Garnier, Czysta Skóra, Krem nawilżający antybakteryjny `Długotrwały efekt matujący`

Krem nawilżający `Długotrwały efekt matujący` jest przeznaczony do skóry mieszanej lub tłustej, która się błyszczy. Jego formuła z glinką, cynkiem i czynnikiem antybakteryjnym matuje skórę, pochłania i reguluje nadmiar sebum. Skóra na długo pozostaje czysta, matowa i dobrze nawilżona, bez efektu tłustości.

Skład: Aqua, Cyclohexasiloxane, Glycerin, Montmorillonite, Glyceryl Stearate SE, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Stearyl Alcohol, Zinc PCA, Camphor, Carbomer, CI 42090, Disodium EDTA, Niacinamide, Octyl Methoxycinnamate, Panthenol, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Triclosan, Xanthan Gum, Methylparaben, Chlorphenensin, Butylparaben, (B3684/1)

Cena: 12zł / 75ml

/e/

Dobry

Może troszkę podrażniał moją cerę, ale za to naprawę dobrze matował. o chyba jedyny krem matujący, którego używałam, który by zmatowił moją cerę tak, jak tego bym oczekiwała. Nie wysuszał.

Ilość zużytych opakowań: dwa

o tak, tak, moje maleństwo, nie zamieniłabym

do oczyszczania cery używam takiego mydełka (bardzo dobrego), który zawsze mógł lekko wysuszać skórę, a ponieważ ja nakładam codziennie krem BB z Garniera, to moja cera musi być nawilżona. ten krem idealnie się sprawdza, cudownie współgra z moim mydełkiem i moja twarz jest pięknie po nim nawilżona. świetny produkt, poza tym zauważyłam, że większość moich wyprysków znika. coś pięknego! używam go rano i na noc i jestem zachwycona :)
bardzo gorąco polecam, jeśli ktoś ma przesuszoną skórę!

Bardzo fajny

Zdecydowałam się z powodu promocji, był tańszy od mojego :P
+ matuje
+ odświeża
+ jest lekki
+ dobrze się rozprowadza
+ nie uczula mnie

- są miejsca z suchą skórą, których niestety nie nawilża, więc po nałożeniu korektora/podkładu wychodzą na jaw suche niespodzianki, jednak powrócę do niego, kiedy się ich pozbędę, na razie problem rozwiązuje tłusty krem w te miejsca

Ilość zużytych opakowań: chyba dwa

Idealny do cery mieszanej.

Odkryłam go, gdy byłam nastolatką. Potem używałam wielu innych kremów, ale żaden nie dawał takich efektów jak ten.
Mam cerę mieszaną dlatego szukałam kremu, który jednocześnie dobrze nawilża i matuje. Ten spełnia moje oczekiwania. Do tego nie jest drogi. :) Czasami tylko, gdy za dużo się go nałoży, powoduje efekt dziwnej maski na twarzy.
Zmartwiło mnie tylko to, że pani w Rossmanie powiedziała mi, że ma zostać wycofany ze sprzedaży. :(

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

super matuje

Używałam tego kremu przez całe moje nastoletnie życie, krem był moim KWC tamtego czasu.

Przede wszystkim to praktycznie jeden z niewielu kremów, które faktycznie świetnie matują na wiele godzin.

Krem ma również przyjemny, odświeżający, ogórkowy zapach.

Odradzam go natomiast osobom z choć małymi problemami naczynkowymi - po dłuzszym uzytkowaniu krem okazuje się być zbyt silnie działający dla takiej cery, głównie przez kwas salicylowy oraz cynk, które bardzo niekorzystnie wpływają na naczynka. Ja po długim stosowaniu takich preparatów, w tej chwili muszę używac kremów do cery naczynkowej i wrażliwej.

Naprawdę polecam stosowanie łagodniejszych preparatów, które dobrze, ale i bez podrażnień oczyszczają twarz, mam na myśli płyny micelarne. Dla cery tłustej np. Bioderma Sebium.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt opakowań

taki sobie.

przede wszystkim :
mam cerę mieszaną a ten krem mi ją wysusza. Szukam bardziej czegoś lekkiego, co szybko sie wchłonie.

