Miss Rose, Professional Makeup Kit (Paleta cieni i różów `mat + perła`)

Miss Rose, Professional Makeup Kit (Paleta cieni i różów `mat + perła`)

Główną zaletą cieni "Miss Rose" jest doskonała konsystencja, która sprawia, że cienie nie kruszą się, nie osypują i nie zbierają w załamaniach skóry. Dzięki temu są bardzo wygodne w nakładaniu a makijaż przetrwa cały dzień.
Piękne kolory nadają powiece wspaniały, delikatny połysk lub głęboki mat.
Duża paleta zawiera 50 wysokiej jakości perłowych oraz matowych cieni do powiek oraz 6 różów do policzków. O dużych rozmiarach prezentowanej palety niech świadczy to, że średnica pojedynczego cienia ma aż 2,2 cm, a średnica różu to 4 cm. Każdy cień jest głęboki na 0,5 cm. Cienie starczą na naprawdę długo. Opakowanie nie zawiera pacynek ani pędzelków.
Wymiary palety to: 24 cm x 18 cm x 3 cm.

Fajne

Kupiłam tę paletę cieni ze względu na ilość kolorów i cenę.
Cienie są bardzo fajne, nie osypują się; dużym plusem jest to, ze są i matowe i perłowe.
Róże może nie są rewelacyjne (chodzi o kolory), ale przy umiejętnym i "delikatnym" stosowaniu mogą być.

Cienie super

Uwielbiam wszelkie palety, ponieważ lubię eksperymentować z makijażem, i lubię wypróbowywać różne kolory cieni do powiek.

+ nasycone kolorki
+ duży wybór kolorów
+ nie osypują się
+ trwałe
+ idealna konsystencja
+ cena
+ bardzo wydajna

- róże są bardzo dziwne ( głównie chodzi o kolor)
- brzydkie, nietrwałe opakowanie ( lusterko bardzo szybko odpadło)
- ciężko dostępna
- kolory cieni mogłoby być bardziej żywe , kolorowe

Ogółem z cieni do powiek jestem bardzo zadowolona, natomiast róży się boję, jeszcze ich nie próbowałam, przerażają mnie ich kolory.

Używam tego produktu od:pół roku

idealne dla niezdecydowanych

kompletując kolory cieni do powiek, eksperymentując z makijażem, warto rozważyć zakup palety Miss Rose.
W przeciwieństwie do podobnych palet Ruby Rose, cienie nie są tak beznadziejnie perłowe. To nasycone, jedwabiste, matowe kolory i idealne na imprezy brokaty.
Trwałość przeciętna, w porównaniu do ceny- kapitalna! Z baza art deco bądź nakładana na morko wytrzymają cały dzień/całą imprezę.
Moim zdaniem mogłoby być więcej stonowanych odcieni, właściwie na co dzień używam tylko beżu i ciemnoszarego. Ale na specjalną okazję nie trzeba się martwić w poszukiwanie odpowiedniego cienia, paletka jak najbardziej zaspokaja potrzeby przeciętnej użytkowniczki.
Acha, uwaga alergicy- ja ma delikatną skłonność do alergii i przy mocnym makijażu tymi cieniami odczuwam pewien dyskomfort, czyli nie do końca są w porządku.

Różów nawet nie liczę, bo kolory są tak nietrafione że nawet ich nie ruszałam ;)

Używam tego produktu od: cztery miesiące
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

moze byc

Palete kupilam na allegro za 27zl + 8zl przesylka.

Plusy:
+ tania
+ kolory nie sa rewelacyjne ale pewno kazdy znajdzie cos dla siebie
+ niektore kolory sa swietnie napigmentowane a niektore marnie
+ latwo mozna nimi cieniowac, dobrze sie rozcieraja

Minusy:
- bez bazy rozplywaja sie dosyc szybko, z baza trzymaja sie do 3-4h, potem trzeba poprawic
- sa troche za miekkie i sie osypuja przy nakladaniu
- moim zdaniem jest za duzo brokatowach kolorow a za malo matowych
- uczulaja. Po 8 miesiacach uzywania (tu edit) musze sie z nimi rozstac. Nie uzywalam ich codziennie, bo mam jeszcze mase innych cieni, ale te bardzo zle wplywaja na moje powieki. Na dodatek farbuja biale pacynki do oczu na rozowo, wiec zawieraja jakis mocny srodek chemiczny. Zdecydowanie odradzam, jesli ktos ma wrazliwe oczy!

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

Rewelacja za tę cenę

Kupiłam skuszona recenzjami z wizażu. Na Allegro zapłaciłam koło 40 zł wraz z przesyłką i nie zawiodłam się - świetna dla osób, które zaczynają przygodę z makijażem - można wypróbować, które odcienie pasują - wręcz niezbędnik (po co wydawać dużo pieniędzy na cienie, które potem okazuje się, że nie pasują).

