Lovely, Eye/Lip Liner Extra Waterproof (Wodoodporna konturówka do oczu i ust)

Lovely, Eye/Lip Liner Extra Waterproof (Wodoodporna konturówka do oczu i ust)

Pojemność 1,3 g

Konturówka w ołówku, w eleganckiej szarej oprawie zakończonej skuwką, łatwa do temperowania. Dostępna w szerokiej gamie kolorów.
Konturówka do oczu i ust Lovely, produkowana jest dla sieci drogerii Rossmann przez Wibo.

Beznadziejna

Oceniam białą kredką.
Jest to najgorsza kredka jaką miałam:
- potwornie twarda, namalowanie nią kreski na linii wodnej graniczy z cudem, nawet jeśli chcemy rozświetlić wewnętrzny kącik oka czy górną powiekę to trzeba się nieźle namachać, a że jest tak twarda to skóra po tym boli,
- szybko znika,
- wprawdzie temperuje się ją dobrze, ale przy wyżej wymienionych wadach dla mnie jest nie do użytku. Odradzam.

Fajna,ale....

Posiadam dwie.Zieloną i Czarną oraz niedawno zakupiona Niebieska

+ łatwa aplikacja
+ nie mam problemów z ostrzeniem jak w przypadku niektórych
+ zielona wygląda cudownie na oku
+ starcza mi na sługo
+ cena
+ strugaczka

- bardzo szybko znika z powieki
- mam zwyczaj malować grubsze kreski,niestety po 2-3 godzinach więcej kredki jest pod okiem niż na
-niebieska jest niewidoczna,nie ważne ile razy będę przejeżdżać po oku i tak nic nie zostaję.

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: na razie 4

Ujdzie;)

Mam taka kredke w domu i musze powiedzieć, że sie przydaje gdy kończą mi sie te lepsze a chwilowo kasy brak na nową np.

PLUSY:
-cena
- kolor -głęboka czerń
- da się nia przyzwoicie pomalowac ale trzeba sie namęczyc ciut
-nie uczula i nie podrażnia(przynajmniej mnie:P)

MINUSY:
- łamie sie jak cholera przyostrzeniu
- po ostrzeniu lubia zostać na końcu jakies drzazgi, wiec jak ktos ma pecha może sobie wybic oko xD
- bardzo nietrwala, wymaga czestych poprawek
-latem spływa
-lamie sie przy malowaniu
- zapewne ma szkodliwe skladniki(zwazywszy na cene...;p)

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: gdzies sie wala jedna awaryjna;)

Dla mnie rewelacja

Kupiłam w rossmannie za ok. 3,5zł. Recenzuję kolor biały, bo właśnie taki zakupiłam.
Kredki używam rzecz jasna do oczu, na linii wodnej. Do tej pory upolowałam białe kredki 4 firm, ale żadna nie była tak dobra jak ta z Lovely.
Przede wszystkim kredka jest bardzo miękka dzięki czemu nie rysujemy (skrobiemy) po powiece i nie sprawiamy sobie bólu. Wystarczą dwa pociągnięcia w moim przypadku i kolor jest bardzo dobrze widoczny! Efekt utrzymuje się ok. 8h i naprawdę rozświetla oko.
Poręczna kredka, nie mam problemów z temperowaniem, mam ją od 2 miesięcy i ani razu wkład mi się nie złamał.
Dużym plusem jest metalowa skuwka, nie wiedzieć czemu, plastikowe zawsze po jakimś czasie mi pękały.
Szukałam białej kredki i nareszcie znalazłam swój ideał. Czas wypróbować inne kolory ;)

STRASZNA!!!

Zdecydowanie nie polecam tej kredki!!!
Skusiłam się na jej zakup chyba tylko ze względu na niską cenę;p
I żałuję tego:)

Sybko się skończyła,ponieważ ciągle się łamała od temperowania.

Powieki to mnie chyba do dzisiaj bolą,jak sobie przypomnę jak ta kredka podrażniała mi je;/

Bardzo,ale to bardzo szybko znikała z oczu;/
Malując się nią o 7 rano,już po godzinie zaczynała się zmazywać,a po powrocie z pracy po 16,sypała się na twarz i nie było jej kompletnie widać.
Pozostawiała jedynie w załamaniach czarne kreseczki;/

Dlatego oceniam ją na pół *, bo na więcej naprawdę nie zasługuje.

