Hean, Mat Touch, Profesjonalny podkład silikonowy (stara wersja)

Hean, Mat Touch, Profesjonalny podkład silikonowy (stara wersja)

Profesjonalny podkład silikonowy o przedłużonej formule, utrzymuje makijaż przez cały dzień. Podkład matuje i kryje niedoskonałości skóry bez efektu maski. Zawarta w podkładzie siateczka mikroprzestrzennych silikonów nie blokuje porów i pozwala oddychać skórze. Pochłania nadmiar sebum i kontroluje jego wydzielanie do 12 godzin, zapobiegając świeceniu twarzy. Wygładza skórę i pozostawia aksamitną w dotyku. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając smug i przebarwień. Nie pozostawia trwałych śladów na ubraniach. Odporny na działanie czynników atmosferycznych, światła, powietrza, temperatury.
Do wyboru 5 odcieni: pastelowy, naturalny, ciepły beż, opalony beż, brzoskwiniowy.

bardzo dobry

Pisałam już recenzję tego podkładu, ale musiało mi ją zjeść :) jakimś cudem.

Używam podkładu Hean już od dobrych kilku tygodni i cały czas potwierdzam moją dobrą opinię o tym produkcie.

Wybrałam go z powodu odcienia (mam najjaśniejszy, pastelowy), chciałam też poeksperymentować z matowaniem.

Niektóre matujące podkłady wywołują u mnie niestety nadprodukcję sebum albo/i zapychają pory albo/i przesuszają skórę. Ten jednak świetnie się sprawdza. Kryje, chroni (nawilża i jakby lekko natłuszcza), jest wytrzymały, nie spływa, po kilku dobrych godzinach owszem częściowo się wchłania, ale nie robi plam ani zacieków.

Dość dobrze kryje, daje efekt "nakremowanej" twarzy (nie maski, ale jednak nie jest to wtapiające się w cerę niewidoczne nude), co zimą pasuje mi akurat.

Odcień wybrałam właściwy, lekko różowy ton tego podkładu mi akurat pasuje.

Jest w szklanym, zgrabnie zaprojektowanym opakowaniu, z bardzo sprawnie działającą pompką oraz, co ważne, solidnym zamknięciem, które jednak bardzo łatwo odkręcić - to wszystko powoduje, że naprawdę bez trudu można kontrolować, ile go jeszcze jest, a i o wydobycie pozostałości się nie martwię.

Ma przyjemny, delikatny zapach, kojarzący się z dobrym odżywczym kremem.

Nie jest to mój KWC, ponieważ nie do końca lubię efekt "pomalowanej" twarzy, wolałabym silniejszy mat albo odwrotnie, subtelniejsze "podbarwienie". Ale na chłodniejsze dni, do pełnego makijażu, za tak niską cenę - świetny produkt.Używam tego produktu od: ok. dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

Super!

Podkład jest naprawdę super, nie maże się na buzi, nie jest tłusty, ma delikatną konsystencję, nie robi efektu maski. Buzia w dotyku jest tak miła niczym jedwab ;) Jedyną wadą może być gama kolorystyczna, posiadam kolor 4. Opalony beż, a i tak lekko wpada w różowy. No i średnio matuje przy bardzo tłustej buzi ;) Ale zawsze do tego podkładu wracam, jak dla mnie jest super!

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: 4-5?

100% zadowolenia

Na moją bardzo tłustą cerę idealny. Świetnie matuje, długo się trzyma, nie brudzi ubrań. Mimo niezbyt dużej gamy kolorystycznej nie miałam problemu z doborem odcienia. Kryje tyle ile potrzeba, nie robi efektu maski. Zdecydowanie polecam.

