Wibo, Fruit & Vitamine Lip Oil (Owocowo - witaminowy olejek do ust)

Wibo, Fruit & Vitamine Lip Oil (Owocowo - witaminowy olejek do ust)

Bezbarwny, lekki, nie klejący olejek do ust o pięknym zapachu. Daje efekt mokrych ust, bardzo dobrze nawilża i pielęgnuje usta. Chroni je przed wiatrem i nadmiernym wysuszeniem.
Zamknięty jest w plastikowej, imitującej szklaną buteleczce, o kwadratowym kształcie, a aplikuje się go za pomocą kulki. W tym ciekawie zaprojektowanym opakowaniu znajdują się dodatkowo dwa pływające w olejku malutkie, suszone kwiatuszki kolorem odpowiadające zapachowi.
Dostępne zapachy:

Cena: ok. 5zł / 7ml
/e/

Uwielbiam

Idealna tafla połysku. Bardzo wydajny. Uwielbiam go

KOCHAM GO, JEST WSPANIAŁY,POLECAM KAŻDEMU!

P O L E C A M !!

ten błyszczyk/ olejek jest wspaniały! dwa w jednym!

zalety:
- bardzo długo utrzymuje sie na ustach!

- świetnie nawilża i pomimo braku koloru nie da się go NIE zauważyć! błyszczy się niesamowicie!

-efekt mokrych ust przez bardzo długich czas!

-NIGDY NIE KOŃCZĄCE SIE OPAKOWANIE magia! nakladam go praktycznie ciągle!!! A OD PÓŁ ROKU NIE WIDAĆ BY UBYWAŁ,cały czas jest pełen!(no prawie)

-LEKKO POWIĘKSZA USTA,UWYDATNIA - dzięki efektowi mokrych ust!

zawsze do niego wracam,nadaję się wszędzie!

wady- BRAK

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Kocham go!

Strasznie lubię ten błyszczyk, jest jednym z niewielu gdzie nie ma drobinek, jest cudownie przeźroczysty :)
Świetnie nawilża, ma wygodne opakowanie, które jest też bardzo ładne . Dla mnie jest świetnym dopełnieniem makijażu, daje efekt świeżości i młodzieńczości.
I nie mogę zapomnieć o tym, że naprawdę wspaniale pachnie. :)
Jak dla mnie nie ma żadnych wad!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Problematyczny

Wypielęgnowane usta, to w moim "harmonogramie" codziennej dbałości o urodę jeden z ważniejszych punktów:) Wobec powyższego, wchodząc do drogerii, nigdy nie pomijam działu z kosmetykami pielęgnacyjnymi do ust, stale poszukując najlepszego. W ten sposób natrafiłam na olejek witaminowo-pielęgnacyjny Wibo, ostatecznie wybierając spośród kilku wariantów ten, o zapachu waniliowym.
Początkowo byłam nim naprawdę miło zaskoczona.
Przezroczyste, kanciaste opakowanie z zatopionymi w środku (jak sądzę zasuszonymi ;)) maleńkimi kwiatami, wyposażone w dozownik z kulką równomiernie rozprowadzało olejek, z miejsca niwelując uczucie ściągnięcia. Usta pokryte warstwą olejku wyglądały na "soczyste" i apetyczne, co bardzo mi się podobało.
Jednak po niedługim czasie zauważyłam minusy, które przysłoniły powyższe walory tego produktu.
Przede wszystkim olejek mimo tego, że nakładany w rozsądnej ilości, zaczął migrować poza zarys ust, tak jakby się na nich rozpływał. Kulka mająca rozprowadzać produkt zaczęła się zacinać, napis na opakowaniu nieestetycznie się wytarł, a gwint się rozregulował i olejek zaczął wyciekać ze środka, oblepiając zawartość kosmetyczki. I jeszcze jedna sprawa - uważam, że producent mógłby się pofatygować i wskazać na opakowaniu cóż to za olejek umieszcza w środku;P
Fakt, że produkt jest niedrogi (zapłaciłam za niego w Rossmannie około 6 zł), więc można zaryzykować, ale z drugiej strony, czy na pewno warto? Hmm...

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Niezastąpiony dla wysuszonych ust

Na pierwszy rzut oka olejek Wibo może się (niesłusznie) kojarzyć z trochę tandetnymi błyszczykami dla dzieci:) Mimo to jest świetnym dopełnieniem pielęgnacji ust, zwłaszcza zimą. Bardzo często też zostawiam go na noc, przez co nie przeszkadza mi oleista warstwa, którą czuć na ustach. Już na drugi dzień rano mam gładkie, nawilżone usta:)
Warto dodać, że olejki ślicznie pachną i smakują. Ja miałam trzy wersje zapachowe - winogronową, melonową i brzoskwiniową, ta ostatnia zdecydowanie przypadła mi do gustu.
Minusem jest konsystencja i opakowanie, olejku nie można włożyć do torebki, bo gdy się przewróci, trochę się wylewa:/

Zdecydowanie tak.

