Pantene, Pro-V Proste i Gładkie, Szampon

Pantene, Pro-V Proste i Gładkie, Szampon

Szampon Pantene Pro-V Proste i Gładkie został wzbogacony kompleksem Pro-V i:
- pomaga wzmocnić włosy (chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi szczotkowaniem lub stylizacją), głęboko wnika w ich strukturę pomagając szybko odżywić je od wewnątrz
- został stworzony specjalnie, aby kontrolować puszenie się włosów
- kolekcja Pantene Pro-V Proste i Gładkie pozostawia włosy jedwabiście miękkie, lśniące oraz widocznie gładsze już po 10 dniach.

Skład: Aqua, Ammonium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Dimethicone, Glycol Distearate, Citric Acid, Cetyl Alcohol, Sodium Citrate, Ammonium Xylenesulfonate, Cocamide MEA, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, DMDM Hydantoin, Hexyl Cinnamal, Tetrasodium EDTA, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Paraffinum Liquidum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hydrogenated Polydecene, Trimethylopropane Tricaprylate/Tricaprate, Tocopherol.

Cena: 8zł / 200ml
/e/

nie wygladza, wysusza

nie wiem skad ta nagroda internautow. ot, zwyky szampon. dobrze myje, bdb sie pieni, ladny zapach. wlosy sa czyste, pachnace, nie obciazone. ale troche placze wlosy i bez odzywki raczej sie nie obejdzie. no i niestety szampon nie spelnia obietnicy - nie wygladza! w tej kwestii wygladzajacy timotei z maslem shea i bambusem jest o niebo lepszy!

edytuje: szampon zaczal strasznie wysuszac skore glowy!!! skora schodzi prawie platami!! masakra jakas. moja siostra miala to samo, dodatkowo nabawila sie po nim lupiezu. KOSZMAR!!!

Używam tego produktu od: 3tyg

świetny

daje rewelacyjne moim zdaniem efekty w połączeniu z odżywką z tej lub innej serii pantene. Włosy są piękne, sypkie i niesamowicie błyszczące. Odkąd używam tych kosmetyków (a wcześniej używałam wielu, często bardzo drogich kosmetyków fryzjerskich) moje włosy przestały być sianowate. Po wyprostowaniu moje włosy są jak z reklamy pantene :). Polecam!Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

kibel

mam włosy kręcone które na wszystkie sposoby próbuję prostować, ten szampon sprawia że włosy są dziwne w dotyku, takie gumowe jakieś nie błyszczą się i na drugi dzień trzeba je myć bo się szybko przetłuszczają
przereklamowane badziewie

Używam tego produktu od:jakiś czas

Idealny!

Miałąm już rózńe szampony, ale nigdy nie ten. Moje włosy są długie, lubią się przesuszać, jednocześnie przetłuszczajac przy skórze, dodatkowo się puszą.
Już po jednym użyciu tego szmponu moje włosy były normalnie nie do poznania! Głaciutkie, mięciutkie, wreszcie były opanowane! Oczywiście nie wyprostowały się, to nie prostownica ;) Ale efekt był taki że i takiego bym sięnie spodziewała! Dodatkowo konsystencja fajna, przyjemny zapach. Nie trzeba dużo lać żeby dał efekt.

Polecam do niego też odżywki, efekt będzie jeszcze lepszy :)

Używam tego produktu od:2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Bardzo dobry :)

Dobrze sie pienie.
Chroni wlosy przed wilgocia, 0 puszenia sie.
Przyjemny zapach i konsystencja.
Razem z dobra odzywk, doskonaly.

