Profis Cosmetics, Coco Mask (Maska z mleczkiem kokosowym i glikolem)

Profis Cosmetics, Coco Mask (Maska z mleczkiem kokosowym i glikolem)

Pojemność 1 000 ml

Kremowa maska do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Dodaje włosom świeżości, zmiękcza, wygładza włosy. Mleczko kokosowe ma działanie odżywcze, nawilżające, regeneracyjne i ochronne. Zawarty w masce glikol propylenowy wspomaga naturalną zdolność włosów do zatrzymywania wody, nadaje włosom miękkość i ułatwia rozczesywanie.

Skład: aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, propylene glycol, coconut (cocos nucifera) extract, parfum, imidazolidinyl urea, citric acid, glyceryl stearate, PEG-60 hydrogenated castor oil, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone

Cena: 16zł / 1000ml
/e/

Cacuszko :)

Zakupiłam dzięki Wizażowi i absolutnie nie żałuję :)
Ta maseczka to cudo :)

+ jest tania
+ ślicznie pachnie
+ włoski po niej są milusie, gładkie, ożywione
+ olbrzymie opakowanie starczy chyba na rok, jak nie dłużej :)

Czy pomaga zregenerować? Raczej tak ;) włoski są w dużo lepszej kondycji..
Teraz zmieniam na inną, bo włoski za bardzo się do niej przyzwyczaiły i już takich cudów nie czyni jak wcześniej, ale za jakiś czas wracam do niej z powrotem :)

Jak najbardziej zasługuje na maximum * !!! :)

Używam tego produktu od: stycznia
Ilość zużytych opakowań: pół ogromnego opakowania ;)

Dla mnie bomba :-)

Znalazłam dzięki wizażowi, przeszukałam okoliczne sklepy fryzjerskie i jest! Kupiłam na spróbowanie mniejsze opakowanie za 7zł, jakby miała mi się nie spodobać. Zużyłam całe w jakieś 2 miesiące i mogę powiedzieć, że trzeba dać jej trochę czasu, aż zacznie działać. A jak już zadziała, będziecie zachwycone :-)

+naprawdę nawilża wyczuwalnie włoski
+ujarzmia moje sianko doskonale, nic nie puszy się, nie odstaje, włoski są zdyscyplinowane
+przepiękny kokosowy słodki zapach, taki jak lubię, czuć go jeszcze na drugi dzień na włosiętach
+włoski są mięciutkie, sypkie, lekkie, piękne
+kosztuje niedużo, bo 7zł za 300 bodajże ml, a to naprawdę niedrogo
+czasem ciężko znaleźć, ale warto się starać

Mój Kosmetyk Wszech Czasów do włosków :-)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300ml

Żadne cudo

Po przeczytaniu miliona recenzji na KWC, postanowiłam nabyć to cudo. Miała być bez silikonów - fajnie, prosty sklad - też niby świetnie.
Po pierwszym użyciu wedle instrukcji, nie byłam w żadnym szoku; ani pozytywnym, ani negatywnym. Włosy były nawilżone, ale żadna rewelacja. Dopiero potem poszłam po rozum do głowy, i zaczęłam trzymać maskę na włosach przynajmniej z godzinę. Warto jeszcze nadmienić, że robiłam to ze dwa, trzy razy w tygodniu. I wtedy zaczęło być dość fajnie - włosy nie puszyły się bardzo, loki bardziej się zdyscyplinowały.
Największym koszmarem jest opakowanie - litrowy bukłak z pompką. Pompka albo nie działa, albo się zaytka. Wycieka przez nią irytująco mała ilośc maski - ja po trzech razach po prostu otwierałam wieczko i wyciągałam ręką.

przecietna

kupilam skuszona pozytywnym recenzjami,toche sie za nia najezdzilam po miescie,az w koncu ja zdobylam.maska ma rzadka,lejaca konsystencje,ładny zapach,jest tania,ulatwia rozczesywanie,ale niestety nawilzenia jakiegos glebszego nie zauwazylam,ale nie ma sie co dziwic,gdyz analiza skladowa nie powala na kolana,slaba jest odzywczo ta maska,moim zdaniem odzywka.trzymalam ja w cieple i to po godzinie,do mycia wlosow sie nadaje ,nie ma protein ani silikonoe,umylam nia i jestem zadowolona.nie wiem czy kupie ponownie bo jak dla mnie slaba odzywczo

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:miesiac

Cudo!

Jak już ktoś wcześniej wspomniał, efekty widoczne po dłuższym stosowaniu :)
zatem: włosy są miękkie, zdrowo lśniące, sypkie, ładnie układają mi się po nich loki. Maska nie obciąża włosów, zamiast tego na prawdę je nawilża i regeneruje. Włosy się nie puszą, nie łamią i pięknie pachną. Gorąco polecam

Bardzo dobra dla falowanych włosów

Znalazłam ją w sklepie z kosmetykami profesjonalnymi. Cena śmiesznie mała - 15 zł za 1000ml maski.
Świetnie nadaje się dla falowanych włosków, które z natury są bardziej suche, niż proste.

