Revlon, ColorStay, Mineral Foundation SPF 10 (Mineralny podkład do twarzy)

Revlon, ColorStay, Mineral Foundation SPF 10 (Mineralny podkład do twarzy)

Mineral Foundation SPF 10 to mineralna wersja słynnego podkładu Revlon ColorStay. Ma formułę lekkiego pudru. Naturalne składniki minimalizują ryzyko podrażnień. Dzięki zawartości masy perłowej, topazu i różowego kwarcu, skóra wygląda świeżo i nieskazitelnie przez 16 h. Podkład ColorStay Mineral Foundation SPF 10 łatwo się nakłada i szybko wyrównuje kolor ze skora. Bezzapachowy.

Nie spełnił moich oczekiwań

Dwie moje koleżanki tak długo zachwycały się płynną wersją tego podkładu, że wreszcie - dodatkowo zachęcona przeceną :) - postanowiłam zdradzić wypróbowanego L\'Oreala i kupiłam mineralnego Revlona. Niestety, nie oceniam go dobrze. Najpierw pojawił się problem z doborem odcienia - w efekcie kupiłam nieco zbyt jasny, bo kolejny numer był już wręcz ceglasty. W drugiej kolejności zwraca uwagę kiepski, za mały pędzelek i niewygodna aplikacja. Ale najgorsze, że puder nie daje praktycznie żadnego krycia! Otoczenie może więc do woli podziwiać mój skłonny do zaczerwienienia nosek :) Produkt nie spełnia więc swojej podstawowej funkcji - może zużyję go jako torebkowy puder do matowienia/korekt w ciągu dnia...? Albo skończy gdzieś na dnie szuflady. Odradzam!

średni

miałam co do tego pudru wielkie oczekiwania, ale jak zawsze nie wyszło. Matuje na dwie godziny, po tym czasie skóra sie przeraźliwie świeci. Mam Cerę mieszaną w kierunku tłustej. Uzywam dodatkowo podkładu matuacego Calvina Kleina, miałam nadzieję na uzyskanie w tym połaczeniu długotrwałego matu, ale wyszła KAPOTA.
jedynym plusem jest kolor, dobrany dobrze, jesem bladuchem - kolor pudru to fair/light

Używam tego produktu od: od pół roku

dla mnie super

Dla mnie jest to najlepszy podkłado-puder :-) na jaki trafiłam.
Pod podkład stosuję lekki krem i nakładam go pędzlem kabuki, ale często też stosuję pędzelek fabryczny i również spisuje się całkiem dobrze (fakt, że troche lnieje, ale tylko na początku).
Podkład użyty o 6 rano trzyma się w bardzo przyzwoitym stanie do 13 - potem mała poprawka i wytrzymuje do wieczora. Około południa twarz zaczyna mi sie świecić, przecieram wtedy delikatnie chusteczka i jest ok. Przy innych podkładach problem świecenia sie cery dopadał mnie o dobre 2-3 godziny wcześniej i był bardziej dotkliwy wzrokowo :-)
Na początku uzywania podkładu miałam wrażenie delikatnego mrowienia i szczypania skóry. Efekt ten ustąpił po około tygodniu i nigdy więcej nie powrócił.
Używam koloru 050 lub 060. Nie mam ciemnej karnacji, taka raczej normalną, średnią w kierunku jasnej. Kolor podkładu super wtapia się w koloryt cery i jest niewidoczny!!
Według mnie podkład jest raczej średnio kryjący, taki w sam raz na moje potrzeby. Ładnie wyrównujekoloryt i ukrywa niebyt duże niedoskonałości. W okresach, kiedy potrzebuję większego matowienia przy mniejszym kryciu, dodaje do podkładu puder bambusowy.
Nigdy nie przydarzyły mi sie żadne nieprzyjemne efekty w postaci wysypu krostek czy zatykania porów, chociaż wielokrotnie zdarzyło mi się zasnąć bez zmycia podkładu :-) Razem ze mną używa podkładu moją 16 letnia córka i pomimo wrazliwej w tym wieku cery tez nic przykrego jej nie spotkało.
Jedynym problemem jest to, że w trakcie nakładania podkładu robię bałagan na umywalce :-) i jest ona obsypana beżowym proszkiem. Napewno sa jakies sprawdzone metody na uniknięcie tego zjawiska, lecz z braku czasu żadnej nie testowałam.

