L´Oreal Professionnel, Vitamino Color Shampooing (szampon do włosów farbowanych)

Szampon przeznaczony szczególnie do włosów cienkich, koloryzowanych. Wzmacnia włókno włosa nie obciążając go, chroni trwałość koloru. Rezultat: piękniejszy i bardziej trwały kolor, pogrubiony ale nie obciążony włos.
Zawiera Color Guard System: pochodne witaminy E (antyutleniające), aminokwasy oraz białka, które nadaja włosom miękkość i połysk, czynnik teksturyzujący pogrubiający włos, nadający fryzurze puszystość.
Dwie wersje : normalna oraz do włosów cienkich i delikatnych

Skład: /wersja do włosów cienkich/ Aua, Sodium Laureth Sulfate, Dimethicone, Cocamidopropyl Betaine, Sdium Chloride, Cetyl Alcohol, Hydroxystearyl Cetyl Ether, Cocamide MIPA, Parfum, Sodium Methylparaben, DMDM Hydrantoin, Carbomer, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol, Guar Hydroxypropyltrimonium Wheat Protein, Magnesium Acetate, Methylparaben, Aspartic Acid, Glycine, Arginine, Glutamic Acid, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Cena: ok. 35 zł / 250 ml

Bardzo very good! ;)

To bardzo dobry szampon i na pewno godny polecenia!
Jednak daje tylko 4 gwiadki.Jest to produkt lepszy od tych popularnych(różnicę widać zwłaszcza jak po nim chce się powrócić do takowych). Włoski są gładkie,dobrze odrzywione i nie obciążone!!
Jak dla mnie ma dwa minusy ktore wpłyneły na odjęcie 1 gwiadki.Pierwszy taki malutki to fakt iz slabo sie pieni. Drugi poważniejszy za cenę.Mimo iż to b.dobry produkt nie wiem czy jej wart. ;-)

Używam tego produktu od:2 m-c

Wracam do niego

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2

Bardzo solidny, a jednocześnie delikatny szampon. Używam go na codzień, włosy są po nim pachnące, miękkie a sam szampon jest bardzo wydajny (3 razy bardziej niż sklepowe). Pachnie malinami, a w zestawie z odżywką jest już rewelacja. Nie obciąża włosów, nie podrażnia skóry głowy, jest gęsty i świetnie się pieni. Warto w niego zainwestować. Jak z przedłużaniem koloru to trudno określić (często farbuję), ale cała linia na pewno na dłużej zagości w mojej łazience.

niestety-zawiódł mnie

Miałam wielkie nadzieje co do tego szamponiku ech moze dlatego że to szampon profesjonalny i na rzeczy się zna hrh myślałam ze zdziała cuda a konkretnie chodziło mi o kolor żeby dłuzej sie utrzymał a tu niespodzianka nie miła oczywiście-po umyciu nim włosów i po wysuszeniu nastąpiło potworne elektryzowanie się (nigdy takiego problemu nie miałam ani bardzo wysuszonych włosów żeby tak się stało:( ),ogólnie nie jestem zadowolona z tego kosmetyku i więcej go nie kupię wrrr

Podrażnia skórę głowy :/

Niestety potwornie podrażnił mi skórę i spowodował łupież... Co ciekawe zareagował na niego tak samo TŻ, który zawsze używa moich szamponów. Gdyby nie to, byłabym bardzo zadowolona. Włosy są miękkie, wygładzone, nie powoduje obciażenia ani szybszego przetłuszczania włosów. Kupiłam go zachęcona świetnym działaniem Liss Extreme tejże firmy. Niestety Vitamino Color w moim przypadku się nie spisał...

Chyba tak,

Użyłam go jak dotad dopiero dwa razy, ale ogólnie mi sie podoba, zwłaszcza, że ma obecnie rózowo- wiśniowe opakowanie:) Mam wersję do włosów cienkich, szampon nie obciąza i nie otłuszcza, przyjemnie wisniowo-landrynkowo pachnie, dobrze sie pieni, nie podrażnia. Niestety, zdaje sie, że trochę wysusza, choć o wiele mniej niż Intense Repair. Krótko mówiąc,bez odzywki sie nie obejdzie, ale szampon przyjemny.

Dość dobry

To chyba jeden z lepszych szamponów do włosów farbowanych na rynku, nie ma tu zadnych niespodzianek w postaci przesuszenia włosów badź szopy na głowie, dobrze sie pieni i jest bardzo wydajny. Przedłuża trwałosc koloru (chociaż tu mógły byc jeszcze lepszy) i ładnie nabłyszcza włosy.

