Soraya, Colour Care, Baza silikonowa do cery normalnej i mieszanej

Soraya, Colour Care, Baza silikonowa do cery normalnej i mieszanej

Przeznaczona jest do stosowania pod fluid, make-up i puder. Sprawia, że twarz jest lepiej przygotowana do wykonania makijażu. Na takiej bazie trzyma się on dłużej i wygląda piękniej. Dzięki zawartości najnowszej generacji elastomerów i silikonów doskonale się rozprowadza, wygładza niedoskonałości skóry oraz optycznie tuszuje zmarszczki i zapobiega gromadzeniu make-upu w ich wnętrzu. Sprawia, że skóra jest matowa i aksamitna w dotyku. Baza silikonowa oparta jest na lekkiej, delikatnej konsystencji, nie zatyka porów i powoduje, że makijaż wygląda naturalnie. Nie przesusza skóry, jest bezzapachowa, nie zawiera tłuszczów (oil free formuła).

Rezultat:

- Gwarantuje perfekcyjne i profesjonalne wykonanie makijażu

- Ułatwia równomierne rozprowadzenie make-upu, fluidu i pudru

- Znacznie przedłuża trwałość makijażu i sprawia, że jest bardziej odporny na ścieranie, spływanie pod wpływem potu

- Chroni skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych

- Błyskawicznie wygładza skórę.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Aqua, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate (15.11.2008)

Cena: ok. 30zł / 30ml

/e/

Świetna baza!!

Jest to baza doskonale nadająca się pod podkład. Jej obecność nie męczy skóry, twarz jest bardzo ładnie zmatowiona.

Pod względem użytkowania nie dopatrzyłam się minusów.

Jedynie:

Minusem jest niestety cena! Co zmusza czasem do szukania tańszych zamienników:( Minusem także jest opakowanie. Nie jestem w stanie powiedzieć kiedy baza się kończy, ponieważ czarne nieprześwitujące opakowanie mi to uniemożliwia i czasem dochodzi nawet do takiego momentu kiedy chcę użyć tego produktu, a jego wcale w opakowaniu nie ma!

Ogólnie polecam:)

Ilość zużytych opakowań: trzy

w porządku.

Dosyć lubię tą bazę, jednak nadal poszukuję tej idealnej.
+ nie robi "tłustej twarzy"
+ łatwo się rozprowadza
+ konsystencja w porządku, nie za rzadka
+ nigdy nie miałam problemów z aplikacją kosmetyku
+dzięki niej podkład lepiej się rozprowadza, jednolicie
-cena jest troszkę za wysoka

zadowolona

+ bardzo ładnie utrzymuje cienie, nie osypują się, zachowują dłużej swój kolor;
+ długi termin,
dobry podkład się na niej nie rolował (Bell) gorszy tak (najtańszy z Rimmela);
Łatwo się rozprowadza, przedłuża trwałość makijażu,
+ Wygładza
+ Bezwonna

- Trochę śliska i tłusta po nałożeniu, ale to w końcu silikony;
- cena, za droga dla studenta :(

Sredniak

Kolejna malo udana przygoda z Soraya.

W porownaniu z Daxem baza wypada dosc slabo. Ma bardziej plynna, rzadsza konsystencje i sprawia wrazenie bardziej tlustej, a mniej silikonowej. Po jej zastosowaniu skora jest gladka ale nie aksamitna, a troche blyszczaca.

Pod makijazem nie sprawdza sie w ogole - roluje sie, trudno rozprowadzic podklad. Zrobienie makijazu staje sie trudne i czasochlonne.

Opakowanie z pompka to niezly patent, tyle ze nie widac ile jeszcze preparatu zostalo, bo jest nieprzezroczyste.

Ogolnie moze byc, sa bazy znacznie gorsze i znacznie lepsze, ot, taki przecietniak.

Używam tego produktu od: 1 rok i 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale opakowanie

Cudowny produkt!

Dobrze się rozprowadza, przyzwoita cena, makijaż długo się utrzymuje, baza wystarcza na długo, a pompka się nie zacina! Ideał! ;) Jednak nie mogę już znaleźć tego produktu! :( Czy został on wycofany?

Używam tego produktu od: 1 rok

WARTO MIEĆ TAKI KOSMETYK-TRWAŁY MAKIJAŻ GWARANTOWANY :)

-cera wspaniale przygotowana do makijażu
-idealnie się rozprowadza i szybko wchłania
-znacznie przedłuża trwałość make-upu
-lekka konsystencja sprawia, że skóra oddycha
-wspaniale matuje i pomaga w rozprowadzeniu dalszych kosmetyków
Makijaż sylwestrowy przetrwał cały wieczór i calutką noc i jeszcze chwilę dłużej :)
CÓŻ WIĘCEJ CHCIEĆ OD TEGO MAGICZNEGO KOSMETYKU? ;)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Warto mieć ją w swojej kosmetyczce

Kupiłam tą bazę, bo... Po prostu chciałam mieć jakąś. Jest naprawdę niezła. Nie mam problemu ze spływającym podkładem, bo używam idealnie dobranego do mojej tłustej cery, ale baza ładnie wygładza nierówności (syndrom cery przed okresem ;) )
+przystępna cena
+ładne, minimalistyczne opakowanie
+można stosować bez podkładu (wygładza buźkę)
+podkład prezentuje się z nią może nieco lepiej

Używam tego produktu od: lipca 2011
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Slabiutko

Po slabej bazie lirene skusilam sie na sorayę i znowu pudlo.zaplacilam za nia ok 30zl i strasznie zaluje.moim zdaniem baza z daxa jest lepsza. Ta jest jakby za rzadka aplikowalam mikro ilosc ale i tak jakos mazala mi sie na twarzy i ńic a nic nie utrwalila. Szkoda kasy nie polecam.

Używam tego produktu od: Nie uzywam juz
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Super!

Jest to moja pierwsza baza, w dodatku używałam próbki, ale z pewnością kupię pełnowymiarowe opakowanie.
Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z takim kosmetykiem. Zdziwiłam się, jak szybko się wchłania, nie pozostawiając żadnej warstwy na twarzy, a jedynie aksamitną gładkość. Nie byłam przekonana, czy w czymkolwiek mi pomoże. Jakże wielkie było moje zaskoczenie, gdy po szalonych tańcach na całonocnej imprezie mój makijaż był cały czas na miejscu właściwie nienaruszony przez pot i dotykanie rękami! W dodatku moja twarz nie błyszczała się, nie miałam potrzeby jej pudrowania. Cudeńko! Na pewno nie będę używała jej na codzień, ale na większe wyjścia-niezastąpiona!

Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Jest idealna!

Ta baza spełnia wszystkie swoje zadania! Makijaż nakładany na nią utrzymuje się dłużej:) skóra po niej jest aksamitna i fluid bardzo dobrze się rozprowadza, makijaż wydaje się lekki.Przede wszystkim nie zapycha. Nie wyobrażam już sobie makijażu bez niej:)

Używam tego produktu od: 1 rok

Na prawdę w porządku

Zaznaczam, że jest to moja pierwsza baza pod podkład dlatego nie mam porównania. To co jest pewne : wygładza buzię, wypełnia zmarszczki, podkład rozprowadza się na niej jak ciepłe masełko na świeżym chlebku. Nie używam jej na co dzień bo zwyczajnie nie mam na to czasu. Co do przedłużenia trwałości makijażu - sprawa dyskusyjna, nie widzę miażdżącej różnicy przy i bez jej stosowania więc śmiem twierdzić, że to nie jest wcale jej mocna strona a przecież od tego ona jest. Na pewno matuje buzię ale to też nie na długo. Opakowanie jest wygodne, łatwo się ją aplikuję, niestety nie przez czarne pudełko nie widać ile jej jeszcze zostało. Generalnie nie jest zła ale szału też nie ma, dlatego daję neutralne 3 gwiazdki, czekam aż się skończy i szukam dalej.

Używam tego produktu od: ponad roku

dość dobry produkt

Plusy:
- przedłuża trwałość makijażu
- matowi cerę
- po jej nałożeniu podkład łatwo się rozprowadza
- jest wydajna
- ma wygodne opakowanie

Minusy:
- mam wrażenie, ze trochę zapycha