Essence, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Essence, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Essence Eyebrow Stylist Set to zestaw do stylizacji brwi. Opakowanie zawiera dwa cienie: jeden ciemnobrązowy, drugi jaśniejszy. W pudełeczku Essence Eyebrow Stylist Set znajduje się również malutki pędzelek ze skośnie ściętym włosiem.
Cienie są trwałe i utrzymują się przez cały dzień bez konieczności dokonywania poprawek, a makijaż brwi wykonany z ich pomocą wygląda bardzo efektownie.

paletki do brwi

lepszy od Sephory!

Ta paletka jest rewelacyjna! Brwi wyglądają niezwykle naturalnie a zarazem, jakoś tak elegancko, jak zrobione u kosmetyczki;) Myślałam, iż będę używać tylko koloru jaśniejszego, ale o dziwo ten ciemny brąz na brwiach wygląda jaśniej, niż w palecie. Pędzelek jest po prostu świetny. Wygodny, bo taki dosyć długi, super wyprofilowany,a przede wszystkim nie jest tak twardy i drapiący cienia, tak jak ten sephorowski! Poprzednio miałam paletkę Sephory dla blondynek i bardzo nie lubiałam jej używać: pudełko ciężkie, nieporęczne, rozwaliło się, pędzelek wydrapywał cienie, a na brwiach nie szło normalnie zaaplikować cienia, przez co były nierówności. Po prostu efekt był opłakany!

Trwałość bdb.
Opakowanie:jestem estetką, lubię kosmetyki w ładnych oprawach, tutaj niestety jest trochę tandetnie, gwiazdeczka za to mniej.

Szczerze polecam ten zestaw, ale myślę, że dla typowych naturalnych brunetek może być za jasny, za to dla szatynek (jak ja) i blondynek idealny!!!

Używam tego produktu od:2 m-cy

takie małe,a takie przydatne

bardzo lubię te cienie do brwi,mają b.dobrą konsystencje nie obsypują się - dzięki nim brwi są idealnie wypełnione i podkreślone.Efekt może być łagodniejszy i ostrzejszy z uwagi na 2 cienie do wyboru.Pędzelek ok fajnie ścięty:-)A..i jeszcze dla zabawy dołączone są 3 szabloniki hehe fajne są korzystałam z nich nie raz!Podsumowując zestaw nie ma wad.Nie mam zamiaru odejmować gwiazdki za opakowanie bo na razie się trzyma ;P..

Używam tego produktu od:1mies

Super!

Bardzo fajny secik do brwi, ładnie je podkreśla i dyscyplinuje. Cienie mają lekko kremową konsystencję i łatwo się je nakłada dołączonym do zestawu pędzelkiem.

Zgodzę się z innymi Wizażankami, że opakowanie mnie przeraziło. Nie chodzi o plastikowe zewnętrzne opakowanie, które jest całkiem ok, tylko to, co jest w środku. Cienie są osadzone w elastycznym plastiku, które jak opakowanie testerowe. Absurd, ale mimo wszystko liczy się zawartość i dlatego nie odejmę gwiazdki :)

Zabawne są dołączone trzy szablony do podkreślania brwi, czy któraś z Was je stosuje? ;)

Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

świetny

uważam, że to fantastyczny produkt i niczym nie ustępuje mojemu poprzedniemu specyfikowi do brwi tak ceniącej się firmy jak MAC. Uważam nawet, że jest ciut lepszy, bo wręcz trudno przedobrzyć z ilością.

Mam jasne brwi choć jestem brunetką więc potrzebuję lekkiego, naturalnego przyciemnienia- henna odpada bo wygląda nienaturalnie. W paletce essence są dwa odcienie brązu: jasny i ciemny i byłam pewna że jedynie jasny będzie odpowiedni ale okazało się że nawet do takich jasnych brwi jak moje ten ciemny świetnie pasuje. Obydwa połączone razem dają fantastyczny efekt, który utrzymuje się cały dzień! Twarz nabiera wyrazistości i charakteru.
Dołączony pędzelek jest bardzo dobry, ale ja używam innego który zaproponował mi stylista podczas doboru cienia do brwi ze wspomnianego MACa.

Jest tylko jeden minus: Opakowanie. Nie wiem skąd pomysł na tak idiotyczne pudełeczko. Plastikowa „tubka” do której cienie się wsuwa jest całkiem dobra, ale w środku znajduje się kawałek giętkiego plastiku na którym znajdujemy dwa cienie i pędzelek. Wygląda to absurdalnie, jakbyśmy kupiły tester albo kosmetyk ze sklepu "Wszystko za dwa złote". Muszę ściągnąć więc jedną gwiazdkę( choć opakowanie jest dla mnie najmniej istotną sprawą), bo nigdy nie miałam tak paskudnego pudełeczka.

Kosmetyk sam w sobie gorąco polecam!Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:napoczęłam 1

Gdyby nie opakowanie...

