L'biotica, Moc Natury Wax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów osłabionych z tendencją do wypadania

Produkty z serii Moc Natury Wax to jedyne na rynku odżywki w postaci wosku o dużej zawartości naturalnych ekstraktów. Wyjątkowa receptura maseczki oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku. Produkt zalecany jest zwłaszcza do włosów, które źle tolerują inne odżywki.

Produkt został starannie opracowany z myślą o włosach słabych ze skłonnością do wypadania. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i aloesu.

Produkt zalecany jest do włosów:

- słabych ze skłonnością do wypadania

- suchych i trudnych do ułożenia

- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą

- łamliwych i pozbawionych blasku.

Super:)

Mam suche, cienkie i delikatne włosy z tendencją do wypadania. Do tego rozjaśniane i długie ;) Ale zdrowe ;) Właśnie dzięki tej maseczce :)
1/2 razy w tygodniu nakładam na głowę sporą ilość maseczki, czepek i ręcznik i trzymam tak ok godzinę, czasem dłużej. Efekt super-włosy gładkie, odżywione i miękkie w dotyku :) I mniej wypadają.
Dla mnie super.
Dodatkowym plusem jest brak silikonów, które zawierają pozostałe maseczki l\'biotici.
Cena także dobra, dodatkowo co jakiś czas są na nią niezłe promocje w SuperPharmie i zamiast wydawać prawie dwie dychy można kupić opakowanie za 10/12 zł. Czy starcza na długo ciężko mi określić. Zależy od częstotliwości uzywania i ilości produktu, jaką aplikujemy za jednym razem. Mi wystarcza na trochę wiecej niż miesiąc.

Konsystencja budyniu
Zapach przyjemnny, leśny (przypomina mi płyn do kąpieli z dzieciństwa:))
Kolor-lekko miętowy
Opakowanie: Ani brzydkie ani ładne. Ale wygodne i dobrze się zamyka.
Dodatkowo zawiera czepek i próbkę serum wzmacniającego.

Używam od dawna i naprawdę widzę efekty.

Używam tego produktu od: od ok. 6 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zdecydowana odsiecz w walce z wypadającymi włosami.

Jakiś czas temu borykałam się z problemem wypadających włosów. Nerwy, stres sprawiły że straciłam lekko połowe włosów. Stosowałam różne szampony z aptek, ale bez skutków. Dopiero w internecie znalazłam tą maskę i stwierdziłam, czemu nie? Zaszkodzić nie zaszkodzi, a może pomoże?

No i....pomogła :)

Włosy po stosowaniu maski z użycia na użycie przestały wypadać heh

Plusy:

+ spełnia obietnice, włosy przestały wypadać
+ przejemny zapach, podczas użycia można poczuć się jak u fryzjera
+ łatwość rozprowadzania, dzięki woskowej konsystencji
+ dołączony czepek
+ nawilża włosy i nabłyszcza je
+ działa nawet po odstawieniu
+ przyjemne opakowanie w ,,słoiczku\'\'
+ wydajność, za pół kg w promocji w aptece dorwałam maske za 20zł, a zużywa się naprawdę długo tą maske
+ po jednym opakowaniu pożegnałam się z wypadającymi włosami

Minusy:
- jak dla mnie nie ma

Polecam jako doraźną pomoc w wypadających włosach.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące ( raz-dwa razy w tygodniu)
Ilość zużytych opakowań: jedno duże (0,5kg)

nie wiem

plusy:
+ skład
+ wydajność
+ cena

plus/minus:
+/- dobrze działa na włosy, ale bardziej jak maseczka, a nie maska

minusy:
- męczący zapach
- nie nawilża tak jak inne maski L\'Biotica
- nie zauważyłam zmniejszonego wypadania

Lubię :)

Lubię zapach, konsystencję i działanie. Dostałam ją od mamy i od używam nie co tydzień, ale 2 razy w tygodniu :D Moim zdaniem działa, mimo, że mam ją dość krótko dostrzegam różnicę w ilości wypadających włosów, oby tak dalej :) Zostawiam jedną gwiazdkę w zapasie i wrócę (do/od)cenić później.

Dobry:)

Jestem w trakcie używania i muszę przyznać, że zaczynam widziec poprawę już kończąc pierwsze opakowanie,także dość szybko pomaga. Już widzę różnicę, włosów wypada mi coraz mniej. Ma dobrą konsystencję, dobrze sie nakłada, nic nie swędzi ani nie piecze.
Minus:
- włosy są troche suche, no ale coż wymagać, produkt ma przeciwdziałac wypadaniu a to właśnie robi:)

Używam tego produktu od: pierwszy raz
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

dobra :)

odzywka jest dobra :) pomaga :)
-ladnie pachnie
-sklad
-wydajna
-fajna konstyntencja (nie splywa )
-odzywia wlosy (wlosy blyszczace )
-wlosy nie wypadaja
-cena dobra jak na takie dzialanie :)
-wlosy wygladzone
polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 2 -3 zuzyte

To jest coś!

