Garnier, Intensywna Pielęgnacja Suchej Skóry, Mleczko do ciała przeciw wysuszaniu skóry

Jego unikalna formuła z karité, olejkiem z moreli i palmy błyskawicznie nawilża suchą skórę, przynosząc jej ukojenie i komfort aż do 24 godzin, bez pozostawiania tłustych śladów.

***

Od pewnego czasu zabierałam się za dodanie tego kosmetyku, a tu proszę, ktoś mnie wyręczył :) więc przystępuję do oceniania :)
Mleczko przyjemnie pachnie, ma fajną konsystencję, dobrze się rozprowadza. ale czuję pewien niedosyt...nie mam bardzo suchej skóry, a jednak jego czerwony brat z syropem z klonu lepiej radzi sobie z moją skórą...to mleczko wolniej się wchłania i zostawia lepką powłoczkę na skórze...kiepsko nawilża, skóra jest po nim taka "rozlazła", rozpulchniona i nie jest gładka w dotyku. No i ten kolor opakowania...majtkowy róż...