Po użyciu zostawia moje włosy mięciutkie, nawilżone, odżywione. Nie puszą się, są ładnie dociążone. Całkiem ładnie falują mi po niej. Maska nie obciąża, a nakładam dość spore ilości, trzeba tylko dokładnie spłukać i nakładać od ucha w dół. Dość rzadka konsystencja, zapach prawdziwego kokoska, włosy pachną mi po nim jeszcze delikatnie na drugi dzień.

Świetnie nadaje się też do mycia włosów odżywką, ładnie zmywa oleje już po jednym myciu. Wydajna, duża pojemność i niska cena :)

Ilość zużytych opakowań: dalej 1

ohh nie

zachęcona dobrymi opiniami spróbowałam. cena adekwatna do rezultatów. po dokładnym nawet zmyciu, włosy są klejace... zapach wcale nie jest jakiś rewelacyjny. konsystencja jest fatalna, wodnista... ta maska nie robi nic dobrego dla włosów. sa cięzkie i nie miłe

nie zdziałała cudów

Skończyłam właśnie pierwsze opakowanie, więc pora na recenzję. Maska jest ma na pewno świetny, intensywny, utrzymujący się długo zapach, ale to za mało by ją dobrze ocenić. Działanie nie jest spektakularne: nie jest źle, ale za mało nawilża, nie wygładza dostatecznie i trochę obciąża. Jest bez silikonów, więc nie spodziewałam się super wygładzenia- ale powinna za to bardziej nawilżać. Niestety włosy pozostają suche jak dotychczas.
Może kiedyś jeszcze do niej wrócę, ale póki co zdecydowanie wracam do glorii.

Używam tego produktu od:1 mies

Dla wytrwałych

Powiem szczerze, że po kilku piewszych użyciach również nie widziałam spektakularnych efektów. Ale...., byłam wytrwała i po 3 miesiącach używania jestem zachwycona. To jest ODŻYWKA! Nie polepsza wyglądu włosów na chwilę, jak większość, a rzeczywiście nawilża i regeneruje trwale! Polecam się do niej nie zrażać na starcie bo to najlepszy kosmetyk jaki miałam a wypróbowałam już naprawdę wiele!Ach...I jest bardzo wydajna a w dodatku meeega tania. IDEAŁ:)

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1/300ml

OK, ale mogło by być lepiej !

Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam duże (1000ml) opakowanie maski (jak szaleć to na całego :P ). Na początku byłam zachwycona, moje włosy z sianowatych, przesuszonych i "twardych" stały się mięciutkie. Stosowałam ją przy każdym myciu głowy. Jednak im bliżej końca opakowania moje włosy z każdym użyciem maski stawały się co raz bardziej obciążone, doszło do tego, że kilka godzin po umyciu miałam tłuste włosy.

Ponieważ moje włosy uwielbiają silikony maskę stosowałam razem mgiełką loreala (w moim przypadku bez mgiełki trudno by je było rozczesać).

+ NISKA CENA W STOSUNKU DO JAKOŚCI PRODUKTU ( to jest największy plus, działa identycznie jak drogie maski profesjonalne)
+ cudowny zapach, długo utrzymujący się na włosach
+ wydajność

- po dłuższym stosowaniu bardzo obciąża włosy.

POLECAM PANIOM, KTÓRYCH WŁOSKI NIE MAJĄ TENDENCJI DO PRZETŁUSZCZANIA SIĘ WŁOSKÓW.

Możliwe, że jeszcze kiedyś do niej wrócę, na razie, muszę spasować :)

Ilość zużytych opakowań: 1 o pojemności 1000ml

Regeneruje TRWALE !

Oj przyznam się, że ja też na początku nie byłam 100% zadowolona, ale używałam jej dalej, później zaczęłam nią myć włosy a kudły (maska nadaje się do tego lepiej niż yung) co użycie robiły się coraz to ładniejsze! Teraz są nawilżone, bardzo błyszczące,gładziutkie - jak jedwab. Tak właśnie działa coco mask, a efekt to zregenerowane włosy nie tylko od mycia do mycia, ale nawet po umyciu włosów szamponem bez silikonów. Co do zapachu- możemy nacieszyc sie nim podczas mycia, ale po umyciu raczej go nie czuć, minimalnie. Opakowanie praktyczne, zwłaszcza w wersji dużej z pompką. Polecam, i życzę wytrwałości :PP

DEBEŚCIAK !!!!

Dorwałam ją na allegro i jestem pod ogromnym zachwytem! Jest cudowna! Nigdy lepszej nie miałam i raczej mieć nie będę (po 1 - nie wiem czy są lepsze, po 2 - innej nie szukam, bo ta w 100% spełnia moje oczekiwania!) :)

Teraz przejdę do plusików:
+ jest cholernie wydajna
+ pachnie przecudnie
+ taniutka
+ włoski po zastosowaniu są milusie, gładziutkie, dużo lepiej się układają, nie elektryzują się tak jak to miało miejsce wcześniej, pachną kokosem :) łatwiej się rozczesują

Minusów - NIE MA!

Jak najbardziej polecam! MOJE KWC :)
Niezawiedziecie się Drogie Wizażanki! :)

Używam tego produktu od: jakiegoś pół roku
Ilość zużytych opakowań: około 400ml