Porządny

To bardzo fajny szampon. Moim zdaniem, jego największą zaletą jest rzeczywiste przedłużanie trwałości koloru. Oprócz tego nie plącze i nie obciąża włosów, jest wydajny, dobrze się pieni i przyjemnie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

Rewelacja!!!

jak dla mnie super!!!! uzywam różnych szamponów, większości profesojalnych, ale żaden nie zachwycił mnie tak jak ten. Ma bardzo miła konsystencję, jest bardzo wydajny, pięknie pachnie i co ważne nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, a dla mnie to bardzo wiele. Ja mam w wersji do włosów cienkich. Dzieki niemu włosy pięknie lśnią, super się układają, są lekkie aczkolwiek śliskie, co ja uwielbiam, nie ma efektu obciążenia, jest po prostu genialny!
Poza tym mogę używać go kilka dni pod rząd a u mnie to rzadkość, ponieważ moje włosy lubią zmiany i w zasadzie co dwa dni myję je innym szamponem, inaczej robi mi się siano :-(
Uzywam go z odzywką Welli Hydro mask i efekt jest zachwycający, wloski są miękki, milutkie i dlugo pachnące :-) Jak dla mnie HIT! Kupię teraz pogrubiający, zobaczymy czy będzie tak dobry jak ten.

bdb

Bardzo lubię ten szampon i uzywam bez przerwy od 2 lat. Poleciła mi go fryzjerka, bo po wszystkich zwykych, takich "sklepowych" miałam łupież. Szampon jest bardzo wydajny. Wystarczy tylko odrobinka do umycia włosów. Ja myję codziennie a jedna butelka starcza mi prawie na 3 miesiące. Ma przyjemną konsytencje i piękny zapach. Dobrze oczyszcza włosy, nie wysusza. Kolor jest caly czas lśniący, świeży(mam balejaż jasny blond). Nie obciąża włosów, są puszyste i miękie. Jednak po kazdym uzyciu odżywka jest niezbędna. Bez niej włosy są "chropowate" i nie do rozczesania. Prawie z każdą odzywką ładnie współgra. Ogólnie polecam. Dostepny oczywiście tylko w zakładach fryzjeskich.
Aha, zapomniałam dodać, że moja buteleczka jest różówa, nie żółta.

Najwyraźniej nie dla mnie

Hej!
Zakupilam ten szamponik na allegro, na spółkę z bratową- w opakowaniu 1,5 litra. Mialam więc okazję przetestować jakies 750 ml tego szamponu przez ok 4 miesiące.

Moje oczekiwania okazały się niestety za duże jak na możliwości tego szamponiku (a może możliwości szamponu większe niż moje oczekiwania?)
Mam włosy farbowane na jasny blond, raczej nie zniszczone (dużo inwestuję w odżywki i maski, obecnie zastanawiam się nad kupnem Wella SP Hydro Mask).
Niestety, szampon ten baardzo obciąża moje normalne (na pewno nie cienkie!) włosy. Poza tym- ok.

Zalety tego produktu:
1. pięknie się pieni
2. jeszcze śliczniej pachnie, tak troche owocowo
3. Włosy po nim stają się śliskie, łatwe do rozczesania
4. Dobrze odżywia
5. Bardzo wydajny (ja myję co 1-2 dni, 750 ml starczyło na ponad 4 miesiące)

Wady:
1. Może obciążyć włosy i przyśpieszyć ich przetłuszczanie się

Podsumowując- świetny szmpon dla włosów mocnow uwrażliwionych bądź suchych; osobom o włosach raczej tłustych bądź cienkich bardziej polecam Wella Lifetex do farbowanych- pięknie pachnie (aż chciało by się go zjeść!!!) i nadaje objętość.

Używam tego kosmetyku od ponad 4 miesięcy / ilość zużytych opakowań: 3
Możliwe że będą następne, ale tym razem w wersji FINE- dla włosów cienkich (może wtedy nie będę musiała tak często myć głowy?)

Moj ulubiony!

Swietny! Mam butelke 1.5 litrowa :D Jest bardzo wydajny, pieknie pachnie, oczyszcza wlosy, ulatwia ich rozczesywanie, chroni kolor... wiecej nie da sie powiedziec :D Dla mnie najlepszy!

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

bardzo dobry, ale .. do włosów nie odbarwianych

Jest to świetny szampon do włosów koloryzowanych, ale nie odbarwianych. Jeśli zmieniacie TYLKO barwę włosów, bez ich rozjaśniania, powinnyście być zadowolone. Szampon (koniecznie w parze z odżywką) nadaje włosom połysk i elastyczność, pięknie chroni odcień koloru nadany przy farbowaniu. Włosy są żywe, naturalnie się układają i łatwo modelują.<BR>Jest wydajny.<BR><BR>Niestety, w wypadku włosów koloryzowanych, a zarazem regularnie odbarwianych zdolności pielęgnacyjne tego kosmetyku mogą okazać się niewystarczające. Po umyciu włosy mogą być nadal szorstkie i nawet odżywka nie spowoduje ich dostatecznego nawilżenia. W takim wypadku kosmetyk nie jest także w stanie ochronić odcienia przez okres pomiędzy kolejnymi farbowaniami (4-6 tyg.)