Oriflame, Optimals Radiance Energy, 365 Face Summer Glow (Krem stopniowo opalający `365 Summer Glow`)

Skóra od razu wygląda na rozświetloną. Już po 5 dniach zyskuje naturalną opaleniznę. Regularnie stosowanie sprzyja zachowaniu promiennej cery przez cały rok. Idealna porcja składników samoopalających dzień po dniu wzmacnia ten efekt, a witaminy E i C dają skórze energię i witalność

Skład: Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Dicaprylyl Carbonate, Dihydroxyacetone, Cetearyl Olivate, Cyclopentasiloxane, Myristyl Myristate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Sorbitan Olivate, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil, Cyclohexasiloxane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tocopheryl Acetate, Cetyl Palmitate, Parfum, Hydoxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Sorbitan Palmitate, Squalane, Propylene Glycol, Propylparaben, Xanthan Gum, Mica, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Polysorbate 60, Disodium Edta, Phospholipids, Ascorbyl Methylsilanol Pectinate, Citric Acid, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sorbitan Isostearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Bht, Sodium Metabisulfite, Sodium Sulfite, Chondrus Crispus Extract, CI 77019, CI 77891, CI 77120 (14.04.2009)

Cena: 39zł / 50ml

/mg/

zdecydowane guru ;D

Przyłączę się do tych pochlebnych recenzji, bo temu kremikowi jak najbardziej należą się oklaski ;) Kupiłam na spróbowanie, zachęcona dobrymi opiniami ( no i dlatego, że akurat był w promocji ;P ) i zdecydowanie bije loreala na głowę ;) Daje śliczną, naturalnie wyglądającą opaleniznę już po pierwszej aplikacji ( nakładam go wieczorem, a rano mam delikatną, zdrowo wyglądającą opaleniznę ), fajnie nawilża i rozświetla skórę przy czym praktycznie nie wysusza ( jak to zazwyczaj robią tego typu specyfiki - samoopalacze ). Żeby tego było mało ma obłędny, owocowy zapach :) normalnie aż miło go stosować!
Gorąco polecam, bo w cenie promocyjnej można go dostać za niewielkie pieniądze ;)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 ( w trakcie używania )

świetny!

kupiłam ten krem zachęcona ceną promocyjną, a szukałam już od dłuższego czasu takiego kremu..no i nie zawiodłam się. minusów nie widzę... a plusy: konsystencja i zapach kremu, widoczne rozświetlenie twarzy (wszyscy stwierdzili,że jakoś mi się cera poprawiła :) ), subtelne kolor- nie chamska pomarańczka jak przy samoopalaczu, ale różnica jest!, wydajność, opakowanie... jak najbardziej polecam! należy jedynie zaznaczyć,że to nie jest samoopalacz do twarzy, efekt jest delikatny, ale zauważalny. na lato świetna rzecz ;)

Używam tego produktu od:1 msc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Najlepszy jak do tej pory!

Mam nadzieję, że nie pospieszyłam się z ta oceną, ale kremik jest naprawdę fajny.

Bardzo dobra konsystencja, całkiem przyzwoite nawilżenie, ładna nie żółta opalenizna, ale po drugim zastosowaniu u bladolicych już dosyć mocno widoczna.
Do tej pory używałam z firmy Garnier, niestety uczulał mi oczy. Mam nadzieję, że z tym sytuacja się nie powtórzy.

Polecam, dla mnie jak do tej pory najlepszy z tego typu kremów.

Używam tego produktu od: tydzień

lepszy od l'oreala

Kremik jest super, używałam wcześniej Loraela , który też jest dobry, ale jednak powoduje błyszczenie skóry. Ten jest absolutnie bez wad, Idealny do skóry mieszanej, super nawilża, nie zapycha, twarz wygląda na świeżą i wypoczętą. Pięknie pachnie , daje śwetny, równomierny kolorek :D Warto kupić

Używam tego produktu od: 2 tyg

super!!!!!!!!!!!!!!

zgadzam się z opinią, ten krem jest rewelacyjny. Ślicznie pachnie , nie pozostawia żadnych smug, skóra jest delikatna i ładnie nawilżona. Kupie ten produkt na pewno, jest to najlepszy krem jakiego miałam a stosowałam ich już troszkę.

