Maybelline New York, Dream Mousse Concealer

Maybelline New York, Dream Mousse Concealer

Pojemność 4,5 ml

Mocno kryjący, ale o lekkiej, piankowej konsystencji. Idealny do maskowania cieni pod oczami, ale i nie tylko. Dostępny w dwóch odcieniach.

Cena: 19,90zł / 4,5ml

/s/

póki co - niezastąpiony

Dla mnie KWC. Kosztuje grosze, a działa świetnie. Nałożony punktowo, świetnie kryje niedoskonałości. Roztarty, tuszuje cienie pod oczami oraz delikatnie rozświetla. Jest trwały, wydajny, jaśniutki, ładnie stapia się ze skórą (latem używam tylko korektora) oaz łączy z podkładem. Dla nie uniwersalny i niezastąpiony. Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2-3

Tak sobie.

Nie jestem do niego przekonana.
Kiedy nakłada się go za dużo, cera robi się różowawa i widać, że ma się "coś" na twarzy.
Cieni pod oczami... cóż.
Delikatnie je maskuje to prawda.

Ocena taka, a nie inna, bo za tą cenę mógłby być dużo lepszy.

Używam tego produktu od:nie wiem

FENOMENALNY KWC

Mój absolutny Korektor Wszech Czasów :-)

Mały słoiczek wydaje się niepozorny - byłam zawiedziona przy pierwszym otwarciu produktu, że jest go tak mało i to za taką cenę. Ale okazało się, że korektor jest baaaardzo wydajny - przy codziennym stosowaniu starczyło mi go na ponad pół roku, kryje niewiarygodnie dokładnie - zarówno cienie pod oczami jak i inne przebarwienia czy zaczerwienienia. Jest matowy, wygląda naturalnie.
Ogromny plus za TRWAŁOŚĆ - to pierwszy korektor, który wytrzymał cały mój dzień od 6 rano do 23! Dodam, że niemalże codziennie podróżuję pociągami bądź autobusem, autem w sumie ok. 4godzin dziennie, gdzie moja cera lubi przetłuszczać się w takich warunkach, a korektor nie poddał się :-) Sprawdza się też w warunkach imprezowych.

Konsystencja pozwala na dokładną aplikację palcem lub pędzelkiem (wtedy efekt krycia jeszcze wyraźniejszy).

Minusem może być uboga paleta kolorystyczna, jednakze konsystencja pozwala na roztarcie kosmetyku do pożądanej intensywności. Mam dość jasną cerę z piegami, odcień Sand jest idealny.

Polecam go koleżankom, wszystkie do tej pory zadowolone :-)

Używam tego produktu od: 1 roku

fajna rzecz:D

kupiłam go kilka dni temu i jest bardzo zadowolona:) jest leciutki, nie obciąża skóry pod oczami, a kryje bardzo dobrze:) wydajny - malutka ilość wystarcza na jedno oko:D nawet pryszczole zakrywa:D mam odcień natural, który bardzo dobrze stapia sięz moją bladą buźką:)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: początki pierwszego

średni..

Szukałam czegoś na naczynka.
Jednak ten korektor sie nie sprawdził.
Radzi sobie z kryciem drobnych wyprysków bardzo dobrze.
Jednak poważniejsze zaczerwienienia twarzy... jak naczynka to dla niego zbyt trudne zadanie. Dalej przebija rumieniec.
Z jego trwałością też jest różnie. Tak średnio 3-4h i już po nim.
I też się szybko kończy.
Minus również za ubogie kolory. Posiadam 03 Sand i jest zbyt różowy.

KWC!Nie szukam dalej!

Najbardziej podoba mi się forma dozowania: bierzesz tyle ile potrzebujesz, a gdy się kończy opakowanie nie ma problemów z dokładnym opustoszeniem słoiczka:).Ależ się rozpisuje na temat dozowania i opakowania...Przecież nie jest jest ważniejsze od właściwości tego produktu...Idealnie stapia się ze skórą, bardzo dobrze kryje i nie jest to chwilowy efekt. Znika mi podkład z twarzy, ale nie pokazuje się nic, co przykryłam tym korektorem wiele godzin wcześniej. Jest takie powiedzenie:To co dobre szybko się kończy. I tak tez jest z tym korektorem:/Ale pomijając to: polecam!

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Lubie go :)

Korektory zazwyczaj potzrebne mi są do krycia cieni podoczami, mimo że aplikacja nie należy do najłatwiejszych to efekt tego wysiłku podoba mi się. ogólnie korektor fajnie kryje, podoba mi się forma musu tylko boje się że szybko się skończy :( ten słoiczek jest bardzo malutki niestety. uważam go za bardzo udany produkt i myśle, że kupie go w przyszłości.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Kupilam ten korektor z zamiarem uzywania go pod oczy...jednak do tego sie nie nadaje. Z czasem wykorzystalam go do maskowania nie samych sincow pod oczami ale do powiek i okolic. Bardzo fajnie naklada sie go pedzlem na gorna powieke i zewnetrzna czesc dolnej :) naprawde polecam bo swietnie rozswietla spojrzenie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

