Garnier, Ultra Świeżość, Krem na noc intensywnie nawilżający (stara wersja)

Garnier, Ultra Świeżość, Krem na noc intensywnie nawilżający (stara wersja)

Krem intensywnie nawilżający na noc Garnier UltraŚwieżość pomaga skórze uzupełnić zasoby w czasie nocy. Intensywnie nawilża skórę i wzmacnia naturalną odporność, aby stawić czoła agresywnym czynnikom kolejnego dnia.
Zawiera:
- ekstrakt z winogron (bogaty w wodę, sole mineralne i oligoelementy, jest znany ze swoich właściwości orzeźwiających, odświeżających i tonizujących).
- ekstrakt z jaśminu (bogaty w flawonole, znany ze swoich właściwości detoksyfikujących, pomaga skórze wyeliminować toksyny).
Po przebudzeniu skóra jest wypoczęta, bardziej gładka i elastyczna, jakby odnowiona. Cera jest świetlista. Oznaki zmęczenia są złagodzone. Skóra jest intensywnie nawilżona i bardziej odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

dobry nawilżacz na noc

Kupiłam go szukając kremu na noc w dobrej cenie z prostym składem.
Mam skórę mieszaną, w kierunku suchej.

Plusy:
+ treściwy
+ łatwo się rozprowadza
+ dość dobrze się wchłania
+ przyjemny delikatny zapach
+ skóra rano jest miękka, nawilżył nawet suche miejsca na policzkach
+ niska cena
+ nie zapycha porów i nie powoduje powstawania wyprysków

Minusy (jeśli muszę ich szukać):
- odrobinę ściąga suchą skórę na policzkach
- skóra się po nim świeci, ale jest to krem na noc – po przebudzeniu skóra wygląda dobrze wysoka cena
- skład mógłby być prostszy, ale nie jest to krem apteczny

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zachwycił

W poszukiwaniu dobrego kremu nawilżającego na noc trafiłam właśnie na ten i wcale nie żałuję, idealny krem na noc!

- Przede wszystkim wspaniale nawilża i odżywia!
- Konsystencja: lekka, ułatwia rozprowadzanie i nakładanie kremu
- Krem szybko się wchłania
- Przynosi skórze ukojenie i pozwala się jej zrelaksować
- Po nałożeniu skóra nie jest ściągnięta
- Rano: cera jest rozjaśniona, świeża i wygładzona
- Skóra jest aksamitnie miękka w dotyku
- Przyjemny zapach
- Krem jest wydajny
- Wieczorem tuż po nałożeniu świeci mi się po nim skóra, ale jest kremem na noc, więc nie mam mu tego za złe

Szkoda, że krem z tej samej serii na dzień nie jest już tak dobry...

piękny zapach

Do tej pory używałam tylko aptecznych kremów a zakup garniera był impulsem w drogerii. jak dla mnie ma same plusy:
- przede wszystkim PIĘKNIE pachnie
- dobrze nawilża
- ma konkretną konsystencję, ale moja mieszana cera nie jest przytłoczona
- rano trochę się świecę, ale bardziej to czuję niż widzę więc myślę, że to po prostu efekt porządnego odżywienia
- niska cena

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:2 miesięcy

krem jak sen

Nie lepi się, dobry do mieszanej cery, ma fajną do rozsmarowywania konsystencję. Wpadł mi w ręce jako produkt promocyjny w Rossmanie i kupiłam go w ciemno. Po raz pierwszy spotkałam się z kremem, który pomimo szybko wchłaniającej się konsystencji, dobrze odżywia mają skórę w nocy. Nie włazi do oczu i nie jestem królikiem rano a twarz jest ładnie wypoczęta i świeża. Zdaję sobie sprawę, że to odczucie subiektywne, ale dzielę się nim z Wami!

Używam tego produktu od:miesiąca

Tłusty

Krem bardzo tłusty, silnie nawilżający na noc. Łatwo się go wklepuje lub smaruje, jednak pozostawia tłustą, świecącą skórę twarzy (nie jest to wielki minus, bo to tylko w nocy). Na dzień byłby nieodpowiedni. Bardzo wydajny. Przepięknie pachnie. Przyzwyczaiłam już się do niego, ale chętnie zmieniłabym na troszkę lżejszy..

