Ziaja, Ogórkowa, Tonik do twarzy

Ziaja, Ogórkowa, Tonik do twarzy

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Bezalkoholowy tonik z prowitaminą B5 (D-Panthenolem) oraz wyciągiem z miąższu z ogórka, przeznaczony do cery normalnej, tłustej i mieszanej. Nawilża i odświeża skórę, ma bardzo przyjemny zapach.

pachnie, fakt

Pachnie bardzo ładnie. Ale czy nawilża? Eee, nie wydaje mi się. Ani nie odświeża. Buzia klei sie przez jakis czas po zastosowaniu, nie wiem, dlaczego? Taka pachnąca woda, po prostu.

uwielbiam go

Świetnie pachnie, fajnie odświeża i nawilża, tani, ma fajne opakowanie i po prostu go kocham. Jest to jeden z niewielu produktów do których często wracam i z których za każdym razem jestem tak samo zadowolona.

Dla mnie super

Miałam nie oceniać toników - bo w sumie co tu napisać ... ale jednak od dziś łamię swoją zasadę. Ten tonik jest naprawdę super - świetnie odświeża i nawilża mieszaną skórę, świetnie pachnie - to tyle ile wymagam od toników - i oczywiście nie powoduje żadnych "sensacji" na twarzy. Będzie moim ulubionym, na pewno zakupię następną buteleczkę.<BR>

jest ok

Stosuję go od jakiegoś czasu, mam cerę mieszną. Tonik nie wysusza parti suchych, ale nie matuje, niestety parti tłustych. Ale zapach ma miły. Za tę cenę jakość przyzwoita. Zmieniłam go raz na wersję z aloesem - niestety, w moim przypadku ogórek lepszy.

dobre

ja mialam tylko raz z tej serii tonik ogorkowy i chyba zapach mnie troche odstraszyl bo juz wiecej do nich nie wracalam:)).Zapach ogorkow jak dla mnie za mocny...ale ogolnie dobrze odswieza.

Oceniam na 5.00

Bardzao dobry wspaniale odświerza cerę, zwęża pory, nawilża i pojędrnia, nie powoduje podrażnień i pachnie prawdziwymi ogórkami.