Shiseido, Sun Protection, Liquid Foundation SPF30 PA+++ (Trwały podkład ochronny do twarzy) (stara wersja)

Długotrwały podkład, który zapewnia optymalne pokrycie i niezrównany poziom ochrony przed promieniami UVA and UVB. Zapewnia efekt cery bez skazy. Bardzo trwały efekt, nie zostawia śladów. Nie zmienia koloru, odporny na wilgoć, wodę, sebum. Łatwy w rozprowadzaniu, daje uczucie świeżości, nietłusty. Chroni przed wolnymi rodnikami. Zawiera filtr idealny dla cer hiperwrażliwych. Idealny w czasie zimy. Podkład idealny dla cer z przebarwieniami spowodowanymi promieniowaniem UV. Zapewnia ochronę i efekt kryjący.
Dostępny w pięciu odcieniach. W USA również w wersji SPF43..

Cena: 122zł / 30ml
/bw/

Ladny trakcie nakladania..

Przeznaczony glownie jako podklad na lato moglby byc lzejszy , mam wrazenie ze skora pod nim sie dusi,przypomina konsystencja kremy z wysokim filtrem.
Do tego trudno go rozpowadzic jednolicie na twarzy , powstaja placki szczegolnie jesli uzyje sie na koniec brazera by przyciemnic kolor. Dosc widoczny na twarzy nawet w niewielkiej ilosci.
Plusy:
+ wysoka ochrona
+wodoodporny
Minusy:
-tworzy plamy
-wyglada nieestetycznie po paru godzinach
-wazy sie
-nietrwaly
- ciezki
-lepki
- bardzo widoczny,nawet w malej ilosci
-maly wybor kolorow

Używam tego produktu od:4 mies

japońska dokonałość

Lekki, świetnie się rozprowadza, nie przetłuszcza. Bardzo dobrze kryje, ale nie tworzy maski. Odporny na ścieranie, długo się trzyma. No, a poza tym ma wysoki filtr. Wydajny. I te kolory....naturalne, świetna gama kolorystyczna, jasne, piękne...

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

idealny

idealny, zgodny z obietnicami producenta, kryjący a zarazem delikatny!! nie zatyka, matuje, pielęgnuje!! do tej pory revlon colorstay stay natural był moim ideałem ale zdradziłam go z shiseido...i jestem zadowolona, na lato super ponieważ ma filtr i to wysoki. POLECAM

polecam!!!!

podkład jest rzeczywiście świetny!!! na upały, na plażę i do pracy. uniwersalny!! świetnie stapia się ze skórą , nie tworzy maski, doskonale nawilża i nie podkreśla żadnych zmarszczek ani porów. nareszcie znalazłam produkt na lato i nie tylko:) produkt należy do tzw. kremów tonujących ale ma właściwości kryjące i lekko matujące( nie trzeba nakładać pudru). znaleźć go można na pólce z kremami.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Doskonały

Rewelacja!

"Zdradziłam" dla niego Double Wear Estee Lauder.

Najbardziej kryjący i jednocześnie lekki podkład jaki kiedykolwiek mialam.I do tego niewiarygodnie trwały! Po raz pierwszy kupiłam go latem zeszłego roku - zdał egzamin nawet w czasie upałów.Cudownie "trzyma" się twarzy,nie zmienia w ciągu dnia koloru i tak naprawdę nie wymaga żadnych poprawek.Kryje wszystkie przebarwienia - moim zdaniem nie wymaga już użycia korektora.

Używam tego produktu od:roku

doskonaly na lato

Witam,
dostalam probke tego podkladu w Sephorze ze wzgledu na mocne przebarwienia na twarzy, Pani badzo zachwalala.
Podeszlam do niego dosc sceptycznie i uzylam na zajecia fitness i bylam bardzo mile zaskoczona bo wytrzymal na mojej twarzy.
Ogolnie: polmat, ladnie sie stapia z cera, dlugo sie trzyma, nie sciera sie i tez nie splywa. Dobrze kryje przebarwienia, nie uwidacznia porow i nie wysusza. Godny polecenia na lato i nie tylko. Znaaazlam to co bylo mi potrzebne!

