Lovely, Eye Liner

Lovely, Eye Liner

Eyeliner wyposażony jest w cieniutki, specjalnie wyprofilowany pędzelek idealny do podkreślenia oka i narysowania linii na górnej powiece. Wyjątkowa, delikatnie kremowa konsystencja, umożliwia łatwą i przyjemną aplikację, nie obciążając delikatnego naskórka powieki.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, CI 77499, Carnauba , VP/Hexadecene Copolymer, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Methylparaben, Cellulose, Xanthan Gum, Hectorite, Octoxyglycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate, Crosspolymer, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.
/29.03.12/

Cena: 5,60zł / 4g
/e/

Dziwne...=)

Szczerze mówiąc dość długo do niego podchodziłam, kupiłam go i przetestowałam na ręce. Kiedy zobaczyłam jego konsystencję i to, że po 10 min. on jeszcze się rozmazywał to wolałam nie ryzykować z malowaniem się nim, jednak po jakimś czasie spróbowałam i jestem z niego bardzo zadowolona. Używa się go wręcz banalnie. Kiedyś bardzo dużo malowałam kresek, ale chyba nigdy nie wyszły mi one tak szybko i ładnie jak za pomocą tego kosmetyku. Trochę czasu schnie, jednak nie aż tak długo jak na dłoni i bardzo długo utrzymuje się na powiece.
Gorąco polecam.

Jak na cene to dobry

Kupiłam go,bo nie miałam nigdy eyelinera a mam niesforne powieki co do kredek - odbijają mi się.Przy pierwszym użyciu - cudeńko.Wszystko ładnie pięknie.Po kilku użyciach kreska pod koniec wyblakała i była bardzo płynna,wolno schnęła co powodowało odbijanie się trzeba było czekac z 5minut ).Najbardziej nie podobało mi się to,że gdzie niegdzie były przebłyski czerni a dalej "mniej czerni" i było widac drugie przyłożenie pędzelka.

Mimo tych wad - godny polecenia i cena w sam raz

Używam tego produktu od:roku

Wspaniały!

Uważam, że ten eyeliner jest świetny, nic nie mogę mu zarzucić. Posiada cieniutki pędzelek którym można namalować nawet cieniutką kreskę, Może być to również minut bo momentami muszę się namęczyć żeby była idealnie gładka kreska.
Ale najważniejsze, bo oprczów ładnego, matowego kolory, w moim przypadku ten eyeliner trzyma się na powiekach w stanie idealnym od umalowania do demakijażu!! Po prostu cudo:). Naprawdę polecam:).

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2-go

pozytywne zaskoczenie

nie spodziewałam się zbyt wiele po tym eyelinerze, jednakże bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :-) ma fajną konsystencję, nie podrażnił moich oczu (choć noszę soczewki kontaktowe), ma ładny, głęboki kolor, a przy tym jest nadspodziewanie trwały! jego cena jest dodatkowym atutem :-)
na pewno kupię go jeszcze nie jeden raz :-)

Super:)

Zgadzam się z poniższymi wypowiedziami. Z linerami tuszowymi mam do czynienia od dłuższego czasu. Właściwie same plusy
~mimo wydającego się dużego pędzelka, zgrabnie nabiera tusz,
~wydajny,
~robi zgrabne kreseczki
~nie podrażnia oczu
~nie wysusza się
~nie ma drażniącego zapachu (bo z takimi tez się już spotkałam)
~wyrazisty, czarny kolor
~niziutka cena

po prostu super :)

mi pasuje :))

kupilam ten eyeliner gdyz to moja pierwsza przygoda z tego typu kosmetykiem, wiec pomyslalam ze kupie jakis tani bo nie mam wprawy w malowaniu i pewnie nic z tego nie wyjdzie, mimo ze jestem poczatkujaca to udało mi sie rysowac nim kreski
-trwaly wyrazisty kolor
-dobry pedzelek
-dlugo sie utrzymuje
-nie rozmazuje sie
-tani :)

minusik ze troszke długo schnie
Używam tego produktu od:2 miesiecy

Ma wyrazisty kolor.

Dobry pędzelek.

Bardzo przystępna cena.

Troszkę długo wysycha.

Używam tego produktu od: miesiąca.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

miłe zaskoczenie

Kupiłam całkowicie przez przypadek :)
Miałam taka mała zachcianke ,żeby kupic sobie eye liner-a
Nie miałam duzo czasu na zastanawianie sie ktory wybrać. W dłoniach trzymałam dwa produkty ten (czarny) i z innej firmy ( ciemna czekolada), postanowilam ze kupie tanszy :D
Zaskoczył mnie ten proukt: fajna konsystencja, doskonaly w nakladaniu, dlugo sie utrzymuje jedynym minusem jest ze bardzo dlugo wysycha.
Polecam!!

Używam tego produktu od:2 tygodnie

szok

Kupiłam go zeby sprawdzic czy ja tym wogole umiem sie obsługiwac ..i o dziwo umiem .Do tego za ta cene jest super
+ nie pęka
+ nie rozmazuje sie
+ dlugo sie utrzymuje
+ całkiem dobry pędzelek
+ wydajny
+++ cena

- jedyny minus ze troche dlugo wysycha
- i skleja rzęsy ale to moja wina ze jakos koslawo maluje

Używam tego produktu od:pol miesiaca

:)!

Za taką cenę w to mi graj! Naprawdę cena maleńka więc mogę kupować :) Fajnie się nim maluje, pędzelek pozwala namalować ładną kreseczkę, nie rozmazuje się i eye liner długo się 3ma na powiece :)

fajniutki

Kolejny zakup zrobiony "przez przypadek" :) Ale warto było. Bardzo fajny eye liner. Konsystencję ma taką w sam raz, niebyt wodnistą i nie za gęstą. Pędzelek na pierwszy rzut oka wydaje się za gruby i tępo zakończony, lecz sprawdza się podczas malowania kreski. Dobry i tani produkt.