Naprawde jeden z lepszych, godny polecenia szampon :)

Używam tego produktu od: miesiaca

Przyjemny

Szapmon używałam i z odzywka z tej samej serii albo poprostu tylko go samego używałam. I powiem, że uzywany sam dobrez sobie radził, bo odżywka z tej serii niestety jest nie udana.
No, ale przejdzmy do oceny szamponu :D
Fajnie sie nim myło włosy, nie obciązał ich, włosy sienie puszyły, łatwo sie rozczesywały i ładnie pachniały., no i rzeczywiście błyszczały.
Szampon jest wydajny.
Kolejny udany produkt Pantene :D

Używam tego produktu od: dwa miesiace uzywałam, a moze dłuzej?

bdb ;D

Włosy są po nim zdrowe, nawilżone!!!, gładkie. Lepiej się rozczesują, prostują. Naprawdę pomaga zniszczonym puszącym się włosom.Używam go od niedawna, a efekty są zniewalające. Stosuję go w połączeniu z tą samą odżywką. Jest z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: 2 tyg

Ok

+Włosy są jak z reklamy! Gładziutkie (ale to nie znaczy, że proste!), miłe w dotyku jak po żadnym innym szamponie i oczywiście lśniące!
+po umyciu włosy rozczesują się jak po odżywce - oszczędza to czas, bo wiem, że nie muszę nakładać odżywki i marnować rano czas ;)
+Wydaje mi się, że nawilża. Końcówki po szamponie są mięciutkie, co bardzo rzadko mi się zdarza :D + nie potrzebuję juz żadnych jedwabiów itd.
+Konsystencja jest idealna! Gęsta i przez to wystarczy naprawdę ociupinkę szamponu aby pienił się rewelacyjnie :D.
+włosy dobrze się układają
- czuję, że ładuję włosy milionem silikonów i efekty które wymieniłam są doraźne tzn. są to tylko pozory, gdybym nie użyła go chociaż raz włosy wróciły by do swojego pierworodnego stanu.
Coś mi w nim po prostu nie pasuje...
- wydaja mi się że włosy trochę szybciej się przetłuszczają... no ale i tak czyś jak myję kudły codziennie ;d

Używam tego produktu od: kilka tygodni z przerwami na inne szampony

ok:)

Bardzon lubie szamopny Pantene:) przyjemnie pachna, nie włosy po nim sa miekkie, miłe w dotyku i świeżo pachnace:) szampon wygładza włosy nie powodujac ze sa ciezkie i przetluszczone:) w dodatku sa bardzo wydajne:) nie dostaje po tych szamponach łupieżu, skóra głowy nie jest wysuszona a włosy ladnie sie blyszcza:) POLECAM GORACO TEN SZAMPON:)

Używam tego produktu od:miesiaca

uwiebiam Pantene

Same plusy :
-przepiękny zapach
-wygłądza, włosy mniej sie puszą
-włosy są bardziej lśniące
-włosy są spuszyste i miękkie
-nie obciąża

Polecam nawet osobom z kręconymi włosami jak ja ;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

śliczny zapach

Uwielbiam zapachy szamponów Pantene i szczerze powiedziawszy to ich główna zaleta ;) Oprócz tego włosy dobrze się po nim rozczesują, są gładsze (chociaż moje i tak się puszą, choćbym nie wiem co na nie nałożyła), miększe, no i pachnąceeee :D
Szampon świetnie się pieni, w miarę dobrze spłukuje, nie obciąża absolutnie moich włosów, nie wiem czy wysusza, bo prawie po każdym myciu stosuję odżywkę (ale nawet wtedy jak nie stosowałam, to wyglądały dobrze), nie plącze. No fajny jest i tyle :D (mimo tych wszystkich siarczanów, silikonów, konserwantów w składzie: no co ja poradzę :rolleyes: )

Nie wiem, czy kupię ponownie, gdyż obecnie przechodzę na trochę inną pielęgnację, ale nie mówię "nie" :)Używam tego produktu przez kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 duże

na mnie działa

KUpiłam go w zastępstwie bo nie mieli dove wygładzającego. KU zdziwieni spełnił moje wysokie wymagania. KUpiłam wielką butlę z czego jestem zadowolona bo proporcjonalnie starcza do jednej odzywki tej serii. Ładnie wygładza, ma delikatny długo utrzymujący się zapach, nie obciąza włosów. MOgłabym dac nawet i 5 ale zdradziłabym moj ulubiony szampon.. który jednak jest troszeczkę lepszy. Ogólnie polecam. Warto spróbować

Używam tego produktu od:półtorej miesiąca
Ilość zużytych opakowań:nie całe 1