Christian Dior, Addict Lip Maximizer (Błyszczyk powiększający usta)

Christian Dior, Addict Lip Maximizer (Błyszczyk powiększający usta)

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

Błyszczyk z aktywnym kolagenem daje natychmiastowy efekt wypełniający (globulki wiążące wodę i globulki hialuronowe zagęszczają substancję międzykomórkową i zwiększają objętość, a żywica poprawia ukrwienie ust). Daje również długotrwały efekt wypełniający (cząsteczka lipoaminokwasu stymuluje syntezę kolagenu i chroni elastynę) i doznanie świeżości bez nieprzyjemnego pieczenia (baza mentolu z dodatkiem mięty i wanilii).

w płynie /z aplikatorem
powiększające usta

Usta na pierwszym planie ...

Kosmetyku uzywam od miesiaca, zwykle dwa razy dziennie, wraz z pomadka lub blyszczykiem.
Zawsze efekt jest rewelacyjny - lsniace, pelne usta.
Wedlug mnie usta minimalnie ulegly powiekszeniu od momentu gdy zaczelam stosowac Addict Lip Maximizer.
Z cala pewnoscia stwierdzic musze, ze sa wygladzone, pelne, odzywione.
Uczucie mrowienia jest delikatne i mozna sie do tego przyzwyczaic.
Polecam serdecznie !!!

Używam tego produktu od: poczatku wrzesnia
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

dobry produkt

Nie wiem czy ten maximaizer mozna nazwac blyszczykiem ale stosowany samodzielnie daje super efekt na ustach, wypelnione, gladziutkie ale nie szklane jak tafla lodowa.daje przyjemne uczucie mrowienia, nie jest bardzo gesty dla mnie produkt super, ja mam wrazenie ze mam na ustach aksamit lub cos podobnego.mysle ze juz sie od niego uzaleznilam.stosowany wraz z blyszczykami diora daje jeszcze lepszy efekt.nakladam blyszczyk potem maximaizer i usta sa na pierwszym planie.w Polsce jest dosyc drogi , w Belfascie mozna go kupic za okolo 16 GBP chociaz coraz ciezej go dostac w sklepach.osobiscie polecam .....jesli nie na codzien z powodu ceny to chociaz na wieczorne wyjscia:).Używam tego produktu od:kilku miesiecy

polecam

Niech bede pierwsza;) Nie zaluje zakupu. fajny błyszczyk, lepszy niz Deborah (rowniez powiekszajacy)
Bardzo ładnie podkresla usta, nadajac im niesamowity połysk, nie posiada drobinek, bynajmniej ja nie widze, posiada faktycznie jakis skladnik, ktory u mnie powoduje mrowienie, lekkie pieczenie no i musze przyznac ze tego nie lubie... jezeli chodzi o powiekszenie to faktycznie usta sa optycznie "uwydatnione" wygładzone , optycznie wieksze po prostu :)
!nie jest gesty, taki w sam raz, nadaje mleczny kolorek usteczkom, trwalosc taka sobie (czytaj :blyszczykowa ) :)
ładne diorowskie opakowanie, produkt godny polecenia, cena jak cena...noł koments:D

czy kupie ponownie , raczej nie, z tego co wiem to byla limitowanka i nigdzie go juz nie widzialam poza tym mam jszcze polowe opakowania a po 3 uwielbiam nowosci

Używam tego produktu od:kilka miesiecy, chyba od jesieni