Rimmel, Renew & Lift, Brightening Powder with Minerals (Puder prasowany z minerałami)

Puder wygładza i matuje. Nadaje cerze promienny wygląd. Zawiera minerały. W opakowaniu znajduje się lusterko i gąbka do aplikacji.

Dostępne 3 kolory.

skład: talc, aluminum starch octenylsuccinate, dimethicone, octyldodecyl stearoyl stearate, zinc stearate, phenoxyethanol, caprylyl glycol, sorbic acid, hydrogenated lecithin, lauroyl lysine, methicone, disodium edta. [may contain/peut contenir/+/-: mica, iron oxides (ci 77491, ci 77492, ci 77499), titanium dioxide (ci 77891), fd&c yellow no. 5 aluminum lake (ci 19140), d&c yellow no. 6 aluminum lake (ci 15985), manganese violet (ci 77742)].(07.07.2008)

Cena: ok. 25zł / 9g

/e/

gdyby nie zapychał

Kolejny raz dałam się zwieść minerałom :) Problem w tym, że opakowanie nie posiada składu i trudno określić jakość i ilość sugerowanych przez producenta minerałów. Postanowiłam jednak zaryzykować. Kolorówka nie pozwala raczej na eksperymenty - tylko 3 odcienie, wybrałam najaśniejszy tj. ivory. Tu muszę zaznaczyć, że nie używam podkładu, więc puder nałożony solo po pierwsze wygląda trochę za jasno, po drugie kiepsko kryje. Zaczęłam stosować go na puder mineralny Isadory i tu sprawdził się doskonale: bardzo ładnie rozświetla, sprawia, że twarz nie jest płaska, wygląda na wypoczętą, nie trzeba poprawek w czasie dnia (choć mam skłonność do świecenia się). Tyle zachwytów, po 4 dniach powróciły zaskórniki i musieliśmy się pożegnać. Nie znam składu, więc nie mogę stwierdzić, co mnie zapchało. Wspomnę jeszcze o opakowaniu - myślę, że sam puder mółby być tańszy, lusterko i dołączona gąbka raczej się nie przydzadzą, wieczko opakowania przy noszeniu w torebce szybko moze się zepsuć.

Mimo wszystko polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: 4 dni
Ilość zużytych opakowań: troszkę pierwszego

nie dla mnie

Nie polubilismy sie. Mam normalna skore ale z tendencja do przesuszenia, ale szukam pudru, ktory zneutralizuje filtry. No ten sie nie sprawdzil. Jeszcze jako tako, jezeli naloze go pedzlem, ale juz gabka robi plamy. Podkresla suche skorki pomimo, ze nakladam najpierw serum a pozniej tlusty filtr. Jak zauwazyla poprzedniczka, trzeba uwazac z iloscia, bo moze wygladac nienaturalnie, zbyt matowo.
Jednym zdaniem, to nie to, nie szukam pudru, ktory az tak matowi.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsz ale pojdzie w swiat

bardzo dobry

mam odcien 103, dla jasnej karnacji idealny

trzeba uwazac zeby za duzo nie nalozyc bo wyglada nie naturalnie

jezeli ktos ma bardzo sucha cere to moze podkreslac skorki

dobrze matuje, nie ciemnieje na skorze

nie uczula

przykrywa drobne niedoskonalosci

fajne pudelko tylko nie wiem po co lusterko na dole

jest bardzo dobry narazie moj nr 1 ale dalej szukam idealnego

Ilość zużytych opakowań: -------

Uzywam prawie 2 tygodnie, jak na razie sprawuje się bardzo dobrze, o niebo lepiej niż niektóre droższe.
Buzia ładnie wygładzona, zmatowiona, nie waży sie i nie robi maski, konsystencja ok. Buzia wyglada bardzo ładnie, jest odżywiona. Dobrze komponuje sie z podkładem. Puder nałożony na podkład wytrzymuje całkiem długo bez świecenia się w mojej strefie T, co jest dla mnie bardzo ważne.

Co do opakowania, jak wspomniala poprzedniczka co to ma być?
nie rozumiem po co lusteko w dolnej klapce skoro nie moge jednoczesnie sie pudrowac patrzac w lusterko...dla mnie bez sensu totalnie...
Gąbki też nie uzywam, puder nałozony pedzlem z Sephory daje dużo lepszy efekt:)

A...no i zapach pudru. NIe podoba mi sie.

Ale podsumowujac, jak na razie używam i nie mam ochoty zmieniac na inny:)Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
Używam prawie 2 tyg