Bubel

Spodziewałam się ładnego, trwałego koloru. Fakt, kredka jest miękka i miło się jej używa ale to tyle z plusów. Jest nietrwała, błyskawicznie znika z powiek. Niestety, w tym wypadku nie trafiłam na tani dobry kosmetyk. Szkoda.

Używam tego produktu od: już nie
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

Nawet dobra...

Czarna kredka Lovely :

Plusy:
+ dobra cena
+ dla mnie jest nawet ścieralna dobra do efektu przydymionych oczu
+ miękka

Minusy:
- nie nadaje takiego koloru co chciałam na dłoni wygląda naprawdę jakby była czarna ale na oku to nie to samo
- nie jest dobra do cienkich kresek...

Używam tego produktu od:Paru tygodni...
Ilość zużytych opakowań:Jedno...

No..ujdzie.

Więc tak...ja kredkę oceniam na 3 ale patrząc z perspektywy mojej i wyłącznie mojej. Otóż kredkę zakupiłam tylko dlatego by podkreślać nią brwi i spisuje się bardzo dobrze. Aczkolwiek, spróbowałam od tak nanieść kredkę na powiekę (chociaż bardzo bardzo rzadko eylineruję swoje oczka a jak już to na czarno) no i tu się rozczarowałam bo prawie nie było widać koloru. Czarna kredke posiadam z Rimmela i jest rewelacyjna, kupiłam ja w UK za grosze, u nas faktycznie jest droższa. Ale dla osób które używają kredki jako linera polecam kredkę Rimmela. A osobom które tylko chcą pokolorować sobie brwi :) :) nie odradzam kupienia kredki Lovely (ale kupcie sobie droższą jak macie kase :D) Serio.Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Tragiczna...

Była to moja pierwsza konturówka do oczu w kolorze czarnym (wcześniej używałam eyelinera). I mimo że kosztowała 3 zł, to niestety, nie jest warta tej ceny... Jakość fatalna. Do pierwszego zatemperowania spisywała się nieźle, kreski wychodziły ładne (ale nie mam doświadczenia i porównania), ale potem było już tylko gorzej :/
Wkład ma jakąś dziwną konsystencję, taką oleistą, ale nie bardzo miękką, tylko właśnie oleistą, maziastą (choć się nie roztapia), po narysowaniu kreski, nie da się zrobić poprawki, nałożyć drugiej warstwy, żeby pogłębić kolor, bo ściera się pierwsza warstwa i powstaje taka nierównomierna krecha z prześwitami i grudkami kosmetyku.
A poza tym odbija się na górnej części powieki :/
I jakieś takie małe kłaczki się robią na czubku, nie wiem od czego...:/

Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte, ale nie będzie skończone

wielkie G.

najgorsza kredka, jaką kiedykolwiek miałam. zdecydowanie nie polecam. nawet nie wiedziałam, że istnieją takie dziadostwa...
otóż:
-mam czarną kredkę, która takiego koloru W OGÓLE nie daje (jest za to jakiś szarawy)
-zmywa się samoistnie po ok. 30-20 minutach
-osadza się w kącikach oczu
-jest mało wydajna
-często się roztapiała
-nie można narysować nią precyzyjnych kresek
-zmywając ją płatkami do demakijażu i tak pozostają smugi (a płatki mam dobre).

jednym słowem: totalna katastrofa. co z tego, że jest tania, skoro to i tak wyrzucenie pieniędzy ?

Używam tego produktu od: ok. 1 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego(używane nieregularnie)

niezła kredka za grosze

Mam czarną wersję i jestem zadowolona :) kredka jest trwała, nie rozmazuje mi się (zaskakujące do drogie -astor, rimmel - kredki rozmazywały mi się na powiekach).
Jest taniutka i miła w użyciu.
Można zrobić nią zarówno cieniutkie kreseczki jak i grube :)
Polecam, czasami nie warto przepłacać.

Używam tego produktu od: 4miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 kredka

może być

kolor raczej ciemnoszary niż czarny, kredką ciężko się operuje, nie da się nią zrobić np. cienkich kresek, bo raz wychodzą cieńsze raz grubsze.
konsystencja ujdzie, kredka nawet trwała ale bez przesady.
plus za cenę. i w sumie tyle, chociaż bywało gorzej ;]

Używałam tego produktu: przez 2 miesiące i to sporadycznie