Używam tego produktu od:7 dni

super

Szukam od dłuższego czasu Szukam od dłuższego czasu podkładu dla siebie. Mam skórę naczyniową, z zaleczonym trądzikiem różowatym. Zachwycona byłam CHANEL TEINT INNOCENCE jednak nie ma dość jasnego, dodam że jestem brunetka o czarnych włosach z ciemna oprawą oczu ale bardzo jasna karnacją, na polskim rynku mam problemy z dobraniem podkładu gdyż większość jest ciemniejsza od mojej cery. Sisley mi się ważył na twarzy, Lankom mi się z niej ściera a tu!!! Podkładowa REWELACJA, kolor mi w sumie pasuje, buzia jest matowa i gładziutka nieomal cały dzień, puder nie ściera się, ładnie kamufluje moje rumieńce – CUDO! Nawet po spacerze z psami w deszczowy dzień i przebieżkach mój makijaż ni e był tknięty. BOSKIE uczucie

Używam tego produktu od:2 tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie ale bedę kupować

odpowiada mi

Zakupiłam go na narty chcąc połączyc makijaż z dodatkowa ochrona UV i okazało się, że było to strzał w dziesiątkę nie tylko na narciarskie wyprawy.

Podkład ma konsystencję niezbyt gęstego fluidu, przez co bardzo gładko i lekko się rozprowadza.Nie jest tez zbyt lekki, dzięki czemu dobrze kryje niedoskonałości i wyrównuje koloryt.

Po wchłąnięciu stapia się z skórą dając raczej matowy efekt ( ale nie takiego suchego matu typu podkłady w piankach) Właściwie nie trzeba go dodatkowo utrwalać pudrem sypkim bo utrzymuje się bardzo długo (do wieczora) i nie zostawia śladów.

Stosuje go równiez pod oczy i na powieki i mimo obecności filtrów UV u mnie nie powoduje pieczenia ani łzawienia oczu co jest ważną dla mnie kwestią bo często mam problem z nakładaniem filtrów pod oczy.

Podkład ma filtry więc zapewnia dodatkową ochronę - ja akurat używam równiez pod niego filtra shiseido ( mam SPF 43 face&body)

Bardzo lubię serię słonecznę tej firmy i ten podkład jest równiez zaskakująco udany.

Obecnie używam koloru SP 30 ale jest on ciut zbyt jasny wiec kolejny kupie SP 40.

Rewelacyjny

W 100% zgadzam się z przedmówczynią. Ten podkład jest doskonały:
+ idealnie się rozprowadza
+ dobrze kryje
+ lekki i prawie niewidoczny
+ nie podkreśla porów i suchych skórek
+ bardzo trwały nawet na tłustej cerze
+ wysoki filtr
+ świetnie znosi nawet upalne lato albo mokry śnieg
+bardzo wydajny

Moim zdaniem jest bez wad

Używam tego produktu od: co najmneij 2 lata

Doskonały

Świetne recenzję na zagranicznym forum sprawiły, że zwróciłam uwagę na ten podkład. Należy on do serii słonecznej Shiseido i niestety ciężko go dostać w naszym kraju o tej porze roku, bo z założenia przeznaczony jest na lato - mam wersję z filtrem 40 - dla kogoś komu ciężko zaakceptować lepiące filtry 50+ to może stanowić jakiś wyjście z sytuacji - w końcu lepsza taka ochrona niż żadna ;-)

Shiseido Sun Protection LF łączy w sobie wszystkie właściwości które zawsze pragnęłam znaleźć w podkładzie. Mianowicie pomimo lekkiej niczym woda konsystencji całkiem dobrze kryje i przy tym pozostaje niewidoczny na twarzy - nie to co Double Wear, nie podkreśla też porów.
Dobrze przylega do skóry, nie ściera się ani przy dotknięciu dłonią ani po kilku godzinach obecności na twarzy. Jest odporny na wodę, nie testowałam go podczas pływania, ale w przypadku np. deszczu pozostaje na swoim miejscu i nie tworzy smug. Po nałożeniu na skórę absolutnie nie ma się wrażenia ciężkości jakie miałam np. przy Revlonie Colorstay. Nie wzmaga też nadprodukcji sebum.
Na twarzy uzyskujemy półmatowy efekt.

Uwaga na kolory, dobranie odpowiedniego może być nieco bardziej skomplikowane, bo nie chodzi tylko o intensywność ale też tonację.
Mam dwa odcienie, oba przeznaczone dla jasnej karnacji - SP20 i SP30.
SP20 jest to jasny kolor ale w tonacji brzoskwiniowej i wbrew pozorom trochę ciemniejszy od SP30 który jest jaśniejszy od SP20 i żółty, beż domieszek ani różu ani pomarańczu - bardzo podobny do Kanebo LF 302 Caramel.

Używam tego produktu od:3 tygodni