Lumene, Classic Lipstick

Lumene, Classic Lipstick

Dba o kondycję i delikatność ust. Jest to pomadka wysokiej jakości, mająca właściwości pielęgnacyjne. Chroni przed promieniami UVB.

może być

Moja mama ją miała, od biedy jej podbierałam. Strasznie się ślizga, za to nawilża. Szybko znika, zostawiając nieprzyjemne zabarwienie na ustach. Kolor lepiej wyglądał w oprawce niż na ustach.

nietrwała

Wielki plus tej pomadki to bogata gama kolorystyczna plus fakt że odcienie pomadek są w zasadzie identyczne z kolorystyką lakierów, co bardzo ułatwia dobór. Przyjemnie się rozprowadza, nie wysusza ust.<BR>Ale niestety - znika prawie natychmiast - co w przypadku kolorów zbliżonych odcieniem do kolorytu ust jescze tak bardzo nie razi, natomiast jeżeli chodzi o bardziej intensywne odcienie - nie wygląda to estetycznie, jako że kolor schodzi nierówno.<BR><BR>W sumie - jest tak nietrwała, ze czuję się tak jakbym w ogóle nie miała tej pomadki. Żal mi trochę, bo firmę lubię, a szminkę kupiłam idealnie dopasowaną odcieniem do lakieru - i nic z tego :(

Lubie

A ja lubie Lumene i jeszcze nigdy sie na nich nie sparzylam, dlatego daje cztery gwiazdki, choc ta pomadke aceniam na trzy i pol.<BR>Bardzo dobrze sie rozprowadza, jest dosc miekka i kremowa, daje ladny efekt, jesli nie przesadzi sie z jej iloscia:)<BR>No i jest dosc trwala, a przy tym nie wysusza ust - dla mnie to bardzo wazne.<BR>Kolory sa swietne i naprawde mozna wybrac cos interesujacego

rzeczywiście klasyczna ;)

Ja nie mam się do czego przyczepić. Owszem, mogłaby mieć ładniejszy połysk, lżejszą konsystencję, ale jak sama nazwa "clasic" na wskazuje, nie powinno sie raczej tego od niej wymagać. <BR>Posiadan nr 35- bardzo ładny odcień czerwieni. Używam jej raczej sporadycznie, dlatego problem poprawek bardzo mi nie doskwiera, a i tak uważam ,że jest ona całkiem trwała. Ma bardzo subtelny połysk. Moim zdaniem warta uwagi.

kiepska :(

Jakosc dosyc kiepska. Na ustach trzyma sie ok. godziny i trzeba caly czas robic poprawki (szybko schodzi z ust).<BR>Plusem jest to, ze usta sa nawilzone i jest duzy wybor kolorow.<BR>Ale ta nietrwalosc,a co za tym idzie mala wydajnosc, dyskwalifikuje ja juz dla mnie na zawsze.

jest ok.

Podobają mi sie kolory i fajne oprawki. Naprawdę było w czym wybierać. Jej wada jest nietrwałość :( szkoda. A szminka moim zdaniem musi być trwała, nie lubię ciągle wychodzić i się poprawiać.