Ponowny zakup: Tak

mój ulubiony

Do kremów tego typu zazwyczaj podchodzę z niechęcią.Tak też było i w tym przypadku ale muszę powiedzieć że pozytywnie sie rozczarowalam! Ten krem jest cudowny:
-nadaje świeży,rozświetlony kolor skórze
-pięknie pachnie(w przeciwieństwie do podobnych mu kremów opalajacych które bardzo brzydko pachną po nałożeniu)
-świetnie sie wchłania

Używam tego produktu od:6 miesiecy

delikatny efekt

Właśnie zaczynam drugie opakowanie tego kremiku:) krem jest bardzo przyjemny w używaniu, dobrze nawilża, odpowiedni o każdego rodzaju cery. Efekt opalenizny jest bardzo delikatny (dla mnie troszkę za ciut delikatny;), ale najważniejsze ze nie robi efektu pomarańczki;)hihihhi!! krem ogólnie bardzo fajny:)

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2-go

czaderski!!!

naprawdę świetny, chociaż gdyby nie to, że dostałam go od teściowej nigdy bym się o tym nie przekonała - jakoś kosmetyki Oriflejmu mnie nigdy nie interesowały a tu taka miła niespodzianka...
nazwałabym ten krem ratunkiem i absolutnym zbawieniem bladolicych - szczególnie zimą
genialnie ożywia kolor cery nie robiąc przy tym z twarzy pomarańczowego neonu- jest bardzo dyskretny
nie dbam nawet o to, że nie ma filtrów bo efekt jest doprawdy śliczny.Używam tego produktu od:2miesiące

mój KWC !!!

Jest to zdecydowanie najlepszy krem w swojej kategorii z jakim do tej pory miałam do czynienia ( wypróbowałam ich sporo) i jedyny krem nadający skórze blask słońca po który sięgam z wielką przyjemnością i bez obaw,że moja twarz będzie wyglądać nienaturalnie. Kosmetyk ten przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Przede wszystkim pozwala uzyskać naturalnie wyglądającą delikatną opalenizne,skóra nie jest pomarańczowa czy brzydko brązowa jak to często bywa przy podobnych specyfikach,wygląda po prostu zdrowo. Używam codziennie przez 5 dni,po czym robię dwudniową przerwe,przy mojej lekko śniadej cerze sprawdza się idealnie i mogę się nim smarować nawet zimą. Ma też bardzo przyjemny zapach,nie czuć smrodku samoopalacza. Wielki plus również za to,że nie zapycha porów,mam tłustą cerę i krem nie powoduje jej przetłuszczania. Niestety oriflame często wycofuje ze swojej oferty bardzo dobre kosmetyki, dlatego zakupiłam 3 opakowania na wszelki wypadek. Zamiast eksperymentowania z kiepskimi kremami opalającymi (np. Dove,Avon czy Garnier) jakich sporo na rynku radze wam zaoszczędzić sobie rozczarowań i sięgnąć po ten krem.

Ilość zużytych opakowań:narazie 1

przyjemny w użyciu:)

to mój pierwszy krem brązujący, dostałam go w prezencie od mamy. Jestem zadowolona z efektu, jaki daje, opalenizna nie rzuca się w oczy, ale cera nie jest przeraźliwie biała, wygląda zdrowo. Latem praktycznie bezużyteczny, bo daje za słaby kolor, jeśli jest się choć troszkę opalonym. Ma bardzo fajny zapach, niczym nie przypominający większości samoopalaczy. Używam go na noc, przy okazji świetnie nawilża, odkąd go używam, skończyły się moje problemy z przesuszoną skórą (choć ogólnie jest tłusta z wypryskami).

Używam tego produktu od: 4miesiące

cytrynkowy

Bardzo udany produkt, lepszy niz apteczny Avene .
Jedyny u ktorego nie wyczuje sie zapachu samoopalacza.
W zapachu rowniez pobjia Nuxe.
Nadaje idealny kolorek nie pomaranczowy tylko jak dla mojej cery jest on troche za slaby.
Bardzo fajne opakowanie.
Nie wysusza jak w przypadku dove i innych samoopalaczy.

Polecam.

Używam tego produktu od:1 mc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Ok

Bardzo fajny krem. Tak jak już poprzedniczka pisała po 3 dniach nadaje kolor 2 wizyt w solarium:D nawet koleżanki się mnie pytały.
Ma dość gęstą konsystencje, ale o dziwo mojej mieszanej cery nie obciąża! Nakładam go na codzienny krem (za namową kosmetyczki, bo wtedy pewność, że będzie równomiernie schodził).
Naprawde fajny i wydajny:)

Używam tego produktu od:3 tygodni