Zalety:
- cena
- ilość kolorów
- wielkość poszczególnych cieni (paleta jest ogromna, ale przez to nie przenośna)
- cienie wg mnie są dobrze napigmentowane - na mokro są intensywne, a na sucho delikatne
- duże lusterko

Wady:
- niektóre róże nadają się tylko do cyrku (na szczęście kupowałam ją dla cieni)
- niektóre cienie (zwłaszcza zielone) za intensywne

Ogółem jestem bardzo zadowolona - za tę cenę to rewelacja. I nie mówmy tu że nie są to profesjonalne cienie - bo jest to chyba oczywiste - jeśli ktoś chce profesjonalne cienie w ilości 50 za 40 zł...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej wielkie palety

na początek OK

plusy:
- duży wybór kolorów, różniących się od siebie
- niska cena
- zestawienie matów i pereł w jednej palecie
- 2-3 ciekawe róże
- fajne, duże lustro

minusy:
- słaby pigment, na oku wychodzą "blado"
- bardzo się osypują
- na zdjęciach paleta wydawała się większa ;-)

Profesjonalne to one nie są...

Używam tego produktu od: tygodnia

:-)

Kupiłam na allegro, widziałam ją na żywo u mojej znajomej.

Fakt, faktem róże jarmarczne.

Ale cienie... cienie cudne:
+ długo utrzymują się na powiece, bez jakiej kolwiek bazy.
+ użyte na mokro jako eyeliner mają jeszcze bardziej nasycony kolor.
+ nasycone, zdeydowane kolory po nałożeniu.
+ dużo kolorków :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Kiepsko...

Zakupiłam palete, kolory podobały mi sie na zdjeciach, myslalam, ze beda takie same w rzeczywisctosci... jakze sie zdziwiłam kiedy otworzylam paczke... Kolory okazaly sie byc bardzo przecietne. Napigmentowanie fatalne, róże jarmarczne. Jakby tego było mało, po uzyciu cieni dostalam na nie uczulenia. Nigdy wiecej ;P

Używam tego produktu od: na szczescie juz nie...

bardzo srednia

na plus przede wszystkim cena, roznorodnosc kolorow i zestawienie matow i perel w jednej palecie, ale to chyba tyle, natomiast minusy: bardzo slaba trwalosc, kolory sa kiepsko napigmentowane, bez bazy wszystkie sa podobne, niebieskosci i zielenie nieco bazarowe, roze tez nieciekawe, mimo, ze jest kilka do wyboru, nie mam faworyta, generalnie dobre na poczatek, ale z czasem bezuzyteczne, ja juz z nich wlasciwie nie korzystam, chyba lepiej odlozyc pieniadze i kupic cos porzadniejszego

polecam:)

Paleta jest bardzo dobra:
+ duża różnorodność cieni z którymi można eksperymentować,
+ sporo cieni jasnych, mało wyrazistych które preferuje,
+ cena zaskakująco niska,
+ dość dobrze trzymają sią na oku,
+ dodatkowo róże.
Przy takiej cenie nie możan oczekiwac cudów ale uważam, żę cienie są dobre i godne polecenia.
Jedyny minus dla mnie to za zapach, który nie jest jakoś strasznie wyczuwalny ale dla mnie osobiście jest denerwujący.
Raczej nie kupie tego produktu kolejny raz, ponieważ jest wydajny i szybko go nie zużyje.

Używam tego produktu od:kilku tyg

bardzo fajne

+ wiele ciekawych kolorow ( a blado-rozowy to moj faworyt)
+ perlowe cienie pieknie sie mienia- w zadnym wypadku bazarkowy efekt czego sie obawialam
+ moga dawac delikatny badz bardzo intensywny efekt
+ dosc trwale
+ przyjemna konsystencja
+ ladne opakowanie z lusterkiem

- za duzo odcieni zielonych ale oczywiscie dla innych moze byc to plus
-przy nakladaniu pedzelkiem bardzo slaby efekt ( ale za to przy smoky eyes pedzelek pieknie rozciera cienie)

swietna do eksperymentow- przekonalam sie jakie kolory mi pasuja! Za ta cene jak najbardziej warto!
Nie wiem czy kupie bo ciezko bedzie ja wykonczyc ;)

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w rakcie 1

PorządneCienie W NiskiejCenie

Zamówiłam owe cienie na allegro, skusiła mnieich ilość i niska cena (bodajże 26zł). Nie zawiodłam się :)
Plusy:
- w zalezności od ilości nałozonego cienia makijaż może być prawie niewidoczny bądź intensywny, wieczorowy
- cienie są wydajne,
- duże lusterko umieszczone wewnątrz opakowania - bardzo przydaje się podczas robienia makijażu ;)
- obecność cieni matowych, jak i perłowych, dzięki czemu istnieje wiele możliwości makijażu,
- cienie poukładane są kolorystycznie, co zaoszczędza czasu w poszukiwaniu danego odcienia, dodatkowo pomaga w wyborze kolorów do cieniowania,
- nie osypują się,
- nie zbierają się w zagłębieniu powieki
- sporo odcieni koloru fioletowego, co czesto się nie zdarza

Minusy:
- opakowanie bardzo łatwo sie otwiera, ma słaby "zatrzask", nie wiem, być może to wina tylko tego mojego,
- wczesniej wspomniany róż w kolorze fuksji - nie nadaje się do niczego, chyba, że ktoś lubi intensywny makijaz, niczym w cyrku....
- jak dla mnie za dużo odcieni w tonacji brazowej wpadających w lekki pomarańczowy, są do siebie zbyt podobne

Używam tego produktu od: jestem w trakcie pierwszego
Ilość zużutych opakowań: jeszcze żadne