Christian Dior, Diorskin Poudre Compacte (Puder prasowany) (stara wersja)

Christian Dior, Diorskin Poudre Compacte (Puder prasowany) (stara wersja)

Beztłuszczowy puder prasowany zapewniający transparentne, rozświetlające wykończenie. Doskonale stapia się z kolorem skóry. Dostępny w trzech odcieniach: 601 Transparent Light, 621 Transparent Medium, 651 Transparent Deep.

Cena: ok. 160zł / 10g

/bw/

Najlepszy!!!

Kupilam ten puder pod wplywem recenzji na wizazu i nie zaluje, jest naprawde rewelacyjny. Piekne opakowanie, ale zawartosc jeszcze piekniejsza.Wczesniej uzywalam od dluzszego czasu true match loreala i byl bardzo dobry, ale ten go przewyzsza.Swietnie sie rozprowadza, pozostawia satynowe , piekne wykonczenie, buzia gladziutka jak marzenie no i co najwazniejsze matuje na bardzo dlugo co w przypadku mojej cery mieszano-tlustej jest bardzo trudne do osiagniecia. Dlugo utrzymuje sie na twarzy i utrwala makijaz. Jednym slowem super i godny polecenia, czuc ze jest to luksusowe cacko :). Cena wysoka ale warto. Posiadam kolor najjasniejszy 001 clair transparent i swietnie dopasowywuje sie do mojej bladej cery.

A wiec odejmuje gwiazdke za to ze puder wchodzi troche w pory i po dotknieciu buzi troche schodzi z twarzy a za taka cene i marke powinien byc idealny, nie zmienia to faktu ze jest bardzo dobrym pudrem ale nie idealnym niestety, ja i moja dosc trudna cera lepiej "dogadujemy sie" z pudrem loreala accord perfect , no i cena zupelnie inna a jakosc jak dla mnie lepsza.

Używam tego produktu od: 2 miesiace.

Dla mnie KWC

Puder ten uwielbiam i zawsze bedzie moim Kwc bo poki co nie znam lepszego:)przede wszystkim matuje twarz na jakies 8-10h:)))ma swietna kosnsystence piekny i idealny dla mnie kolor Transparent Medium...po nalozeniu na podklad twarz wyglada gladko i jest cudownie rozswietlona:)))dla mnie jest niezawodny i kilka razy "uratowal" mi zycie...po jego uzyciu mam wrazenie nwailzonej i aksamitnej w dotyku twarzy-oczywiscie nie podkresla skorek i lekko ktyje niedoskonalosci...na tarzy jest ze mna praktycznie od rana do wieczora...szczerze polecam i jest dosc wydajny:)u mnie starcza na ok 6 miesiecy codziennego uzywania...aaa zapomnialabym---dopasowuje sie do kazdego podkaldu:))Używam tego produktu od:od dwoch lat
Ilość zużytych opakowań:2cale dokupilam ostatnio 003 transparent deep

bardzo fajny

Ogólnie uwielbiam podkłady i pudry z Diora. Zdecydowanie bardzo dobrze matuje. Moj nosek dość często się świeci a puder radzi sobie z tym defektem na parę h, a warto wspomnieć,że używam na podkład Pure Light, jednak może zbyt mocno jak dla mnie?
Nie sądzę żeby miał właściwości rozświetlające i tu przegrywa z Forever, który z kolei mniej matuje, ale daje uczucie większej świeżości, takiej delikatności.Po DPC twarz staje się bardziej jednolita, kryje średnio, nie tworzy efektu maski, jednak lepiej wygląda tak po paru min. czyli jak stopi się ze skórą.
I oczywiście opakowanie, zdecydowanie najepsze jakie można tylko mieć. Duże lusterko, wygodna gąbeczka i w ogóle wygodniejsze pudełeczko od Forever.
Nie jestem w stanie wytypować, który jest dla mnie lepszy.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań::)

Moje kochanie :D

Puder doskonaly! Mam odcien 022 - jasniutki, kremowy bez, piekny. Puder naklada sie superwygodnie, zero smug, zero plackow. Cera po nim jest gladziutka, jedwabista. Srednio mocno kryje, wiec uzywam pod niego korektora.
Nie uwydatna suchych skorek! Srednio wydajny niestety...
Polecam, bo to jeden z najlepszych pudrow w kompakcie jakich uzywalam!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: troszke 1

Sympatyczny, ukochany

Bardzo polubiłam ten puder. Uzywam go na podkład. Doskonale wykańcza, pokrywa twarz aksamitną powloczką, ktora potrafi tez dobrze zmatowic cere i ukryc niedoskonałosci. Do wykończenia idealny!

