Nivea, Hair Care, Flexible Curls (Balsam podkręcający loki)

Nivea, Hair Care, Flexible Curls (Balsam podkręcający loki)

Zgłaszająca osoba: Wiśnia

Balsam podkreślający skręt fal i loków zamienia naturalnie kręcone włosy we wspaniałe loki, nadając im sprężystość i blask.

Balsam pielęgnuje włosy, jednocześnie zapewniając odpowiedni poziom utrwalenia fryzury. Innowacyjna formuła z wyciągiem z aloesu, witaminą B3 oraz pantenolem ujarzmia nawet najbardziej niesforne loki, nadając im piękny kształt, zaś utrwalające polimery zapewniają długotrwały efekt. Zapobiega puszeniu się włosów.

Dostępny jest wyłącznie w sklepach sieci Carrefour.

Cena: 13zł / 150ml

/e/

bdb

Weszłam na tę stronę zupełnym przypadkiem. Poszukiwałam na internecie mojego ukochanego kosmetyku do wlosow, bo w sklepach internetowych widzialam moja ostateczną sznsę, swiatełko w tunelu. Przejechalam dzis pol wroclawia w poszukiwaniu kolejnej butelki balsamu do lokow Nivea. Juz teraz wiem, dzieki jednej z uzytkowniczek tego forum, ze jest on tylko w carrefurze. Rzeczywiście chyba tam kupilam moje poprzednie 2 buteleczki.
Ja dzis bylam zalamana, ze moj kosmetyk-cud do wlosow zostal wycofany z rynku!
Balsam jest genialny, właściwie to ma konsystencje bardziej mleczka niz balsamu. Włosy po nim skrecaja się jak u kupidyna! Nie wiem jak dziala na sztuczne loki, czy w zderzeniu z lokówką, ja moje naturalnie, byle jak, skrecajace się włosy, po wtarciu mojego mleczka mam na głowie loki a la aniołek. Sa przy tym spręzyste i mięciutkie. Inne spreje i pianki sklejaja włosy. Jest wydajny. Przy codziennym stosowaniu mam butelke przez jakies 2 miesiace, albo i dłużej, gdzie kiedyś pianka wystarczala mi zwykle na niecały miesiac! Kocham go. Jade jutro do carrefura!!

Używam tego produktu od:ok. 4 miesiące

Nareszcie!!

Od razu dodam ze używam go na tyle krótko, że za jakies 2-3 tygodnie swoją opinię o nim uzupełnie.

Ale narazie pisze jak sie sprawy maja:
balsam jest do kupienia tylko a carrefourach i to jest jego głowna wada. Ma bardzo dobry stosunek ceny do ilosci, jakosci i wydajnosci, nie skleja wlosow, nie tłuści ich, nie wysusza. Jedyne co robi to powoduje, że pięknie się kręcą i nie puszą tak paskudnie :) Zeby miec loki jak na reklamach to trzeba trafic w rece stylisty albo być ta jedna na milion co jej sie poszczęściło ;-)

Ale do rzeczy.
Balsam ma lekka konsystencje, po wmasowaniu we włosy (nie robie tak jak pisza na opakowaniu - nie mam czasu na bawienie sie z kazdym pasmem wlosow) i wysuszeniu suszarka lub na powietrzu wlosy zyskuja piekny skręt, nie pusza sie paskudnie, ładnie błyszcza i co bardzo ważne ten stan utrzymuje sie caly dzien albo i nawet wytrzymuje noc :)
Balsam nie jest ani lepki ani sliski, mam wrazenie ze kompletnie wchlania się we włosy i przu okazji je nawilża bo wygladaja znacznie lepiej od czasu jak go używam.

26.03.2008
obiecalam edytowac recenzje, ale nie ma czego edytowac!
Chyba, ze napisze ze jest tak dobrze jak myslalam :)
Kosmetyk nie wysusza a ja mam bardzo suche wlosy - choc jak naloze za duzo (przy tej lekkie konsystencji to sie moze przytrafić) to wtedy wlosy sa lekko sztywne.
Ale wlasnie zrobilam test - rano układalam wlosy na tym specyfiku po paru godzinach okazalo sie ze powinnam ulozyc jej jeszcze raz :D
zmoczylam lekko, nalozylam odrobinke i wlosy pieknie się kręcą, nie sa sztywne, czy posklejane - ładnie się kręcą - naturalnie. No nic kończe własnie pierwsze opakowanie i jak narazie jestem bardzo zadowolona!!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie codziennie
Ilość zużytych opakowań: 1/3 i mam kupione kolejne na zapas ;-)