Plusy:
+twarz jest rozjaśniona
+matuje delikatnie
+ wydajny

Minusy
- nie nawilża a wręcz wysusza

jest taki sobie ale wiecej go nie kupie.

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

ulubiony od wielu wielu lat

Jeden z niewielu kremów, który naprawdę matuje moje błyszczące czółko- w sumie stosuje go tylko na czoło. Już po nałożeniu skóra wygląda ładnie i matowo, efekt ten długo się utrzymuje. Jest tani i łatwo dostępny.

Używam tego produktu od: 7 lat?
Ilość zużytych opakowań: kilka

Duże tak

Krem zakupiłam w carrefour\'ze za ok 10 zł.Szukałam czegoś matującego i znalazłam.Świetny krem co cery tłustej.Nie zapycha,nie roluje się.Idealny pod makijaż.Matuje na dość długo.Ma bardzo lekką konsystencję.Jednakże nie jest łatwo dostępny.W rossmanie czy naturze nie widziałam go niestety.Strasznie wydajny,po przecięciu starczyło mi jeszcze na ok.12 użyć.Ślicznie pachnie ogórkiem.Jednakże po skończeniu go i zakupem nowej sztuki okazało się że kosztuje już 18 zł,lecz jak na krem który starcza naprawie rok to i tak nie dużo.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Dla cery przetłuszczającej się

Bardzo lubię ten kem i stosuję go wiele lat, pomimo że nie spełnia moich oczekiwań w 100%.

Głównym zadaniem kremu jest długotrwały efekt matujący, niestety u mnie nie do końca się to sprawdza. Mam cerę mieszaną z mocno przetłuszczającą sie strefą T, więc po paru godzinach muszę ponownie użyć kremu, ale tylko w strefie T ponieważ krem roluję sie na policzkach.

Krem ma lekką konsystencję, nie jest tłusty. Bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania. Posiada przyjemny, orzeźwiający zapach. Nie powoduje zapychania porów, lekko nawilża, nie podrażnia skóry.

Ilość zużytych opakowań: dużo

spełnił moje oczekiwania

Kupiłam ten krem ze wzgledu na działanie antybakteryjne, niczego innego od niego nie oczekiwałam. I zadanie swoje spelnił. Zazwyczaj przypominałam sobie o nim gdy zauważałam jakies tradzikowe rewolucje na twarzy. No i pomagał. Kilka zastosowań i twarz wracała do normy. Stosowalam go na noc.
w skrócie:

+ wydajny

Używam tego produktu od: może byc nawet 10 lat
Ilość zużytych opakowań: pięć

Ot zwyklak

Kupiony za okazyjna cenę na wyprzedaży w hipermarkecie. Używałam go latem na dzień.
Krem lekki, o bardzo przyjemnej konsystencji. Pachnie ogórkami. Wchłania się do matu co mi się bardzo spodobało. Niestety to matowienie krotko się utrzymuje max 4 godziny. Nawilża w stopniu zaspokajający moja skórę latem. Nie zapycha- to kolejny plus. Używałam go cale lato raz dziennie i zużyłam mniej jak połowę. Opakowanie bardzo higieniczne- nie trzeba w nim grzebać paluchami.
Ogólnie ok, ale nie kupie go więcej. Będę szukała czegoś bardziej matującego na lato.

Rewelka! Polecam!

Używam ten krem od wielu, wielu lat. I jestem do dzis nim zachwycona. Nie wyobrażam sobie dnia bez niego :) W połączeniu z żelem oczyszczającym Garniera tworzy idealny duet. Bardzo dobrze nawilża moją strasznie tłustą cerę i jednocześnie matuje ją na wieleeee godzin. Przez cały dzień spędzony w strasznym pośpiechu on chroni moją buźkę przed okropnym świeceniem się. Dodatkowo sprawdza się jako baza pod makijaż - utrzymuje go bardzo długo i nie powoduje "spływania". Używam go rano i wieczorem i jestem BARDZO zadowolona. Polecam wszystkim świecącym się buźkom :) Cena nie jest wysoka jak na taką perełkę - dodatkowo często spotykam sie z promocjami na niego - około 9zł. jedno opakowanie starcza na 3-4 tygodnia użytkowania 2 razy dziennie :)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo