Essence, Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Essence, Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Tradycyjny błyszczyk o delikatnym, owocowym zapachu. Pokrywa usta przejrzystą warstwą sprawiając, że połyskują jak tafla wody.
Dostępny w 10 odcieniach.

Cena: 7zł / 6ml
/bw/

;)))

Używam tego błyszczyka w odcieniu 02 romance ,
jest naprawdę bardzo dobry, świetnie wygląda na ustach, drobinki delikatnie święca. Ładnie pachnie ;) Czy długa się trzyma, raczej tyle co większość,.,.

calkiem calkiem

Moze byc, mam numery 6, 20 y 21 ladnie pachna jakby cukiereczkami ^^ w miare dlugo sie trzyma na ustach tylko ze po uzyciu mam brokat na calej twarzy xD ale w sumie warto sprobowac.

Używam tego produktu od:roku

bez większych zastrzeżeń

Mam dwa błyszczyki od ust z tej serii. Jeden w kolorze lekko rudego brązu, a drugi blado różowy.

Co do ich jakości, to nie mam większych zastrzeżeń. Mogłyby być jedynie bardziej trwałe. Ale nie lepią się i fajnie pachną :)
Kolor ładnie prezentuje się na ustach.

Jednak jakoś nie mogę się do nich przekonać. Bardzo szybko mi się znudziły :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:dwa - kończę

Fajny

To naprawde fajny blyszczyk na studencki portfelik. Pewnie ze nie cudo, ale nie jest gorszy od wielu droszszych a mniej kosztuje. Ja wlasnie lubie to, ze malo jest na pendzelku jak sie wyciaga, bo mozna sie delikatnie pomalowac, tak na codien, a ja nie lubie mocno sie blyszczec. Racej nie wysusza, ale tez nie nawilza. Jest ok sa ta cece. Polecam.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Nietrwały, ale pachnie ;)

Taki błyszczyk co to nikomu nie szkodzi. Szybko się ściara, ale ładnie nabłyszcza usta, cudnie pachnie (może dlatego mi tak szybko znika z ust że go zjadam :) )... Nic więcej nie mogę powiedzięc, można nabyć, żeby wypróbować. Wg mnie każdy błyszczyk jest nietrwały więc tak i ten, znika, ale początkowy efekt jest ładny. Mam odcienie 01 No colour oraz 21. Może kiedyś się jeszcze na nie skusze. Za te pieniądze... ;)

Używam tego produktu od:1,5 roku

Może być, ale znam lepsze

Oceniam odcień nr 21:
blyszczyk ma bardzo delikatny, perłowo-łososiowy odcień. Stanowi dobre podkreślenie mocniejszego makijażu oczu.
Dla mnie jego największym plusem jest zapach- śliczny, morelowy i to tylko chyba ze zwględu na niego chce się go używać.
Jeśli już jesteśmy przy plusach można jeszcze wymienić to, że jest bardzo lekki i niewyczuwalny na ustach a także to, że ich nie wysusza.
Niestety ma też wady:
-gąbeczka nabiera bardzo malą ilość kosmetyku, przez co żeby rzeczywiście można bylo zobaczyć tą "taflę wody" muszę chyba z 10 razy wkladać do buteleczki ten aplikator i nakladać błyszczyk na usta
-jest bardzo nietrwały, często trzeba powtarzać aplikację, tak że po dwóch tygodniach używania ubyło już pół opakowania

Uważam, że za cenę 7 zł można go kupić, kolory wyglądają bardzo ładnie(ale według mnie tylko te bez drobinek brokatu), efekt na ustach również niczego sobie, ale za brak trwalości i wydajności więcej niż trzech gwiazdek dać nie mogę:(

Używam tego produktu od:dwóch tygodni

nie bardzo..

miałam odcień 14, przejrzysty róż z brokatem. błyszczyk przyjemnie pachnie, i na tym się zalety kończą. patyczek nabiera za mało kosmetyku, połysku praktycznie nie ma, jakbym nakładała na usta gęsty żel; za duży brokat i w dodatku wysuszał trochę usta. dziwi mnie to, bo szminka i błyszczyk w tubce tej samej firmy są świetne. ten im się nie udał. nie polecam.

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu zużyłam jedno