Sephora, Double Compact Mineral SPF 10 (Kompaktowy podkład matujący 8h)

Sephora, Double Compact Mineral SPF 10 (Kompaktowy podkład matujący 8h)

Jedwabisty, mineralny podkład w kompakcie. Zapewnia krycie wraz z ochroną przeciwsłoneczną SPF 10. Długotrwała formuła dająca świetliste wykończenie.
Bez talku, bez silikonów, bezzapachowy, beztłuszczowy, i niekomodogenny.
Z jednej strony opakowania podkład, z drugiej strony lusterko z gąbką do aplikacji. Dołączona gąbeczka pozwala na dwa sposoby nakładania: puszysta biała strona daje lekkie krycie, czarna strona daje pełne, mocniejsze krycie.

Skład: Mica, Titanium Dioxide, Ethylhexyl Palmitate, Zinc Stearate, Silica, Phenoxyethanol, Sodium Dehydoacetate. May contain: Iron Oxides CI 77491, CI 77492, CI 77499.

Cena: 45zł / 10g
/mg/

no niestety

Mialam kilka podejsc do tego pudru i niestety za kazdym razem kiedy mialam go zaobserwowalam wysyp proyszczy:( Pani w sephorze powiedziala ze nie zatyka porow i ze dla mojej mieszanej cery ze sklonnoscia do wypryskow, bedzie dobry. Trzyma sie dosc dlugo, ale co z tego skoro powoduje u mnie wysyp pryszczy.
Nie polecam

Używam tego produktu od: 1.5 tygodnia

ok

używam tylko czarną stroną gąbki i tylko na sucho
gąbka jest bardzo dobra a kompakt świetnie kryje , do tego rozświetla a nos, poliki i broda (to co się u mnie nietety świeci) wymaga poprawki dopiero po około 4 - 5 godzinach - to dla mnie b. dobry wynik

OCENA 1-10

TRWAŁOŚĆ 7

KRYCIE 8

MATOWIENIE 8

ROZŚWIETLENIE 8

NATURALNOŚĆ 9

WYDAJNOŚĆ 8

Używam tego produktu od:3 MIES

Do tłustej cery może być ok.

Kupiłam ten kompakcik w grudniu , przy okazji jakiejś promocji.Panie w Sephorze nie potrafiły mi nic na temat tego produktu powiedzieć , oprócz tego , że to nowość.
Po 2 miesiącach stwierdzam , że ma dużo zalet ale i wady się zdarzyły:
Zalety:
- ładnie kryje ,równomiernie , jest niewidoczny na twarzy
- nie da rady zrobić nim maski
-nie czuć go na twarzy , jest "wygodny"
-nie podkreśla porów

Wady:
-nadaje się tylko na supernawilżoną twarz , najlepiej na filtr nie całkiem wchłonięty
-te gąbeczki to dla mnie porażka , smierdziały jakoś dziwnie i nie mogłam nimi osiągnąć naturalnego efektu
- niestety skórki po np.kwaszeniu podkreśla strasznie!
Nakładałam go gąbkami do podkładu z Sephory , są o wiele lepsze niż oryginalne z opakowania.
Ogólnie - produkt wart wypróbowania!Strasznie wydajny......Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie