał włosów, a przecież producent zapewnia że będą one miekkie itp.

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki 250ml

niezastąpiony

Szampon jest świetny, starcza na rok, całkowicie neutralizuje żółty kolor. CUDO:)fakt- włosy ciężko się rozczesują, jednak to nie ujmuje nic szamponowi;)Włosy pełne blasku, mają nowy, piękny kolor, który po kilku dniach schodzi:) Ja zostawiam go 15minut na moich włosach, a nie 3 minuty, jak pisze na opakowaniu. Jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:3 lat

bardzo dobry

Stosuje do kazdego mycia,mala ilosc,wlosy sa ladne,rzeczywscie niweluje zolty odcien,wloski sa ladne,blyszczace,mnus za to,ze wysusza wlosy,ale z doswiadczenia wiem,ze kazda fiolet plukanka wysusza,wiec nie odejmuje za to pkt,bardzo wydajny,ta butla starcza na 2 lata:)polecam!

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

najlepszy ze wszystkich "blue"

przetestowałam wiele szamponów obiecujących to samo co ten, inebryę, farouka (zanim się spopularyzował by,ł porządniejszy niż obecnie)itd. i ten jest najlepszy.

jak chodzi o wysuszanie włosów - efekt zaraz po zmyciu szamponu, to wystarczy nałożyć odżywkę i po kłopocie. zresztą inne szampony tego typu też tak miewają, widocznie to bywa nieuniknione.

moje blond włoski są pozbawione żółtego odcienia i ładnie się błyszczą, to obiecuje producent i to właśnie się sprawdza :)

Używam tego produktu od: około roku

będę szukać dalej

Jest przyjemny w stosowaniu, ładnie pachnie, wydajny. Jednak strasznie wysusza włosy, bez odżywki nie dają się rozczesać.
W niewielki sposób niweluje żółty odcień, który na moich włosach i tak pozostaje.
Może jeszcze kiedyś do niego wrócę, ale na razie będę szukać dalej:)

bardzo dobry

nie używam go do każdego mycia, ale od czasu do czasu;p jego zadanie spelnione: blond wlosy (farbowane) przynajmniej nie przyjmuja po jakims czasie odcienia żoltego, co jest teraz wrecz passe
na moich wlosach sie sprawdzil

kolor szamponu lekko mnie za pierwszym razem przerazil,ale nie ma sie czego bac:)

Używam tego produktu od:1,5 roku

Kupić można...

Kolor tego szamponu może przerazić ;) Jest dosłownie granatowy, atramentowy - kolor sam w sobie piękny, ale trzeba się przełamać żeby to sobie zaaplikować na głowę :D

Szampon w sumie taki sobie... Na baaardzo jasnych, platynowych włosach ala Gwen Stefani sprawdzi się OK - nadaje chłodny odcień i troszeczkę rozświetla. Z właściwościami pielęgnującymi już jest gorzej - właściwie nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego polepszenia kondycji włosów. Mniej spektakularnego też nie ;)

Poza tym ten szampon niestety dość obciąża włosy.

Kupić można - z myślą o pielęgnacji koloru.