Dobry kosmetyk

To mój pierwszy podkład i szczerze mówiąc obawiałam się o swoją cerę bo jest ona tłusta i nie toleruje większości mazideł. Nie rozczarowałam się. Cera długo jest świeża i czysta. Nie błyszczy się. podkład ładnie kryje, równo się rozprowadza, jest trwały. Polecam

Dobry

Hmm...Kupiłam za namową pani w sklepie.Konsystencja super.Ładnie matuje,cera jest gładziutka.Tylko to krycie słabiutkie.Ja jednak lubię sobie zmieszać 2 podkłady,więc daje radę.Mieszam go z podkładem mineralnym Rimmel Lasting Finish 16h.Razem są nie do pobicia...cera mieszana...niewielkie zmiany trądzikowe,nieliczne blizny i trochę rozszerzone pory.Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:

naprawde całkiem fajny

Kupiłam go za namową pani ekspedientki, szukałam co prawda innego podkładu z Bell, ale że nigdzie go nie było więc dałam się namówic na podkład hean i nie żałuje! Podkład świetnie matuje, kryje moim zdaniem też całkiem nieźle, ale trzeba nadmienic ze nie posiadam bardzo problematycznej skóry twarzy. Skóra po nim jest gładziutka jak brzoskwinia . Jeśli chodzi o cenę to widzę że przepłaciłam dając za niego 30 zł ale i tak warto było :)

Używam tego produktu od:miesiąc

czy ja wiem

CO do krycia to średnio(a czytałam tutaj, ze tak dobrze), matuje za to świetnie, nie jest ciężki, opakowanie bardzo estetyczne i funkcjonale, cena przystępna. Ale nie jest to cos co można polecić każdej, można śmiało polecić tej, która nie ma problemów z cerą a jedynie chce wyrównać koloryt. , spodziewałam się jednak po tych recenzjach więcej.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i raczej oddam

śrenio na jeża

plusy : Doskonałe krycie, higieniczne opakowanie z pompką, ładnie stapia się z naturalnym odcieniem skóry, nie podkreśla suchych skórek, a przede wszystkim świetna cena.
minusy: ściera się i osadza w bruzdach, bez poprawek po ok. 4 godzinach wszytko co chciałabym ukryć wychodzi na wierzch.
podsumowując przyzwoity dla mało problematycznej cery bez większych niespodzianek ;)

Używam tego produktu od :2 miesięcy

można polecić

Bardzo dobry podkład za bardzo przyzwoitą cenę.
Jego działanie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, bo z moją BARDZO świecącą buźką niewiele podkładów sobie radzi. Naprawdę dobrze matuje nie robiąc przy tym takiej dziwnej, jakby wysuszonej powłoczki, co już mi się zdarzało. Kolory są ładne, ja używam naturalnego. Konsystencja jest ok, chociaż za pierwszym razem tak "tępo szło", ale to kwestia przyzwyczajenia. Wygląda naturalnie. Jak chyba każdy podkład - potrzebne jest jeszcze zmatowienie sypkim pudrem, ale
nie uważam tego za minus, bo nie wymagam cudów. Nie wyparowuje z twarzy. Nic "niepożądanego" na twarzy po nim nie wyskakuje:). Jest bardzo wydajny.

Poza dobrym działaniem, plus za śliczny zapach i fajne opakowanie.

Daję 5 gwiazdek, bo spełnia moje oczekiwania no i ta cena [ja kupiłam za ok. 19zł].. :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Przyzwoity

Posiadam ten podkład w kolorze Pastelowym.
Generalnie, sam produkt jako taki Ok, trochę dziwną dostałam pod niego bazę. Szybko wyparowywuje na skórze, gdy nawet nie zdążę jej rozetrzeć. Ale sprawia, że skóra jest bardzo gładka.

Faktycznie długo się utrzymuje na skórze, i nie ściera się na szalikach, kołnierzykach itp.

Ale co do zapachu - to średnio. Przynajmniej mój narzeczony wyczuł dziwny zapach - dla mnie nie wykrywalny. Męski nos - wrażliwy jest.

Zapłaciłam 25 zł za to opakowanie i myślę, że kupię kolejne.

Doskonały KUPUJCIE !!

Mam kolor pastelowy. Używam go od 2 tygodni. Kupiłam je za 16zł, więc jak tylko go znajdziecie to KUPUJCIE !!

Zalety:
- ładne opakowanie i funkcjonalne
- dobrze sie go aplikuje
- trwały,
- twarz delikatna w dotyku dzięki silikonom
- nie ma efektu maski
- utrzymują sie ok 10 godz, nie ściera się
- zapach ok
- nie brudzi ubrań odporny na deszcz i śnieg :)
- konsystencja ok (nie za gęsta i nie za rzadka)
- dobrze sie zmywają
- stosunkowo niska cena
- jest nie tłusty
- matuje ( mam cere mieszaną)
Wady:
-BRAKUżywam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 i będą następne