Lancome, Primordiale Skin Recharge, Visible Smoothing Renewing Moisturiser SPF 15 (Krem na dzień przeciw pierwszym oznakom starzenia skóry)

Krem na dzień zwalczający pierwsze oznaki starzenia. Wyraźnie wygładza i odnawia skórę, przywracając jej młody wygląd i witalność. Zawiera biotynę-silnie energetyzujący koenzym, pomagający odbudować komórki. Unikalny kompleks udoskonala wygląd skóry, która jest wygładzona, a pory w widoczny sposób zmniejszone. Natychmiast po użyciu skóra jest gładka, miękka i rozświetlona. W ciągu trzech dni pory wyraźnie zmniejszają się, skóra jest jednolita. Po czterech tygodniach skóra jest odmłodzona i zdrowa.
Testowany dermatologicznie, niekomedogenny.

Działa

Zalety nowego Skin recharge:

* treściwa, budyniowa konsystencja
* przyjemny zapach, śliczne opakowanie
* krem nie pozostawia tłustego filmu, błyskawicznie się wchłania- lekko matowi moją mieszaną cerę
* nie uczulił mnie a mam wrażliwą skórę
* jest świetny pod makijaż
* dobrze nawilża i uspakaja cerę
* Ma filtry!!! ( nie wszystkie kremy z wyższej półki je mają )
* zauważyłam wygładzenie , skóra staje się aksamitna
wygląda po prostu zdrowo i świeżo; )

wady:
* ach te ceny...

Ta wersja jest moim zdanie o wiele lepsza od poprzednika. Polecam z czystym sumieniem.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

Coś mnie podkusiło do zakupu produktu Lancome. Może to sentyment do starej wersji primordiale używanych przeze mnie w szkole średniej ładnych parę lat temu. Ten krem rozczarował mnie bardzo biorąc pod uwagę bogatą ofertę innych równie bardziej "luksusowych" produktów . Przyjemna konsystencja, krem nadaje się pod makijaż. Efekt niezgodny z moimi oczekiwaniami: krem fundował mi szarą cerę z samego ranka, coraz brzydszą, pory mi się "rozklapiły" po każdej aplikacji kremu, skóra wyglądała po nim po prostu brzydko. A ja nie mam problemów z cerą - wystarczyła zmiana kremu aby cera znów była promienna i czysta . Nie pomogło mi również serum, które zakupiłam aby wzmocnić działanie kremu. No i mnie jeszcze potwornie pozapychało - a to już dawno nie miało miejsca. Ostatecznie krem zużyłam do szyi i dekoltu. Pod koniec z obrzydzeniem . Cóż , za 300 zł to zdecydowanie wolę Revolution Estee Lauder , który kosztuje nota bene 40 zł mniej a jest o wiele bardziej skuteczny i daje efekt naprawdę promiennej skóry.

lepszy od poprzednika

Poprzednia wersja kremu na dzień mnie nie zachwyciła, w przeciwieństwie do nocnego. Nowy Primordiale na dzień różni się od poprzednika nie tylko opakowaniem ;) Konsystencja jest zupełnie inna, lżejsza, trochę żelowa. Kolor intensywnieszy, zapach...podobno owocowy, dla mnie to...wino ;) No i najważniejsze-ten krem działa. Bardzo dobrze nawilża i wygładza, skóra jest miękka i delikatna. Dzięki lżejszej konsystencji bardziej nadaje się pod makijaż. Polecam.

Używam tego produktu od: 2 mies

Swietny

Uzywam tego kremu od paru dobrych miesiecy i jestem bardzo zadowolona.Mysle ze zostane przy nim dlugi czas.A co do zmarszczek mimicznych to mysle ze zaden krem tak na prawde sobie z nimi nie poradzi i od tego jest Botox;)

Używam tego produktu od:Paru miesiecy

baardzo przyjemny

Mam mieszaną cerę. Krem pięknie pachnie, po nałożeniu skóra jest nawilżona, ale nie świeci się. Używam go od miesiąca, cera jest ładna i zdrowa. Nie daję pięciu gwiazdek, ponieważ nie zauważyłam żeby zmarszczki mimiczne się zmniejszyły. Jednak przyjemność stosowania oceniam na 5, więc kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: