Avon, Care, Sheer Lip Gloss with Jojoba Oil (Błyszczyk do ust z jojobą)

Avon, Care, Sheer Lip Gloss with Jojoba Oil (Błyszczyk do ust z jojobą)

Nadaje ustom delikatny, przejrzyście różowy kolor, który jest stopniowo uwalniany. Łatwo sie go aplikuje i ma przyjemny zapach.

spoko loko

produkt dla mnie bardzo dobry...ładnie pachnie...nie spływa z ust...trochę denerwujące jest to ze zmienia barwę na lekki róż...bardzo długo utrzymuje sie na ustach...nie zjada sie go jak to bywa z błyszczykami...no i nie wysusza ich...są bardzo miękkie... naprawdę porządny gadżet ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:

nie.

nie podoba mi się. paskudna konsystencja, jakby żelowate kluchy, klei się, po tym, jak się zaróżowi, barwi usta tak, że ciężko się później tego koloru pozbyć, miałam wrażenie, że wysuszył usta - a już napewno ich nie pielęgnował. nie kupię go więcej. do tej pory moja jedyna porażka wśród błyszczyków avonu.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

gdzież ta fuksja??

Klei się, jest kompletnie bezbarwny, nie zauważyłam żadnego odżywczego działania, szybko wysycha.... jedyny plus, jaki dostrzegłam, to zapach, jest dość przyjemny.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

polecam!

kupilam go tak bez powodu. ale jestem milo zaskoczona. nie nadaje zadnego koloru co mi bardzo odpowiada, ale ladnie usta blyszcza. pachnie ladnie chociaz smaku nie ma zadnego a jak juz cos totaki typowo chemiczny. fajnie nawilza.

poreczny zmiesci sie nawet w najmniejszej kieszeni.

Gorzej niż słaby.

Produkt nie spełnia obietnic producenta.
Nie posiada koloru, jest zwyczajnie bezbarwny.
Wysusza usta.
Jest niezwykle nietrwały. Po 10 min nie ma po nim śladu, całość wchłania się w wargi.
Zapach niby owocowy, jednak jest niezwykle chemiczny.

Nie warty wydania nawet tych kilku złotych.

fuksjaaaa

Naprawdę bardzo przyjemny błyszczyk: miło pachnie jakimiś bliżej niesprecyzowanymi owocami, nie klei się, równo nakłada... Wiele z moich poprzedniczek narzeka na brak koloru, heh, na mnie to nabiera kolor fuksji co zupełnie nie pasuje do mojego typu urody. I głównie dlatego jak dla mnie odpada:(

Opakowanie raczej średnio ładne. Tym bardziej dla mnie-istoty nie przepadającej za różową kolorystyką...

nic specjallnego

błyszczyk jak błyszczyk... bardzo nietrwały nie majacy zadnego klooru - jest przesroczysty.....
jakos nie za specjalnie nawilza czy odzywia usta
dobrze ze zaplacilamza niego tylko 4,9:)

Ilość zużytych opakowań:nawet nie 1

eee tam:/

Taki to to nico:/ miał być delikatny różowy kolor-nie ma.Miał nawilżać-czy ja wiem, usta po jego nałożeniu sprawiają wrażenie mokrych,ale ściera się błyskawicznie.Bez smaku. Kompletnie nie wydajny.Nie warto

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jeszcze pierwsze

Good

na poczatku bylam zachwycona blyszczykiem,ale jednak ja zawsze na poczatku jestem zachwycona a ponzije ehhh moze byc...
przede wszystkim blyszczyk ma swietny zapach taki wg mnie malinowy...
daje fajny efekt mocnych ust
latwo sie rozprowadza
nie pozostaje na nakrętkach ,nie wylewa sie

nie daje jednak koloru rozowego,poprostu jest taki jakis nijaki,no i przede wszystkim po 30 min.juz go w ogole nie ma,wiec duzy minus dla blyszczyka

poza tym dalam za niego 4,90 i zaluje,ze nie kupilam wiecej,bo tani za 4,90,ale w nastepnych katalogach bedzie za 7,90,a to juz cena za duza jak na taki blyszczyk

Używam tego produktu od:niedawna

dobra jakosc za niska cene :)

to jest kameleon, ten co kiedys byl z color trend :)
+ arbuzowy zapach [jak dla mnie]
+cena
+aplikator
+trwałość całkiem niezła
+ładne opakowanie

- jest ich niewiele, ale jednak są
- brzydki kolorek, taki ciemny roz
no i niewydajny :( bo caly czas nim sie marze

Używam tego produktu od:2 tyg.

Nie jest zły...

Ale też i nie najlepszy.Rzeczywiście:nie klei się i łatwo się nim pomalować dzięki dobremu aplikatorowi.Jednak,ja od błyszczyka wymagam więcej,chociażby obiecanego koloru jaki ma dawać,a tego nie robi.Rzeczywiście stopniowo uwalnia kolor,ale nie taki jak w katalogu-tamten to ładny pastelowy róż,a na moich ustach wychodzi fuksja :(.Również wymagam od błyszczyka by był w miarę trwały,żebym nie musiała co chwilę po niego sięgac do kieszeni.A ten niestety mnie do tego zmusza-znika z moich ust po 30 minutach :(.Jednym z plusów produktu jest na pewno prócz opakowania i pielęgnacji ust jego cena,która wynosi 4,50 przy zakupu innego produktu z katalogu.Ale co z tego,jak nie spełnia moich wymagań? :(

Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Bardzo dobry.

Całkiem niezły błyszczyk za przyzwoitą cenę. Łatwo się nakłada, ma fajną konsystencję, nie klei się, przyjemnie nawilża usta...Ma prawie przezroczysty kolor,więc łatwo się nim umalować nawet bez lusterka. Polecam na dzień.

Używam tego produktu od:kilku dni:)