Używam tego produktu od: prawie roku

Hm..

Mojej mieszanej cerze ten krem nie spasował jakoś bardzo. Owsze, kremik nawilża, czyli spełnia niby swoje podstawowe zadanie. Ale jest to dziwne nawilżenie. Rano po przebudzeniu moja buzia nigdy nie była taka hm... świeża właśnie, promienna, wygładzona i wypielęgnowana, tylko jakby taka przytłoczona tym kremem. Przede wszystkim rano była strasznie tłusta, świecąca, a to dla mnie najlepszy sygnał, że krem nie jest za dobry dla mojej buzi. Faktycznie, przez cały czas stosowania tego kremu nie miałam problemu z przesuszoną buzią. Ale nigdy też nie zauważyłam, żeby krem ją pielęgnował. Taki bardzo bardzo zwykły nawilżacz. W pewnym momencie miałam też wrażenie, że zapycha mnie. No i w ogóle z rana pory były rozszerzone, skóra nie była gładka i jednolita. Nie wygładzał też ani trochę moich małych zmarszczek mimicznych pod oczami. Jest to bardzo przeciętny krem, tylko nawilżający, a nie pielęgnujący. Ja już nie kupię, chociaż dla cery normalnej lub suchej może być ok.

Używam tego produktu od: ok. 2-3 miesiące

ok:)

kupiłam ten krem wraz z kremem na noc i pod oczy z tej samej serii:)
konsystencja-jest o wiele bardziej gęsty od kremu na dzień. nawilża skórę-jest bardzo fajny:)
dałam za niego 11zł w rossmanie w promocji;)

Używam tego produktu od:4miesięcy

Doskonały na noc

Kupiłam go w ciemno. Świetnie nawilża moją tłustą cerę. Nie zauważyłam, aby powodował wypryski. Nie pozostawia uczucia lepkosi. I ma świeży miły zapach.

Ilość zużytych opakowań:wydajny

niezły

do młodej, nie wymagającej skóry sie nada - nawilza to fakt, własciwie tyle tylko robi, w sumie nie ma co wymagac przy tak niskiej cenie, niby spełnia obietnice producenta
daje 3 gwiazdeczki, bo ogólnie krem jest dobry
ale nie zachwycił, krzywdy nie zrobił, skóra go niezle tolerowała, ale czegos mi zabrakło
sama nie wiem, znam lepsze kremy
miałam jeszcze wersje na dzien do dkóry suchej i wrazliwej, jak dla mnie niewiele się one róznia, ale chyba ta wersja na noc jest lepsza
moge polecic, ale niekoniecznie

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:poł roku temu

dobry krem

Niezły krem za niezłą cenę. Wygodne i ładne opakowanie, sam kosmetyk jest wydajny. Śliczny zapach, miła konsystencja. Typowy krem na noc-pozostawia lekki film, odczuwalnie nawilża. Skóra po nim jest bardzo miła w dotyku i dobrze wypielęgnowana. Bardzo mi odpowiada i poewnie jeszcze nie raz kupię.

jak dla mnie beznadzieja

Niestety poza ładnym, świeżym zapachem i przyjemną konzystencją, bardzo zawiodłam się na tym kremie. Mam suchą, dosyć wrażliwą skórę, która poza tym, że czasem się łuszczy, na szczęście nie jest problematyczna, zero wyprysków itp. Stosowałam krem przez kilkanaście dni, nawet nie przeszkadzało mi to, że nie wchłaniał się jakoś świetnie, bo to w końcu krem na noc, a nie na dzień, jednak zauważyłam, że moja skóra wygląda coraz gorzej! Nie łuszczyła się, ale dziwnie świeciła, była zaczerwieniona, miałam zatkane pory i pojawiły się wypryski:/ Może nie toleruję, któregoś ze składników... ale tak, czy inaczej, dla mnie PORAŻKA. Nie polecam dla osób z wrazliwą cerą.

Używam tego produktu od: kilkanaście dni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Beznadziejny!!

W zyciu nie uzywalam gorszego kremu!! Nie wchlania sie przez co tworzy na skorze gruba warstwe i zatyka pary!! Nie polecam i sama nie zamierzam go wiecej kupic.

Używam tego produktu od: probowalam przez kilkanascie dni i reszte wyrzucilam :( szkoda kasy.