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1szego

rewelacja

NAJLEPSZY PUDER JAKI MIAŁAM. DŁUGO SIĘ UTRZYMUJE I ŁADNIE SIĘ DOPASOWUJE DO CERY. MA ŚLICZNE OPAKOWANIE Z LUSTERKIEM I WYGODNĄ GĄBECZKĘ POLECAM POPROSTU KOSMETYK WSZECH CZASÓW

Używam tego produktu od:2MIESIECY
Ilość zużytych opakowań:W TRAKCIE PIERWSZEGO

Bardzo lubię

Używam odcienia 001 Clair Transparent. Tak jak w nazwie, na twarzy puder jest zupełnie transparentny. Bardzo równomiernie się nakłada, zarówno przy użyciu załączonej gąbeczki, jak i pędzla. Wogóle jest to kosmetyk bardzo komfortowy. Nie jest "tępy", tak jak niektóre pudry prasowane. Używam go z wielką przyjemnością waśnie dlatego, że w moim odczuciu Diorskin jest bardzo "kremowy". Pozatym rzeczywiście delikatnie rozświetla, pozostawiając wrażenie świeżej, zdrowej cery. Podkreślam, iż nie jest to kosmetyk typowo matujący, więc na długotrwały efekt zmatowenia nie ma co liczyć. Jednak przetestowawszy conajmniej kilkanaście pudrów, przyzwyczaiłam się do tego, że na mojej tustej cerze i tak cudów nie będzie... Kilka razy dziennie wspomagam się bibuką matującą, na to nakładam ten puder i na 2-3 godziny jest ok. Produkt bezzapachowy. Zapewne dla dużej grupy osób będzie to zaletą, ja jednak przepadam za pachnącymi pudrami i tego mi troszkę brak...
Jak wszystkie kosmetyki Diora puder ten posiada świetne opakowanie. Puderniczka z logo firmy budzi zazdrość wsród moich koleżanek;) Przy tym jest bardzo solidna, odporna na zarysowania, bez poczucia winy można ją wrzucić do dużej torby.Używam tego produktu od:kilku miesięcy

bardzo dobry puderek

Używam numeru 621 dobrze współgra z podkładami których używam, nie ciemnieje, dobrze kryje latem stosowałam go na lekki mało kryjący krem koloryzujący z fitrami, a moje przebarwienia nie rzucały sie w oczy ;-). Dobrze matuje nie daje przy tym efektu maski. Minus ma taki, że jednak zbiera sie na włoskach i nie zauważyłam żadnego obiecanego rozświetlenia za co odejmuję jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie perwszego

świetny

Bardzo lubię ten puder. Używam koloru 621 i jest on zupełnie niewidoczny na twarzy, choć kupowałam trochę w ciemno, bo na truskawie :-) mimo to udało mi się trafić w odcień idealny. Poza tym puder ładnie się nakłada, buzia robi się po nim jedwabista, nie ma żadnych plam, placków itp. atrakcji co zdarzało się z innymi pudrami prasowanymi. Matuje tak sobie, ale u mnie to normalne, więc nie mam wygórowanych oczekiwań w tym zakresie.Poza tym puderniczka jest elegancka, świetne duuuże lusterko, miły zapach. Jestem zdecydowanie ZA :-) gdyby tylko był tańszy...
Reasumując: kolejny produkt Diora, który bardzo lubię.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

bylam bardooo zadowolona

niestety,juz wycofany ze sprzedazyjak zwykle,jak cos jest dobre to To wycofaja..bylam i jeszcze krötko bede zadowolonw,bo mam resztke tego pudru...idealnie matowal,nadawal twarzy bardzo naturalny wyglad i aksamitnosc..koloröwka barzo udana,mam 621...bardzooo zaluje ze go nie dostane wiecej i musze znöw szukac odpowiednika...podobny jest Dior Forever compact,ale bardziej roswitlajacy.,nadaje swiezy wyglad i rozswietlenie,bardzoo polecam...!!..ale szkoda mi tego pudru,oszczedzam go jak moge...

Używam tego produktu od:ok.1 rok
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

niezly

puder jest ok ale nie widze roznicy pomiedzy nim a np pudrem loreal true match - tylko roznica ceny ogromna!! dobrze matuje ale poza tym to nie widze w sumie rewelacji moze gdyby kosztowal mniej to by sie to oplacalo a tak lepiej kupic tanszy puder a efekt praiwe taki sam.strasznie niewygodna gabeczka
Używam tego produktu od:kilku mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

Rewelacja:)

Najlepszy puder, jaki miałam:)

Delikatnej, niewidocznej powłoczki, jaką zostawia na twarzy, nie da się porównać z efektem żadnego innego pudru:)

Niewidoczny, a jednak świetnie maskuje niedoskonałości:)

Bardzo ładnie trzyma się twarzy:)

Jest wydajny!

Neutralny zapach.