Moje włosy zaczęły wypadać od chlorowanej wody, a dobiłam je farbowaniem. Długo grzebałam w necie, żeby znaleźć coś, co mogłoby im pomóc. Przypadkiem poczytałam o tej masce i była właśnie tym, czego szukałam! Używam jej raz na tydzień lub 2 (w zależności od ilości czasu;p). Włosy są mieciutkie, a ilość wypadających zmniejszyła się w widoczny sposób! Polecam gorąco! Jest bardzo wydajna, ponieważ od marca tego roku mam cały czas jedno opakowanie (zostało ok 1/4)! Miło pachnie i bez problemów się rozprowadza po włosach:)

Używam tego produktu od: 3.2012
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

OSTATNI RAZ

Moje długie zniszczone włosy ... koszmar ;)
Z nadzieją i pochwałą moich znajomych byłam chętna zakupu tej odżywki :) kupiłam ją za 21 zł w aptece :)
I powiedziałam nigdy wiecej ! zero poprawy , moje włosy stały się jak druty ! to było coś koszmarnego !

Nie polecam :) a przynajmniej mi nie pomogło .
Następnie kupiłam dobra odżywkę za 7 zł :)

Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Odżywka do włosów zniszczonych \'Awokado i masło karité\'

TYLKO Z NIEJ JESTEM ZADOWOLONA :) polecam ! włosy sa błyszczące nie puszą się :)

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Rewelacja!

Używam regularnie raz na tydzień - dwa, jest to cud maseczka.

Lubię jej zapach, konsystencję, moim zdaniem jest wydajna. Doskonale regeneruje, wzmacnia i pobudza do wzrostu.

Minusów nie zauważyłam, miałam problem z wypadaniem włosów wywołany stresem i złą dietą, ten kosmetyk pomógł mi zahamować wypadanie.
Teraz nie mogę się doczekać, aż będę miała okazję na wypróbowanie innych wersji!

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo mi pomogła

Maska ta barzdo odbudowała moje włosy po dwuch znaczących tragediach a mianowicie po trwałej- po dzis dzień nie wiem co mi się stało że zrobiłam trwałą a po drugie po leczeniu sterydami moje włosy zaczeły wypadac garsciami.Dermatolog poleciła zarzywać spiruline a ja sama wymysliłam że ta maska będzie uzupełnieniem kuracji i tak sie rzeczywiscie stało po miesiącu włosy przestały wypadac stały sie witalne błyszczące a za jakis czas zaczeły odrastac nowe. tej chwili mam długie do łopatek a te nowe do ramion.Włosy już mi nie wypadaą ale maskę stosuje profilaktycznie np,co dwa tyg.lub rzadziej.Maska ta ma własciwosci pobudzające kjrążenie krwi w obrębie cebulek włosowych a wiec lepsze przenikanie wartosci odżywczych.Włosy są miekkie,błyszczące, wygładzone i zaczynaja rosnąc. Jeśli chodzi o zapach to mnie wogule nie interesuje jest slaby i ok. przecież on tu nie ma nic do rzeczy. Maskę tą polecam.

Używam tego produktu od: ok 1/5 roku
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

uwielbiam!

Wax to jest coś niesamowitego. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości co do jego kupna, niech zakłada buty i leci do apteki. To jest po prostu coś fenomenalnego. Moja przygoda z waxem zaczęła się gdy ściełam włosy na krótko (coś mi odwaliło chyba), a potem płacz, że takie krótkie i ja nie chce, wiecie jak to jest. Wtedy znalazłam wax. Po roku (przy czym wax stosowałam z przerwami, on po prostu daje takiego kopa) dzięki niemu włosy urosły mi od kilku cm do długości przy staniku. Już nie mówię, że je prostuję, suszę, niszczę, doprowadzam do opłakanego stanu, są wypadające, suche, sianowate i fatalne. Wystarczy miesiąc z tym kosmetykiem, żeby wszytko było jak nowe!
Jeżeli chodzi o to jak stosuję, to: na początku radzę ostrożnie, bo może uczulać powodować swędzenie, a nawet łupież. Ale! Nie zrażajcie się! Skóra się do niego potem dostosuje, po prostu kilka pierwszych aplikacji powinno być zgodne z instrukcją. Jeśli wszytko jest ok, to ja robię następująco: myję włosy, nakładam wax, wkładam włosy do reklamówki i związuje ją gumką, ogrzewam to chwilke (2min) suszarką i wkładam jakąś grubą czapkę. Im dłużej tak posiedzicie tym lepiej. osobiście polecam w tym spać (średnio wygodnie, ale do przeżycia). Ewentualnie jeśli możecie siedzieć cały dzień w domu to chodźcie w tym od rana do wieczora. Potem to tylko spłukuję (dokładnie). Po wyschnięciu zobaczcie w jakim stanie są wasze włosy. Jeśli w wyjściowym to nie myjcie ich już więcej, jeśli musicie (z bólem serca) to staracie się rozplanować wax tak żeby np spać w nim a potem nie wychodzić z domu i chodzić we włosach po nim. To ważne, żeby od razu po nie myć głowy. Na początku włosy mogą trochę wypadać, ale to normalne, na ich miejsciu wyrosną batdzo syzbko nowe, silniejsze. Naprawdę dla waxa warto znieść wszytko :)
Polecam jak nic innego, to kosmetyk wszechczasów! :)

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: wiele

Fantastyczne działanie

Regularnie ją kupuję, działa rewelacyjnie.

+ zapobiega dalszemu wypadaniu włosów
+ wzmacnia je i odżywia
+ ładnie pachnie
+ nie obciąża włosów
+ wspomaga ich porost
+ jest wydajna

minusów żadnych nie zauważyłam:))

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka całych