Olejek jest bardzo dobry. Dobrze nawilża usta i nawet długo się utrzymuje. Daje fajny efekt "mokrych ust". Obecnie posiadam zapach brzoskwiniowy. Jestem bardzo zadowolona i nie nigdy nie zdazyło mi się by się wylał. Polecam.

b.fajny

Wcześniej posiadałam wersje melonowe, aktualnie mam truskawkową i jestem wprost zachwycona tym olejkiem.
+cena
+fajna aplikacja

polecam :)

Używam tego produktu od: kilka lat

Bardzo fajny produkt!

Uzywam teraz olejku w wersji melonowej,wczesniej mialam truskawkowa(chyba,bo zapachy obu sa raczej slabe).Bardzo lubie te produkty za ciekawe opakowania i latwosc aplikacji.Dobrze natluszcza usta.Dodatkowo stosuje olejek do skorek wokol paznokci i chwale go sobie:)Jedynym problemem jest szczelnosc opakowania,pierwszy umazal mi wszystko w torebce,drugiego uzywam juz tylko "stacjonarnie".Na pewno kupie kolejne opakowania!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 2

lubię

Lubię ten błyszczyk. Dlaczego?

ZALETY:
+ pielęgnuje usta
+ nie ma drobinek
+ ładnie wygląda na ustach
+ jest kilka wersji zapachowych (smakowych :D) - ja mam fioletową (winogronową?) i ją lubię
+ cena
+ wydajność

WADY:
- usta się bardzo kleją od niego
- opakowanie się szybko brudzi

Używam tego produktu od: długo, jakieś dwa lata (?)
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Jestem mu wierna ;)

Olej do ust używam od lat. Pierwszy raz dostałam go od mamy w prezencie:)
Błyszczyk dobrze pielęgnuje usta i ma piękny zapach - mój ulubiony to brzoskwinia.

Plusy:
+ nawilżenie i pielęgnacja
+ zapach
+ cena
+ ładne opakowanie

Minusy:
- minusem jest to że błyszczyk nie może być w pozycji leżącej ponieważ się od razu wylewa :( przez to nie zabieram go ze sobą do torebki

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duuużo

Sympatyczny

Pozostał mi z wczesnej młodości sentyment do błyszczyków w kulce, bo są wygodniejsze w użyciu niż te ze szpatułką czy gąbeczką.
Skusiłam się raz na ten olejek (waniliowy) i byłam pozytywnie zaskoczona. Szukałam taniego nabłyszczacza do nałożenia na szminkę, a jak nie ma nic innego pod ręką to do nałożenia solo, bo nie lubię mieć "gołych ust". Olejek ładnie nabłyszcza, a do tego całkiem nieźle nawilża usta - parę razy ratował sytuację jak nie miałam przy sobie Carmexu :)
Ważne też dla mnie jest, że przyjemny waniliowy zapach z czasem się nie zmienił - bo bywało tak z tanimi bazarkowymi kulkowcami że po jakimś czasie zaczynały pachnieć wymiocinami zamiast owocami :(
Nie miałam żadnych problemów z wylewaniem się czy wypadającą kulką. Teraz została mi już końcówka, więc wyjęłam kulkę i dodałam do niego trochę innego (zbyt intensywnego) czerwonego błyszczyka kupionego wieki temu. Teraz mam ładny, malinowy róż :)
Właśnie kupiłam drugi, melonowy. Pachnie ślicznie, mam nadzieję że również się sprawdzi.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

FAJNY JESLI NIE MAMY NIC INNEGO POD REKA

OGÓLNIE NIC DO NIEGO NIE MAM ALE TO RACZEJ TEN TYP KOSMETYKU KTORY KUPUJEMY GDY MAMY ZLY DZIEN A POZNIEJ ZALEGA W NASZEJ KOSMETYCZCE. FAJNY GADŻET TO FAKT ALE KOSMETYK PIELENACYJNY TO ZA DUZE SŁOWO.
NA PLUS
+PIEKNY ZAPACH I KWIATUSZEK W SRODKU DODAJE UROKU
+ŁADNIE NABŁYSZCZA(LUBIE TAKI EFEKT)
+APLIKUE SIE GO ŁATWO I PRZYJEMNIE

+/- CIEZKO MI STWIERDZIĆ CZY CHRONI PRZED WYSUSZENIEM BO MOJE USTA SA W DOBREJ KONDYCJI

-JAK NA OLEJEK JEST DOŚĆ LEISTY
-TANDETNE OPAKOWANIE