AA, Therapy Trądzik, Tonik antybakteryjny

AA, Therapy Trądzik, Tonik antybakteryjny

Zmniejsza ilość zaskórników i wykwitów skórnych. Normalizuje wydzielanie sebum - zmniejszenie natłuszczenia skóry. Łagodzi podrażnienia i poprawia nawilżenie skóry. Ma działanie przeciwbakteryjne.

Składniki aktywne: kwas azelainowy, kompleks wit. B.

Skład: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Liquorice) Extract, Citrus Limonum (Lemon) Extract, PEG- 12 Dimethicone, Panthenol, Niacinamide, Azelaic Acid, Allantoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetrasodium EDTA, Citric Acid (23.04.2008)

Cena: 15zł / 250ml

/e/

Bardzo dobry,ale...

Jest to bardzo dobry tonik dla trądzikowej,zanieczyszczonej cery.
Spełnia swoje zadanie,czyli oczyszcza,odświeża skórę,cera wydaje się jaśniejsza i matowa.Przyspiesza znikanie wyprysków.
Nie jest jednak bez wad.
Nie mam wrażliwej skóry a tonik ten potrafi ją podrażnić.Czasem po jego użyciu robią mi się na skórze czerwone placki,choć nie zawsze ,nie wiem od czego może to zależeć.Podejrzewam,że sprawcą tego może być kwas azelainowy,gdyż podobne objawy miałam podczas używania Acne Dermu.Z tego powodu chętniej używam go wieczorem,bo rano skóra jest już jasna i bez podrażnień.
Ostatnio jednak nic takiego się nie dzieje,być może skóra się już przyzwyczaiła.
Zapach nie jest zbyt przyjemny.
Widzę jednak jego pozytywne działanie,dlatego będę dalej stosować.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Raczej nie

mam wrażenie ze śliska sie po mojej skórze;/ jakby wogóle sie nie wchłaniał nie matuje ani nie oczyszcza nie poprawił ani nie rozjaśnił mojej cery i do tego ten alkoholowy zapach troche odtrąca ale to da się znieść

Używam tego produktu od:1.5 miesiąca

porażka:(

Przede wszystkim podrażnia skórę. Jest ona zaczerwieniona, a miejscami nawet wysuszona. Podczas regularnego stosowania zamiast zmniejszyć ilość niedoskonałości, jeszcze zwiększył ich liczbę. Plusem jest to, że szybko znikają, ale co z tego, jeżeli wciąż pojawiają się nowe! Wygładza koloryt, trochę nawilża skórę. Matuje, ale maksymalnie na 3-4 godziny. Moim zdaniem nie odświeża. Podsumowując: wcale nie mam po nim gładkiej i idealnej cery :(

Używam tego produktu ponad miesiąc

na pewno nie matuje!

Zacznę, że mam bardzo tłustą cerę z problemami łojotokowymi. Potrzebowałam toniku, którym rano trochę "odsączę" ten tłuszcz z twarzy bezpośrednio przed nałożeniem kremu nawilżającego i podkładu.
Jako, ze lubię dermokosmetyki kupowane w aptece zaryzykowałam z tym tonikiem.

Plusy:
-wygładza cerę
-po dluższym stosowaniu zauważyłam ujednolicenie kolorytu, rozjaśnienie cery
--fajnie odświeża
-wyczytałam, że kwas azelainowy ma zdolność wymiatania wolnych rodników:)))
-dobrze nawilża

Minusy:
-no niestety nic nie matuje, a wręcz przeciwnie zostawia taki połysk na skórze, że bez chociażby pudru sypkiego nie da się wyjść
-podrażnia!!!!Jeśli mocniej przecieram lub dam wiecej toniku, to pojawiają się piekące zaczerwienienia, zwłaszcza w strefie łojotokowej (u mnie czoło)
-brzydki zapach-czuć jakby alkohol, chociaż nie ma w składzie...hmm,a może to i lepiej, że nie ma środków zapachowych;)

Ogólnie polecam, ale nie do tłustej cery, jesli już to na wieczór, kiedy już idziemy spac:)
A ja jednak będe szukać czeoś co odtłuszcza przed nałożeniem makijażu, tym bardziej, że idzie jesień i znów powracam do podkładu!

Używam tego produktu od:1 m-ca

Yes yes yes!

Bardzo dobry tonik, nie znam drugiego, który tak ładnie matuje moją buzię. Bardzo się cieszę, bo zawsze miałam z tym problemy. Fakt - nie pachnie zbyt pięknie, ale co tam;) Używam go dwa razy dziennie razem z żelem (stosowałam również krem na dzień, ale odstawiłam, bo zupełnie nie sprawdził się) i muszę stwierdzić, że od tego czasu moje problemy z trądzikiem bardzo zmalały - nie zniknęły do końca, ale i tak efekt jest zauważalny po tak krótkim czasie!

Używam tego produktu od:miesiąca

bez rewelacji ;)

Bardzo dobry tonik ale zadna rewelacja ;)
Początkowo nie byłam z niego zadowolona - wydawał mi się za delikatny i nie czułam po jego uzyciu, żeby twarz była dobrze odświeżona. Ale z czasem zmieniłam zdanie. Tonik jest naprawdę bardzo delikatny, używałam go także podczas upałów - kilkanaście razy dziennie i zero podraznień, zero wysuszenia, skóra gładka, dobrze odświezona i przygotowana na użycie kremu.
Generalnie naprawde dobry tonik ale jakoś specjalnie mnie nie zachwycił. Ale może do niego wrócę, nie wiem. Na razie musze skonczyc pierwsze opakowanie a jest duze i tonik jest wydajny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

swietny

Mam go do spolki z zelem z tej serii, uzywam od czasu do czasu, kiedy potrzebuje dobrego oczyszczenia. Dobrze spelnia swe zadanie, ze wzgledu na zawarty w nim kwas jest dosc silny, ale mi to akurat pasuje, zawsze potem smaruje sie dobrym nawilzaczem.

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: 3mcy

Świetny

Mam mieszana cerę - miejscami wrażliwą i bardzo suchą, gdzie indziej przetłuszczającą sie z trądzikiem. Ta wydajna i stosunkowo niedroga seria AA okazała sie dla mnie idealnym rozwiązaniem. Używam jej od jakichś 2 miesięcy, trądzik mi zniknął prawie całkowicie, a suche partie są nawilżone. Seria w widoczny sposób zmniejsza wydzielanie sebum, skóra jest znacznie czystsza i ładniejsza.
Tonik świetnie oczyszcza skórę, pomaga w walce z pryszczami, a przy tym jest łagodny i nie wysusza. Polecam.

Rewelacyjny!

Rewelacyjny tonik dla cer problematycznych. Nie podrażnia, nie wysusza, przeciwnie świetnie nawilża, wygładza, pozwala zapanować nad wykwitami, łagodzi stany zapalne.

Razem z kremami z tej serii sprawdził się u mnie rewelacyjnie.

Pachnie tak sobie, ale jest wydajny i świetnie oczyszcza.

Polecam, znakomity produkt.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu