SunOzon, Selbstbraunungsspray (Samoopalacz w sprayu (stara wersja))

SunOzon, Selbstbraunungsspray (Samoopalacz w sprayu (stara wersja))

Spray jest wyjątkowo praktyczny, gdyż nanosi się go równomiernie na skórę niezależnie od pozycji, w jakiej trzyma się butelkę. Nadaje skórze długotrwały brązowy koloryt opalenizny. Wspiera naturalną gospodarkę wodną skóry. Nawilża skórę, dzięki czemu staje się gładka i delikatna. Naturalna opalenizna bezpieczna dla skóry, przebadany dermatologicznie.

uwielbiam:)

Zacznę od plusów:
+ ładny kolor, taki naturalny
+wygodne opakowanie
+nadaje się także do twarzy
+cena - 8 zł
Minusy:
-niezbyt wydajny
-trochę wysusza, ale to jak każdy
-po jakimś tygodniu jakby pęka na skóry i robi mi się coś na kształt rozstępów- jakby "przebija" przez niego nieopalona skóra, ale tak miałam z wieloma samoopalaczami(przyczyną było słabe nawilżenie skóry). Jednak w przypadku tego nie jest jeszcze tak źle:) a stosowany na małe powierzchnie jest idealny.

Efekt piękny, pod warunkiem, ze stosujemy 1-2 dni po peelingu:)
Ogólnie polecam

Ilość zużytych opakowań:

oh plama plama co za pech :D

Kupilam ten preparat w niszy budżetowej.
Po pierwszym użyciu ...nie było efektu:D
Po drugim już lepiej, dużo lepiej. Opalenizna jest naturalna i w sumie dość szybko można uzyskać ładny odcień.
Największą wadą jest...błyskawiczne schodzenie, po jednym myciu schodzi zostawiając gdzieniegdzie plamny, no ale plamy da sie przezyc są normalnym zjawiskiem wsród środkow opalających, ale takie blyskawiczne złażenie-nie!
Atutem jest niska cena i duża butla.
Pomkę wyciągam bo przy mokrych dłoniach nie da się nią psikać:D

Używam tego produktu od:pól roku

świetny

Kupiłam go z pewnymi obawami, ale jestem pod wrażeniem. Superekspresowo się wchłania i bardzo łatwo nałożyć go bez smug (nie stosuję przed nałożeniem ani peelingu, ani balsamu). Kolor jest śliczny, nie za ciemny, nie za jasny (chociaż faktycznie po pierwszym użyciu raczej mało widoczny - po drugim już cudo). Schodzi całkowicie równomiernie. Jedyny minus, to dość ciężko chodzący atomizer, który w moim wypadku całkowicie się w końcu zepsuł. Z tego też powodu nie daję pięciu gwiazdek, ale używam jako mleczko i też jest super ;)

Polecam! Zresztą za tę cenę naprawdę grzechem byłoby nie spróbować, choćby z ciekawości
Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy

NAJ

Jest idealny, niezastąpiony :D
+pięknie brązuje
+daje naturalny kolor
+z odrobiną dobrych chęci użytkowniczki opala równiutko, bez plam
+spray nakłada się dużo lepiej od mleczka
+cena śmiesznie niska
+fajne opakowanie chociaż trochę się ślizga
+całkiem wydajny, już trochę czasu opalam się i to cały czas na jednej buteleczce
+no i przede wszystkim- PIĘKNIE PACHNIE! A słyszał ktoś wcześniej żeby samoopalacz pięknie pachniał? Ewenement, uwielbiam jego zapach

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Mój typ wśród samoopalaczy..

do ciała. Opala równo, na ładny kolor, jest tani jak barszcz, ma całkiem znośne opakowanie.

Co do tego że nie ma zapachu, nie zgodzę się. W każdym klasycznym samoopalaczu ten smrodek jest, w tym też, ale da się przeżyć.

Aha, nieziemsko wydajny. Kupiłam dwa opakowania ( trzecie dla mamy :D ) jak tylko wszedł, parę miesięcy temu, jedno stoi u mnie, drugie u teżeta, i prawie nic nie ubyło. Wcześniej kupowałam spray Nivei, albo loreale..Ale skoro nie widać różnicy? Same wiecie ;-)

Używam tego produktu od:jak się pojawił

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Niesamowity!

Nigdy nie uzywalam zadnych samoopalaczy, poniewaz bylam pewna ze nie mozna za pomoca ich uzyskac rownomiernej i naturalnej opalenizny. Uzywalam wylacznie balsamy brazujacy efekt ktorych byl nie taki widoczny, ale przynajmniej naturalny (Nivea Summer Beauty). Ale kolezanka poradzila ten samoopalacz zapewbiajac ze z nim mozna uzyskac efektowna naturalna opalenizne+zadnego charakternego zapachu samoopalaczy+zadnych plam+jest okropnie tan(ok.6zl)i! I wiecie co? To wszystko sie potwierdzilo! WSZYSTKO!!!! Nie trzeba zadnego solarium!NIC oprocz niego dla uzyskania wspanialej opalenizny!!! Poza tym jest bardzo wydajny. Po prostu idealny dla wielbicielek ladnie opalonej skory!

Używam tego produktu od:3 mies
Ilość zużytych opakowań:1,5