Lovely, Mousse Eyeshadow (Cień do powiek w musie)

Lovely, Mousse Eyeshadow (Cień do powiek w musie)

Nowy produkt Lovely, cień do powiek w musie, zamknięty w małym, estetycznym słoiczku z czarną nakrętką.
Konsystencja nie jest ani za gęsta, ani za rzadka,a cień łatwo rozprowadza się na powiece. Kolor ładnie pokrywa powiekę, nie zostawia smug, rozprowadza się równomiernie.

Dla dzieci tak

Myślałam, że będzie intensywniejszy kolor jak w opakowaniu, ale trzeba nałożyć dużą ilość wtedy. Mimo wszystko przy niewielkiej ilości też jest fajny, daje delikatny kolorowy połysk. Trochę się zbiera na załamaniach dlatego na cały dzień się nie nadaje, dla dzieci może być.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1ego

ehh

Za tą cenę - ok. Ale niestety konsystencja w słoiczku średniawa. Łatwo się gromadzi na powiekach przy większej warstwie, a mała daje za blady kolor. Plusik za świetne opakowanie, małe, poręczne ale wydajne!

Używam tego produktu od: ----

beznadzieja

Kupiłam, bo znalazłam kolor, który mnie interesował. I nie wiem, czy po prostu nie umiem tego nakładać, czy to wina cienia, ale jest koszmarny. 2/3 tego co nabiorę na palec, zostaje na nim, a na powiece nie chce zostać przy rozsmarowywaniu. Rozprowadza się nierównomiernie i żeby uzyskać głęboki i intensywny odcień, musiałabym trochę tego zużyć. Nie wiem, może jeszcze poćwiczę nakładanie, ale po pierwszym razie jestem bardzo zniechęcona do musu. Jedynie słoiczek uważam za uroczy.

Używam tego produktu od: 1 dzien

za ta cene tak

cienie w musie innych firm są drogie więc tu chyba największy plus:) drugim może być dość spora paleta kolorów, trzecim zaś wydajność. do minusów mogę uznać opakowanie, strasznie źle nabiera się kosmetyk, zawsze mam duzo pod paznokciem...:/ po drugie to strasznie się wałkują po jakimś czasie ale na moich powiekach wałkuje się wszystko:) ogólnie może być jako tani odpowiednik tych droższych

Używam tego produktu od:pół roku temu
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1

Za taką cene tak

Kupiłam ten cień z czystej ciekawosci. Akurat w drogeri przyszłam po coś innego i zdziwiło mnie to że na półkach lovely z tych cieni w musie zostało po jednym z każdego z koloru to wziełam 6 zł to nie dużo. nakłądam go jako baze pod cienie żeby się dłużej trzymały. A zeby go normalnie nakłądać sam to jakoś mnie nie ciągnie. Za taką cene to nie nazekam;)

Używam tego produktu od:tygodnia

jest ok (;

A moim zdaniem produkt przeznaczony do rozświetlenia oka. Innego zastosowanie nie zauważyłam. Dlatego jeżeli to jest jedyne kryterium, to jest nawet niezły. Ja również posiadam srebrny. A co do opakowania, to mi tam nie sprawia kłopotu...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:cały czas to samo:D

nic specjalnego

Lubie kupować różne cienie zaróno drogie jaki tanie bo one mogą czasem bardzo miło zaskoczyć. Jednak ten produkt nie powalił mnie na kolana. Pierwszy minus za opakowanie trudno wydobyć produkt ze słoiczka. Drugi za to ze nie mozna uzyskać wyrazistego makijażu. Trzeci na to że nie jest trawły. Plus za to ze makijaż jest delikatny ( ja mam srebry) idealnie nadaje sie na lato, na uczelnie czu do pracy. Jednak za taka cene można kupić ten produkt bo z czasem może sie przydać

Używam tego produktu od:tyodnia
Ilość zużytych opakowań:w trkcie pierwszego

generalnie nie narzekam

Posiadam 2 odcienie brąz i złoto
kolory naturalnie wyglądają na powiece, nie osypują się przy nakładaniu (za co wileeeeeelki plus). Konsystencja musu bardzo przyjemna. Makijaż wychodzi bardzo naturalny, co mi odpowiada. Nie próbowałam osiągać mocniejszego efektu, np. wieczorowego.
opakowanie maleńkie, przez co są problemy w wydostaniem cienia, szczególnie, jeśli pazurki są już trochę dłuższe

Co do trwałości, trudno mi wyrokować. W zasadzie wałkują się w załamaniach powieki jak wszystkie cienie jakie posiadam i jakie kiedykolwiek posiadałam (nie było ich zbyt wiele, bo rzadko ich używam)

Reasumując, nie ma powodów do narzekań, szczególnie, że cena cienia jest zachęcająca.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 2 różne odcienie

nietrwałe

Nie dawno zakupiłam dwie sztuki tych cieni, kolory chabrowy i różowo-fioletowy. Chciałam ich użyć na sylwestra. Dzięki Bogu wypróbowałam je wcześniej, bo okazały się totalnie nietrwałe, zbierają się w załamaniu powieki.
Do zakupu skusiły mnie żywe kolory, ciekawe opakowanie i konsystencja musu.
Okazało się, że to cienie w kremie zamknięte w słoiczku, a nie żaden mus! A koloru po rozsmarowaniu na powiece prawie nie widać tylko słabiutki połysk. Nie da się nałożyć więcej niż jednej warstwy, bo cień się okropnie maże.
Sumując nie polecam tego mazidła.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań:chyba ich nigdy nie zużyję..

Super!

Skuszona nowością zakupiłam ten cień. Pierwszy kupiłam srebrny. Cień ładnie się rozprowadza, ślicznie błyszczy i długo utrzymuje na powiece (nie zbiera się w załamaniach i nie ściera). Następny kupiłam biały z drobinkami i też jest super, ładnie rozświetla oko :)
Minus jest taki, że ciężko go wydobyć z opakowania. Przy długich paznokciach połowę cienia nabierzemy pod paznokieć :( No i załamanie słoiczka sprawi, że pewnie nie będzie go można wydostać do końca.
Ale ogólnie polecam i planuję jeszcze zakup złotego :)Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch pierwszych