Ilość zużytych opakowań: 5 pełnowymiarowych

cudenko!!!! ;)

Jestem szczesliwa posiadaczka odcienia Light Medium;)- zlego slowa nie moge napisac o tym podkladzie mineralnym. Uzywam go jako wykonczenie makijazu (nakladam na podklad) i jestem zachwycona efektem koncowym. Twarz jest swieza i promienna, pokusze sie nawet o stwierdzenie, ze podklad sprawia, ze wyglada sie mlodziej;) Nie mam problemow z cera, takze krycie nie jest u mnie priorytetem. Ogolnie jestem na TAK!!!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

OK

Puder Ok.
Plusy
-ladnie rozswietla twarz
-daje naturalny efekt
- dobrze sie naklada
.duza wydajnosc
Minusy
-pedzelek zostawia wloski
-mala efektywnosc, tj po ok 3h trzeba poprawiac

Ogolnie bylam zadowolona z produktu, fajny szczegolnie na lato, ale chyba wole bardziej trwale rzeczy jak pudry prasowane, nie mniej polecam i jak dostane na prezent nie omieszkam znowu uzywac ;)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Zerowe krycie, ładne rozświetlenie

Na co dzień używam podkładów w płynie, a z podkładów mineralnych korzystam, kiedy muszę zrobić makijaż błyskawicznie. Lubię więc, kiedy jest kryjący i łatwo się rozprowadza.

Colorstay Revlona niestety kryje słabiutko, właściwie nadaje się jedynie jako puder utrwalający makijaż wykonany podkładem w płynie. Nałożony na samą skórę daje lekkie rozświetlenie - ten efekt może się komuś podobać, szczególnie jeśli nie ma naczynkowej cery.
W porównaniu z Bare Naturale L\'oreala ten podkład wygląda na twarzy dużo naturalniej, ale w sumie nie nazwałabym go podkładem, raczej pudrem mineralnym.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

może być

Jest dobry jako puder nałożony na podkład, dobrze matuje i nie znika w ciągu dnia.
Nałożony bez podkładu niczego nie maskuje niestety... a oczekiwałam chociaż lekkiego krycia, bo nie lubię maziać się fluidami, wolę sypkie pudry mineralne, jednak ten mnie nie przekonał.
3,5 gwiazdki za dobry mat i trwałość.

rewelacja

Jest fantastyczny. Nie zatyka porów, utrzymuje się na twarzy w postaci nienaruszonej przez cały dzień, nie wymaga dodatkowych poprawek. Idealnie matuje, daje bardzo naturalny efekt. Nie jest kryjący więc idealnie pasuje jako puder na podkładzie, nie tworzy efektu maski. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Jeden z lepszych minerałów

Używałam już wielu mineralnych podkładów i z czystym sumieniem moge stwierdzić,ze ten jest jednym z lepszych,oczywiście niemowie tu o pedzelku dołączonym do opakowania,gdyz wypad z niego wlosie,drapie i jest mało poreczny
Jednak sam puder jest bardzo dobry,ladnie ujednolica cere,maskuje co trzeba,bardzo dlugo utrzymuje sie na skórze,daje lekkie rozswietlenie ,ale bez zbetnych brokatowych drobinek
jedym słowem:POLECAM

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Dobry i niedobry

Zakupiłam go do kompletu z podkładem revlonu.
O ile podkład jest bardzo fajny, o tyle po nałożeniu na niego tego pudru moja skóra wygląda niestety starzej (mam 21 lat), podkreślone są wszelkie drobne zmarszczki, a nie nakładam go dużo. Trzeba też nałożyć go precyzyjnie, bo zostają placki.
Natomiast czasami używam go na czystą, nawilżoną skórę bez podkładu, i wtedy jest bardzo fajny. Delikatnie wyrównuje koloryt, tuszuje niedoskonałości, wygląda naturalnie. Pędzel jak dla mnie może być, trochę twardy i "linieje".
Mam kolor 60 do podkładu 250.

naturalny efekt

zastanawiałam się nad wersja płyna, ale w końcu kupiłam mineralny
jestem bardzo zadowolona z zakupy:)
przede wszystkim za ten naturalny efekt:)
wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry
buzia wygląda naturalnie i promiennie
podkład nie zatyka porów
nie uczula i nie podrażnia
minus jaki widzę to ten pędzelek który jak dla mnie jes za mały i wylatuja z niego włoski...
mam odcienń 020 fair/light

serdecznie polecam

Używam tego produktu od: kilka tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Dobry puder sypki

Nie nadaje sie jako podkład, w żadnym wypadku, jako puder sypki do wykańczania makijażu - idealny. Używam kolor medium. Ładnie sie rozprowadza, wykańcza makijaż, matuje. Nie mam mu nic do zarzucenia. Używam go razem z podkładem colorstay- wtedy nic mi nie straszne;)
Aha i polecam nie wyrzucać tej zatyczki która zakrywa dziurki do wysypywania pudru. Nosze ten puder zazwyczaj w torebce i bez tej zatyczki rozsypywał się wszędzie bo zakrętka która ma
wbudowany pędzel lubi fruwać po całej torebce.
Cena- dramat, moge dać 70zl za podkład ale nie za puder sypki... Ja kupiłam za 8$, czyli jakieś 24zł. Nie dałabym 70 zł za sypki puder, ale jak kto woli:)

Polecam!