Za śmieszną cenę, przez przypadek kupiłam tę paletkę i nie żałuję. Makijaż brwi wygląd bardzo naturalnie, a jego precyzyjne wykonanie ułatwia dołączone do zestawu szablony (używam tylko jednego i nie za każdym razem). Dwa odcienie pozwalają na różne efekty w zależności od nastroju czy pory dnia.

Używam raczej jaśniejszego odcienia, ale ciemny też wychodzi bardzo naturalnie. Cienie łatwo się rozprowadzają, pędzelek jest trochę sztwyny, ale spełnia swą rolę.

Wszystko byłoby OK, gdyby nie to odpustowe i tandetne opakowanie... Rozpada się w kosmetyczce na dwie części, a umocowanie cieni pominę milczeniem.

Z drugiej strony czego wymagać za dychę?

Polecam jako pierwszy produkt tego typu.

Tania alternatywa dla Sephory

Zawsze chciałam mieć paletkę do brwi Sephory, ale zarazem zawsze było mi na nią szkoda pieniędzy :-) Przyapdkiem na wizażu trafiłam na recenzje paletki Essence i przy niedawnej wizycie w Naturze zakupiłam ją, w końcu od sephorowskiej jest czterokrotnie tańsza! Jestem nią naprawdę miło zaskoczona, myślałam, że to taki fajny gadżet, a teraz uwielbiam podkreślać nią brwi. Jestem brunetką o sniadej karnacji, na codzień mieszam ciemny z jasnym, na wieczór natomiast tylko ciemny (super przy smoky eyes :-) Niemniej opakowanie fatalne, cienie bazarowe już znacznie lepiej wyglądają, powinni je czym prędzej zmienić.
Mimo tego - polecam, super gażet za 9,99 zł :-)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań parę razy

dla mnie bomba

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Kupiłam za grosze a cienie są bardzo dobrej jakości, bardzo naturalnie podkreslają brwi nie robią efektu naklejonych brwi :). Pedzelek jak dla mnie jest bardzo wygodny, co prawda jest twardy i lekko rozdrapuje cienie, ale do samej aplikacji- genialny bo dociera pod wloski a nie tylko smyra je z wierzchu :)
uzywam jaśniejszego cienia w dzień (jestem brunetką) a ciemniejszego na wieczór. Polecam serdecznie

nie dam jednak 5 gwiazdek bo opakowanie jst koszmarne. Zewnętrzne pudełeczko jest w porzadku ale to w srodku- dramat. To nawet nie jest plastik, to folia... to jest jak opakowanie cieni z gazety. Koszmar. Gdyby pudełko było solidniejsze (estetyka jest w porzadku) to dałabym 5 z czystym sumieniem

Używam tego produktu od: trzech tygodni

fajny gadżecik:)

kupiony z ciekawości.
A używam go teraz codziennie:)
Wykroje dołączone do zestawu (szablony) są dużym ułatwieniem-ale bez nich też sobie poradzę.
Dla blondynek i osób z jasną karnacją cień w kolorze jasnego brązu ideały.
Brwi pomalowanie tym cieniem wyglądają o dziwo naturalnie.
Polecam dla osób lubiących gadżety za nie wielką cenę.

Używam tego produktu od:2 tyg?
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Kupiłam to cudo już dość dawno. Kupiłam-bo od kiedy pamiętam mam jasne brwi i problem z tym, by w ogóle było widać, że je mam. używam jaśniejszego koloru. Pędzelkiem tylko muskam cień i delikatnie przesuwam po brwiach. Daje ładny i naturalny efekt. Fajny gadżet za małą kasę.

Używam tego produktu od:pół roku

tego szukałam...

Szukałam takiego produktu...niedrogi i trwały. W zestawie sa dwa odcienie...chociaż jestem brunetką to kolor ciemniejszy jest dla mnie zbyt ciemny na co dzień...pędzelek bardzo dobry...łatwo się nim koloruje brwi...trzyma się cały dzień...nie trzeba nic poprawiać...POLECAM

Używam tego produktu od:4 mies
Ilość zużytych opakowań:

dobry produkt za niską cenę

ostatnio będąc w drogerii natura stanęłam jak zwykle przy przyciągającej wzrok szafie essence :) zwróciłam uwagę na coś, co wcześniej nie było dostępne czyli właśnie tę paletę do brwi, kosztowała niewiele więc postanowiłam ją wypróbować, paleta zawiera dwa naturalne kolory brązu nadające się dla blondynek i dla brunetek, albo jak w moim przypadku (włosy koloru średni brąz) do uzupełnienia dziennego delikatnego makijażu - jaśniejsza, lub mocniejszego wieczornego - ciemniejsza, cień dobrze się nakłada, trzyma się cały dzień, nie rozmazuje się, uzupełnia te przestrzenie między włoskami i nie wygląda sztucznie, minusem jest pędzelek, zbyt twardy, żeby używać go do tych cieni, rozdrapuje je tylko i nijak nie można pomalować nim brwi, używam pędzelka do ust :) za tą cenę polecam

Używam tego produktu od: 2 tygodnie