świetnie kryje

Zacznę od tego, że jestem posiadaczką bardzo jasnej karnacji i ciężko mi znaleźć odpowiednio jasny korektor. Natknęłam się na ten korektor w drogerii i wzięłam sobie próbkę odcienia 02 Natural do domu, by przetestować go w dziennym świetle. Byłam bardzo miło zaskoczona, gdy okazało się, że ten odcień w ogóle nie był widoczny na mojej skórze, stopił się z nią idealnie i ukrył wszelkie niedoskonałości. Próbka wystarczyła mi na 2 dni używania, a potem kupiłam całe opakowanie odcienia 02 Natural. Jest on naprawdę świetny dla bardzo jasnej karnacji, a zawsze wszelkie odcienie Natural są dla mnie dużo za ciemne. Moim zdaniem jest znacznie jaśniejszy od najjaśniejszego odcienia podkładu Dream Matte. Wypróbowałam ten korektor kilka razy również jak podkład, na całą twarz i dobrze się, jak dotąd, sprawdza. Najczęściej używam go jednak punktowo. Doskonale się rozprowadza, bez żadnych smug. Naprawdę dobrze kryje niedoskonałości skóry (mam kilka śladów po wypryskach, niezbyt duże cienie pod oczami i kilka piegów), a przy tym jest lekki. U mnie jest bardzo trwały, przetrwa cały dzień, do momentu demakijażu, w dobrym stanie. Nie warzy się i nie wchodzi w pory, skóra nim potraktowana wygląda bardzo naturalnie. Korektor ten jest wydajny, wystarczy go niewiele na 1 makijaż. Użyłam go również kilka razy pod oczy i dobrze się sprawował - ukrył sińce i nie wysuszył skóry pod oczami, jednak mam wrażenie, że jest trochę za gęsty na te okolice i może podkreślać zmarszczki. Ja takowych nie mam, więc nie mam tego problemu, ale faktycznie pod oczy powinno się stosować korektory o płynnej konsystencji. Niemniej jednak jestem z niego zadowolona i na pewno będę mieć go stale w kosmetyczce ze względu na idealny dla mnie odcień i świetne krycie przy zachowaniu naturalnego wyglądu. Obecnie jestem w trakcie 2. opakowania.

Używam tego produktu od: początku stycznia b.r.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

zdecydowanie nie pod oczy

Podkład z tej serii mnie zachwycił, niestety korektor już nie. Jako zwykły korektor, przy aplikacji pędzelkiem, jest przyzwoity. Nie nadaje się jednak do przesuszonych partii twarzy - nie kryje i dodatkowo podrażnia. Plus za kolor. Mama bardzo jasną cerę i duża część najjaśniejszych odcieni dostępnych w Polsce jest za ciemna.
Wbrew opinii producenta kompletnie nie nadaje się pod oczy. Jest za ciężki, wałkuje się, źle kryje, wręcz podkreśla cienie. W kategorii "korektor pod oczy" po prostu katastrofa.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 10% pierwszego

bardzo dobrze kryje

Uwielbiam podkald z tej serii dlatego nie zastanawialam sie ani chwili nad zakupem tego korektora. Kupilam go z mysla o maskowaniu drobnych wypryskow;/ i niedoskonalosci cery(niestety) no i sprawdza sie w 100%. Ma konsystencje bardzo gestego musu, ale rozprowadza sie fajnie i bez problemowo. Mocno kryjacy! Idealnie maskuje i wyrownuje skore. w moim przypadku poprawki w ciagu dnia nie sa konieczne co bardzo mi sie podoba;) Opakowanie tez ma fajne, malutki sloiczek ktory rzeczywiscie wszedzie sie zmiesci. No i przystepna cena tez jest plusem;) Zastanawia mnie jedynie dlaczego producent poleca go na cienie pod oczami i generalnie pod oczy?? Nawet nie probowalam stosowac go na takie delikatne okolice, bo on jest najzwyczajniej w swiecie za ciezki i za gesty!! jedyne co mi sie nie podoba to to ze dostepne sa tylko dwa kolory z czego Natural(ktory mam) jest bardzo bardzo jasny! W opakowaniu rzeczywiscie wyglada na ladny naturalny beż, ale po nalozeniu na skore jest prawie ze bialy, dlatego trzeba uwazac zeby go bardzo dokladnie rozprowadzic.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

***

Gdy tylko dostałam cynk, że pojawił się musowy korektor od razu zaczęłam polowanie.
Mam odcień 02 natural, ale długo się zastanawiałam się nad nabyciem drugiego w innym kolorze (i dalej mnie kusi).

Korektor jest zapakowany w mały, poręczny słoiczek. Wszędzie można go wepchnąć ;) ma postać musu (co za zaskoczenie ;) ), delikatny krem łatwo rozprowadza się na skórze. Uważam, że trwałość ma podobną do podkładu z tej serii. Zarówno podkład jak i korektor ściera się w trakcie dnia, więc poprawki są konieczne. I najważniejsze :) kryje bardzo, bardzo dobrze. Niestety przeraźliwie podkreśla zmarszczki (a nie wiedziałam, że je mam). Dlatego nie sprawdza się dobrze pod oczami, a z tą myślą go kupiłam.

Używam tego produktu od: dwa miesiące